8°C

Погода у Лозовій

Ясно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

day cultureШановні працівники культури та майстри народного мистецтва Лозівщини!

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди вашого професійного свята!

Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим примножуєте велич Лозівщини, своєю плідною творчою працею та силою духу звеличуєте рідну Україну!

Ваша нива завжди встелена добрими плодами, новими здобутками і високими досягненнями. Завдяки вам, працівникам закладів культури та аматорам народного мистецтва, ми маємо нагоду спілкуватися з дивовижним світом краси, долучатися до невичерпних джерел духовності та людської мудрості.

Бажаю вам щедрих творчих здобутків, натхнення та людської вдячності за нелегку, але таку потрібну всім нам працю. Нехай здійснюються всі ваші плани, надії і мрії, а кожен ваш день буде світлим і сонячним.

 

З найкращими побажаннями

Лозівський міський голова
Сергій Зеленський

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ