Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

01Лозівський міський голова Сергій Зеленський 8 жовтня виїхав до навчального закладу. Разом з керівництвом та підрядником оглянув пришкільну територію й визначився з об'ємом робіт.

Облаштують подвір’я за кошти міського бюджету. На прохання батьківського комітету однієї з найстаріших шкіл міста, депутати виділили кошти на придбання майже 500-т квадратних метрів тротуарної плитки.

Директорка Наталія Шпортюк розповіла, що покриття на шкільному подвір’ї потребує оновлення. Старий асфальт укладений неякісно та має неестетичний вигляд. Тут, для більше ніж півтисячі школярів, влаштовують святкові заходи й заняття на свіжому повітрі. Майданчик перед входом у школу замалий для цих заходів.

У ході поїздки мер пройшовся коридорами школи, оглянув ремонти коридорів та санвузлів. Керівництво школи дякувало Харківському плитковому заводу, який виділив близько 300-т квадратних метрів кахлю для ремонту стін та підлоги.

 

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ