Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P15308189 листопада вся країна відзначає Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народного мистецтва. Напередодні свята у міському Палаці культури відбувся святковий концерт.

Зі святом працівників культури від імені Лозівського міського голови Сергія Зеленського привітав секретар міської ради Сергій Коба. Подякував за натхненну працю і підняття культурного рівня міста. Відзначив високий рівень проведення культурних масових заходів у Лозовій. Побажав усім міцного здоров'я, добра і щастя, миру, злагоди, невичерпної енергії і нових творчих злетів. З нагоди свята почесними грамотами та подяками Лозівської міської ради відзначив кращих працівників культури.
Також зі сцени міського Палацу культури до своїх колег зі словами привітання звернулася начальник відділу культури міської ради Алла Михайлова. Вона дякувала за підтримку та розвиток закладів культури міста міському голові Сергію Зеленському та голові Харківської облдержадміністрації Юлії Світличній. З нагоди свята, за численні професійні досягнення, активну участь у культурному житті міста нагородила керівників закладів культури, а їх у Лозовій – 10 - подяками.
Вітання та нагороди працівники галузі культури приймали від помічника-консультанта народного депутата України Анатолія Гіршфельда – Ольги Федченко.
Захід продовжився виступами творчих колективів міста, артистів міського Палацу культури і юних обдарувань.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ