Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

08

Сьогодні, 26 вересня, пересувний габаритно-ваговий комплекс у селі Нова Іванівка відкрили перерізанням стрічки Лозівський міський голова Сергій Зеленський, голова Державної служби України з безпеки на транспорті Єгор Прокопчук та керівник управління Укртрансбезпеки в Харківській області Олександр Гринюк.

 Майданчик збудували за ініціативи Лозівського міського голови Сергія Зеленського. Загальна вартість робіт 6,5 мільйона гривень. Облаштували майданчик за кошти державної субвенції, за рахунок фінансування з міського бюджету - розробили проєктно-кошторисну документацію й провели експертизу, а головне – придбали автомобільні ваги для зважування у русі.

 Міський голова подякував обласному керівництву та Укравтодору за допомогу в облаштуванні вагового комплексу. Мер наголосив: «Ваговий контроль дасть можливість зберегти дорогу «Мерефа-Лозова-Павлоград», на капремонт якої ми так довго очікували, й дороги міста від перевантажень».

  • - Дякуючи таким завзятим міським головам, як Сергій Зеленський, які включаються у роботу, розуміючи, що ці дороги їх територія, пришвидшується процес збереження від руйнувань доріг України, - відзначив голова Державної служби України з безпеки на транспорті Єгор Прокопчук.

 Керівник управління Укртрансбезпеки в Харківській області Олександр Гринюк зауважив, ваги встановлені на перетині максимальної кількості шляхів, це дає можливість забезпечити ефективний контроль. Перевантажені автомобілі, тобто ті, які матимуть більше 40 тон загальної ваги, окрім сплати штрафу за той шлях, який вже подолали, будуть змушені розвантажити автомобіль й тільки після того рухатися далі. Цього дня вже виявили першого порушника - вантажівка перевозила 53 тонни.

Для роботи на ваговому комплексі у Новій Іванівці, Укртрансбезпека в Харківській області запрошує місцевого жителя.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ