Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

viber image 2019 05 05 17.26.53Дорогі лозівчани! Прийміть найщиріші вітання з нагоди 150-річчя від Дня заснування міста та 76 річниці визволення Лозівщини від нацистських окупантів!

 

150 років… Мало це чи багато? За історичними мірками – це невеликий час, але ці півтора століття сповнені славними віхами, здобутками й перемогами.

Лозова – це місто десятків тисяч працьовитих і талановитих людей, економічне та соціальне зростання якого відбувалося завдяки його жителям: будівельникам, залізничникам, працівникам освіти, культури та медицини, підприємцям.

Сьогодні це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди. Дякую всім мешканцям громади, які небайдужі до її долі, а особливо представникам старшого покоління, мудрим наставникам, тим, хто пройшов і війну, і голод, і розруху, але не зламався, не втратив віри в майбутнє рідної Лозівщини.

Вітаю також молоде покоління, яке буде визначати долю нашого міста в майбутньому. Усі досягнення, якими ми багаті, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців.

Ми маємо об’єднатися у любові до нашого міста, працювати і жити для його добробуту, допомагати тим, хто цього потребує.

Хай мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра панують серед лозівчан.

З Днем народження, Лозова!

 

З найкращими побажаннями та вірою в майбутнє –

Лозівський міський голова Сергій Зеленський

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ