Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1990205

Про підсумки виконання бюджету Лозівської міської об’єднаної тергромади за перше півріччя 2020 року прозвітувала начальниця фінансового управління Лозівської міської ради Тетяна Мосенцева на засіданні виконавчого комітету, яке відбулося сьогодні, 28 липня.

Керівниця доповіла, що за I півріччя 2020 року в цілому до бюджету Лозівської міської ОТГ надійшло доходів по загальному та спеціальному фонду (з урахуванням трансфертів) 283,8 млн. грн., що складає 98,8% до затвердженого плану на звітний період. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження менше на 152,3 млн. грн., що зумовлено зменшенням обсягу міжбюджетних трансфертів.

По доходах загального фонду - 168,6 млн. грн., або 100,1 % до плану за звітний період, що на рівні виконання аналогічного періоду минулого року.

Тетяна Мосенцева наголосила, що основним джерелом доходів бюджету громади є податок з доходів фізичних осіб, який складає 58,5 % фактичних надходжень. За підсумками виконання I півріччя 2020 року по цьому виду податку надійшло 98,6 млн. грн., або 100,1 % до плану.

         Субвенції та дотації з різних бюджетів, які надійшли до бюджету міської ОТГ за I півріччя 2020 року складають 97,4 млн. грн.

Виконання доходів спеціального фонду за звітний період складає 17,8 мільйона або 91,6 %.

Виконання видаткової частини бюджету міської ОТГ по загальному фонду складає 236,4 млн. грн., або 78,3% до плану на звітний період, що на 37,6 % менше показника аналогічного періоду минулого року ( в тому числі і за рахунок зменшення обсягу міжбюджетних трансфертів).

Видатки спеціального фонду за I півріччя 2020 року склали 18,2 мільйона, що становить 90,6% до плану на звітний період.        

  • - Бюджет виконано майже на сто відсотків, але його дохідна частина у порівнянні з минулим роком не збільшилася, - відзначив перший віце-мер Олександр Жидков. - Два основних підприємства – ЛКМЗ та ПВРЗ скоротили своє виробництво та зменшили обсяги відрахувань у бюджет громади. До того ж, у зв’язку з карантином бізнесу була надана пільга по сплаті податків, тому бюджет громади втрачає майже 6,7 мільйона гривень.

Також Олександр Жидков додав, що зі збільшенням громади, зросли й потреби – ремонти доріг, освітлення, благоустрій територій, але коштів більше не стало, тому використовується той ресурс, який є в наявності. Тільки завдяки додатковим надходженням до бюджету – сплата податку на землю каналом «Дніпро-Донбас» і військовими частинами, вдалося компенсувати втрати.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ