Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

photo 2020 09 15 19 28 20Дорогі жителі Лозівщини! Прийміть найщиріші вітання з Днем міста та визволенням Лозівщини від нацизму у Другій світовій війні.


Ці свята об’єднують усіх, кому дороге наше місто - його вулиці, будівлі, сквери, парки і храми, його героїчне минуле і трудове сьогодення. Ми з вдячністю  згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував  традиції, розбудовував та боронив від ворога. 
 Особливі слова привітання, вам, дорогі ветерани!  Саме ви пережили страшні воєнні роки  та принесли мир на Лозівщину. Ви приклад для нинішніх поколінь, як треба любити життя, боротися за свободу та йти до наміченої мети.
Усі досягнення, якими багата Лозова, складаються з щоденної праці, знань і талантів її мешканців. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для свого життя. Ми розвиваємо усі сфери життєдіяльності міста – будуємо і ремонтуємо дороги, осучаснюємо заклади медицини, розвиваємо освіту, спорт та  культуру.  Особливу увагу приділяємо молодому поколінню, бо саме їм – цілеспрямованим, перспективним та освіченим, визначати подальшому долю України.
Тож хай зростає та процвітає наше рідне місто, об’єднуючи всіх нас у згуртовану і небайдужу родину! Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії.Зичу всім жителям громади Божого благословення, щастя та благополуччя.Зі святом вас, дорогі земляки! З Днем народження, рідне місто!

 

З найкращими побажаннями

Лозівський міський голова

Сергій Зеленський
 

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ