Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

1510225178 gt5tfdgmeniШановні працівники і ветерани галузі культури Лозівщини!

Від імені виконавчого комітету, депутатського корпусу і від себе особисто щиро вітаю вас з Всеукраїнським Днем культури та майстрів народного мистецтва!

Це свято тих, хто за покликанням серця присвятив себе, своє дозвілля мистецтву, для кого творчість, духовність та національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.
Лозівщина поправу пишається провідними художніми колективами та митцями. Ваша нива завжди встелена добрими плодами, новими здобутками і високими досягненнями. Ви ніколи не втомлюєтесь і працюєте на благо свого народу. Чимало приємних миттєвостей, щирих посмішок і аплодисментів викликає щодень у людей ваша робота. Тож нехай не полишає вас та завзятість і енергія, сила волі та витримка, яких не раз докладаєте до своїх щоденних старань.
Бажаємо вам теплоти у серці, міцного здоров’я, миру, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

 

З найкращими побажаннями, 

Лозівський міський голова
Сергій Зеленський

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ