Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1470339Керівництво міста і району, начальники відділів та управлінь міськвиконкому та районної державної адміністрації провели спільну робочу нараду з приводу вирішення першочергових питань, які виникають в процесі приєднання 10-ти тер громад до міста Лозова. Нарада пройшла під головуванням Лозівського міського голови Сергія Зеленського у п’ятницю, 7 вересня.

На обговорення винесли питання об’єднання мережі закладів соціального захисту населення та надання усіх видів державних допомог мешканцям громади. Обговорили попередні мережі закладів освіти, культури, молоді та спорту. Опрацювали питання надання житлово-комунальних послуг та організації благоустрою населених пунктів, транспортного сполучення та пасажирських перевезень, містобудування та земельних відносин. 
«Для нас головне налагодити співпрацю міста і району і працювати для людей. Процес об’єднання мереж соціальної сфери, освіти, культури та інших сфер не повинно відчути на собі населення, - сказав міський голова Сергій Зеленський. - До закінчення фінансового року необхідно опрацювати всі питання приєднання, привести їх у відповідність з законом і у наступному році залучити на розвиток об’єднаної територіальної громади кошти від держави."

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ