8°C

Погода у Лозовій

Ясно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

86266 flowerwebredrosevalentinesШановні ветерани та працівники водопровідного господарства міста Лозова!

Щиро вітаю вас з 50-річчям заснування водопровідно-каналізаційного господарства міста Лозова.

3 листопада 1967 року згідно з наказом міністра комунального господарства УРСР у Лозовій створили виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства. Його утворення мало стратегічно важливе значення та вплив на соціальні аспекти подальшого розвитку міста, будівництво житлового масиву і Лозівського-ковальсько механічного заводу.
Висловлюю слова подяки ветеранам водопровідного господарства міста, які півстоліття тому стояли біля його витоків, розбудовували та розвивали його. Наразі комунальна сфера в нашій країні знаходиться не в кращому стані, і наше місто не виняток, та, попри всі негаразди, саме завдяки вашій самовідданій праці, працьовитим рукам та професіоналізму, населення нашого міста стабільно забезпечується водою та підтримуються в робочому стані об’єкти водопровідного та каналізаційного господарства. Ви виконуєте вкрай необхідну справу – забезпечуєте містян водою.
Бажаю усім працівникам і ветеранам водопровідного господарства міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя, наснаги, душевного тепла, професійних успіхів і нових трудових здобутків, здійснення всіх життєвих планів і сподівань, миру й злагоди! Нехай ваша робота приносить вам матеріальне і моральне задоволення, повагу і шану. А новоствореному Дочірньому підприємству «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго» - процвітання і натхненної праці на благо міста Лозова.

 

З повагою
Лозівський міський голова
Сергій Зеленський

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ