Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Novyj rikДорогі мешканці Лозівщини!
Від щирого серця вітаю усіх зі святами, що добром, надією і родинним теплом зігрівають наші серця - Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Рік, що відходить у минуле, є водночас складним і визначальним для нас, він збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав можливість успішно розв’язати низку важливих питань, прийняти історичні рішення.
Об’єднавши спільні зусилля, ми створили найбільшу в Україні об’єднану територіальну громаду, реалізували масштабні проекти в сферах житлово-комунального господарства, освіти, культури і спорту, залучили іноземні інвестиції на розвиток різних галузей міста.
Я впевнений, що тільки у співпраці можна досягти визначних результатів для нашої громади. Тож хай об'єднаються в році новому всі добрі починання і звершення заради майбуття усієї Лозівщини, Слобожанщини, України! А новий 2019 рік буде для нас ще більш щедрим на добрі справи та здобутки.
Дорогі жителі Лозівщини!
Бажаю вам міцного здоров'я, достатку, сімейного благополуччя, тепла та любові у душах і серцях! Миру і Божої благодаті в кожен дім!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

 

З найкращими побажаннями,
Лозівський міський голова
Сергій Зеленський

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ