Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

1

7 червня, під головуванням міського голови Зеленського С.В., відбулось позачергове засідання виконавчого комітету.

Члени виконкому ухвалили низку важливих рішень, зокрема, схвалили проект міського бюджету на 2019 рік та прогноз на 2020-2021 роки в новій редакції, який подадуть на розгляд міської ради. Затвердили висновок стосовно доцільності залучення комунальним підприємством «Теплоенерго»  позики під гарантіюдля реалізації проекту «Модернізація систем теплопостачання».

Крім того було затверджено рішення про закріплення відповідальних за виборчими дільницями для підготовки та проведення позачергових виборів до Верховної Ради України, які відбудуться 21 липня 2019 року та утворено робочу групу з питань  сприяння виборчим комісіям у реалізації ними своїх повноважень.

Також було встановлено тариф на послуги  з користування майданчиками для платного паркування транспортних  засобів у місті Лозова в розмірі – 7,0 грн. за одну годину та тариф на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, які надає КП«Тепловодосервіс» районної ради, для споживачів с.Єлизаветівка.

 

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ