Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

123Дорогі освітяни та ветерани освітньої галузі Лозівщини!
Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем працівників освіти!

Від імені всієї громади і від себе особисто висловлюю повагу та безмежну вдячність за вашу невтомну і благородну працю.
Саме ви ростите наших дітей гідними синами й доньками України. Продовжуйте й надалі втілювати в них любов до Батьківщини, повагу й шану до оточуючих, почуття відповідальності та найсвітліші людські якості.
Лозівщина пишається своїм освітнім потенціалом. Наші педагоги – справжні професіонали, які успішно опановують сучасні технології, сміливо впроваджують їх у шкільну практику, постійно удосконалюють професійний рівень, залишаючись для своїх учнів непорушним авторитетом і прикладом для наслідування.
Міська влада за підтримки голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної приділяє максимум зусиль для зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів нашої громади.
Бажаю вам, дорогі наші освітяни, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, натхнення, щастя, наполегливості та мудрості, оптимізму і терпіння. Нехай щирі слова подяки звучать для вас не тільки у свята, а й щодня, нових вам творчих ідей та подальших успіхів на освітянській ниві.

 

З найкращими побажаннями,
Лозівський міський голова
Сергій Зеленський

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ