2°C

Погода у Лозовій

Злива

Вологість: 98%

Вітер: 20.92 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

02

Заняття у навчально-виховному комплексі планують розпочати у січні.

За кошти Німецької компанії GIZ, а це майже 10 мільйонів гривень, у школі проведено реконструкцію покрівлі, замінено систему опалення і встановлено енергозберігаючі вікна. Кожен клас обладнаний новими дверима, партами і стільцями. Завершується утеплення зовнішньої частини будівлі, над спортивною залою укладено мембранну покрівлю. Також у будівлі відремонтовані санвузли, в харчоблок встановлено сучасну систему вентиляції.
На ремонти коридорів, фойє, класу фізики та харчоблоку з міського бюджету виділено 600 тисяч гривень, у подальшому для продовження ремонтів планується виділити таку ж суму. В коридорах і фойє стіни та стелю обшивають пластиком, встановлюють світлодіодні світильники, ремонтують сходові майданчики.
«На завершення ремонтних робіт задіяли декілька підрядних організацій міста, роботи ведуться силами працівників 10 НВК та інших навчальних закладів, залучена господарча група Управління освіти, молоді та спорту. Активно беруть участь у ремонті класів батьки учнів, - говорить начальник управління освіти, молоді та спорту Вікторія Урванцева. – Я дуже вдячна усім, хто прикладає свої сили і вміння до наведення ладу в школі»
Клас фізики у НВК № 10 обладнають новим сучасним інтерактивним обладнанням. Наприкінці грудня минулого року його закупили за кошти державного та міського бюджетів, на це пішло 240 тисяч гривень.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ