Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

z novym rokom ta rizdvomДорогі жителі  Лозівщини та гості міста і району!

 Від усього серця вітаю  вас  з наступаючим Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Ось і відходить у минуле ще один рік, сповнений надій і тривог, перемог та складних випробувань, здолання перешкод та здійснення планів.
Ми з гідністю витримали усі випробування, разом плідно працювали заради кращого майбутнього Лозівщини. Маю надію, що любов до нашого спільного дому, прагнення зробити його кращим буде і надалі слугувати головним пріоритетом на майбутнє.
Дякую губернатору Харківщини Юлії Світличній, народному депутату України Анатолію Гіршфельду, депутатам обласної, міської і районної рад, керівництву Лозівської районної державної адміністрацій та районної ради, сільським і селищним головам, керівникам установ і організацій, спонсорам і меценатам, усім лозівчанам за підтримку і допомогу в розвитку міста.
Зустрічаючи Новий рік, святкуючи Різдво Христове побажаємо один одному Любові та Віри. Подаруємо найдорожче і найцінніше - тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким і рідним.
Дорогі лозівчани бажаю вам міцного здоров'я, достатку, сімейного благополуччя, тепла та любові у душах і серцях! І нехай прийдешній рік принесе МИР і БОЖУ благодать в кожен дім!
З Новим роком та Різдвом Христовим, дорогі земляки!

 

З найкращими побажаннями

Лозівський міський голова
Сергій Зеленський

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ

Warning: session_write_close(): write failed: Disk quota exceeded (122) in /home/lozova00/lozovarada.gov.ua/www/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 194

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/lozova00/.system/tmp) in /home/lozova00/lozovarada.gov.ua/www/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 194