Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

300685Шановні військовослужбовці, ветерани Збройних Сил України!

Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом - Днем Збройних Сил України. 

Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати на захист своєї країни, рідних і близьких. Ваша служба - це не тільки професія, для більшості з Вас - це справа всього життя, це - найвища честь, покликання. Ви є прикладом для молоді, взірцем  патріотизму, відваги та мужності.

Ви зустрічаєте це свято в особливих умовах, тисячі офіцерів і солдатів, серед яких і жителі Лозівщини, героїчно захищають свою Батьківщину зі зброєю в руках на Сході України. На жаль, серед наших земляків є й ті, хто загинув у боротьбі з ворогом. У цей день ми схиляємо голови перед пам'яттю усіх воїнів, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!

Бажаю усім українським військовослужбовцям із честю пройти складні випробування, що випали на долю всього українського народу, натхнення і віри в силу власної держави, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх мрій і побажань. Повертайтеся до рідних домівок живими, благополуччя Вам, миру і злагоди!

Слава Україні! Героям слава!

 

З повагою

Лозівський міський голова

Сергій Зеленський

 

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ