Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1530574У місті склалася критична ситуація з харчуванням дітей у школах і дитсадках. Навчальні заклади міста на сьогодні отримують лише крупи, овочі і рибу. З 16 жовтня перервані поставки курятини, виникли проблеми з забезпеченням кисломолочним сиром та ковбасними виробами, що призводить до порушення норм та правил харчування. Дитсадки лише на два тижні забезпечені м’ясом. Про це повідомила під час наради, яку екстрено зібрав мер Сергій Зеленський, начальник Управління освіти, молоді та спорту Вікторія Урванцева.

У нараді також взяли участь голова Лозівської районної державної адміністрації Ашот Керопов, голова районної ради Володимир Лаптєв, керівники правоохоронних органів, депутати.
На початку жовтня Управлінням освіти, молоді та спорту проведені тендерні процедури на поставку продуктів харчування до закладів освіти. Деякі учасники тендеру, окрім демпінгу цін, до пакету документів долучали підробні довідки про якість продуктів харчування та надавали не повний пакет документів. Також під час перевірки тендерної пропозиції одного з учасників, Управлінню освіти, молоді та спорту стали відомі факти порушення цим підприємцем гігієнічних вимог під час забою тварин, а також виробництва та обігу харчових продуктів. Ці порушення були виявлені та підтверджені Головним управлінням Держпродспоживслужби в Полтавській області.
Зважаючи на викладені факти Тендерний комітет Управління відхилив вказані тендерні пропозиції. Але після відмови, підприємець поскаржився до Антимонопольного комітету України, і як наслідок процедуру закупівлі було заблоковано. У зв’язку з чим перервані поставки курятини, кисломолочного сиру та ковбасних виробів.
Міський голова Сергій Зеленський просив правоохоронців втрутитися в ситуацію і дати оцінку діяльності підприємців, які беруть участь в тендерних процедурах з позиції закону: «Я не дозволю наживатися на поставках продуктів харчування в навчальні заклади, тим паче завозити неякісний товар. На сьогодні ми закупляємо продукти харчування до навчальних закладів на рівні ринкових цін і харчуємо наших дітей на належному рівні. Ситуація, яка склалася за вини учасників тендеру недопустима. Якщо у найближчі дні вона не покращиться, ми приймемо рішення про виділення коштів на закупівлю продуктів харчування з міського бюджету та звернемося за допомогою до спонсорів.»

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ