Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

unnamedШановні спортсмени, тренери, викладачі, працівники організацій і установ фізичної культури і спорту,

ветерани, прихильники активного і здорового способу життя, спортивні уболівальники Лозівщини!

Щиро вітаю вас з Днем фізичної культури і спорту!

В усі часи саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства. Наша громада має славетні спортивні традиції. Чимало наших земляків домоглися високих результатів на державній та світових аренах. Вагомі спортивні досягнення – яскраве підтвердження статусу фізичної культури і спорту на Лозівщині, а головне – це добрий приклад для спортсменів початківців.

Сьогодні міська влада робить все для популяризації спорту серед дітей та молоді. Проводяться різноманітні спортивні заходи, відкриваються нові спортивні майданчики, ремонтуються спортивні зали та басейни, завершується реконструкція одного з найбільших осередків спорту у місті – дитячо-юнацької спортивної школи «Юність». У День міста для молоді відкриється скейтпарк та вірьовковий парк.

Висловлюю щиру подяку вчителям, тренерам, ветеранам фізкультурно-спортивного руху за гідне продовження традицій з виховання вольової, фізично загартованої та здорової молоді.

Бажаю всім вам міцного здоров’я, нових спортивних досягнень та блискучих перемог. Хай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту і справі популяризації та розвитку фізичної культури. Миру вам добра й злагоди!

 

З найкращими побажаннями

Лозівський міський голова

Сергій Зеленський

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ