9°C

Погода у Лозовій

Дощ

Вологість: 83%

Вітер: 35.40 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Дорогі мешканці Лозівщини!
Щиро вітаю вас із великим державним святом – Днем Конституції України.

Двадцять один рік тому наша країна заклала міцний фундамент для розвитку демократичних, соціальних та правових принципів українського суспільства. Конституція увійшла в наше життя як головний оберіг державності, гарант соборності і незалежності України.
Демократичний розвиток ніколи не був легким. На жаль, сьогодні українці відстоюють визначені в Основному Законі непохитні цінності – незалежність і територіальну цілісність своєї держави.
Потрібно повсякчас пам’ятати, що Україна – це ми з вами. Успіх в будь-яких наших справах прийде тоді, коли кожен громадянин буде користуватись всіма правами і свободами і при цьому належним чином виконуватиме свої обов'язки – перед собою, перед людьми, перед державою.

Бажаю усім міцного здоров’я, мирного неба, наснаги, невичерпної енергії, оптимізму, нових звершень на благо Лозівщини, Слобожанщини, України!


З повагою,
Лозівський міський голова
Сергій Зеленський

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
ВГОРУ