Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1530905

На цьому під час наради з перевізниками та воїнами-інтернаціоналістами, яка пройшла у міськвиконкомі 13 листопада, наголосив мер Лозової Сергій Зеленський: «За цей тиждень я не помітив покращення стану маршрутних таксі. Від населення продовжують надходити скарги, як на умови перевезення, так і на образливе ставлення до пільгової категорії населення. З 1 грудня я особисто займусь перевірками маршруток, їх технічного і санітарного стану. При проведенні конкурсу, який по деяких маршрутах пройде у грудні, ми зробимо відповідні висновки. Проїзд у маршрутних таксі підвищено, тому ми як замовники вправі вимагати від вас забезпечення якісних умов перевезення.»

До того ж обурення мера викликало образливе ставлення до учасника бойових дій – афганця, якого водій відмовився перевозити як пільговика, на маршруті, який обслуговує ФОП «Непочатова Н.В.» Міський голова зауважив: «Я особисто вибачусь перед цією заслуженою людиною, яка у свій час виконувала інтернаціональний обов’язок. І прошу в найкоротший термін зняти з маршруту водія. Загалом це вже не перша скарга на водіїв цього перевізника, тому у разі невиправлення ситуації ми будемо ставити питання про заміну ФОП «Непочатова Н.В.» не тільки на маршрутах району, а й міста.»

Друге питання, яке виносилося на обговорення під час наради, – підготовка до 30-річчя виводу обмеженого контингенту Радянських військ з Афганістану, яке відзначатиметься у лютому 2019 року.

 

Довідкова інформація:

В управлінні праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області перебуває на обліку 272 учасники бойових дій на території Афганістану та інших держав, з них:

- 220 осіб, які мають статус учасників бойових дій на території  Афганістану,

- 52 особи мають статус учасників бойових дій на території інших держав.

Відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни мають право на безоплатний проїзд у міському та приміському пасажирському транспорті та один раз на рік на підставі талонів скористатися правом пільгового проїзду в залізничному, водному та повітряному транспорті.

З метою забезпечення права громадян на задекларовані державою пільги, за рішенням Лозівської міської ради в Програмі соціального захисту населення м.Лозова на 2018 рік передбачені видатки на надання компенсації перевізникам за пільговий проїзд окремих категорій громадян у міському автомобільному транспорті в сумі 800 тис.грн., а також і у приміському залізничному транспорті в сумі 163 тис.грн.   Станом на 01.11.2018 року профінансовано пільгові перевезення на підставі наданих автоперевізниками звітів на суму 599,7 тис. грн. На черговій сесії міської ради, яка відбудеться у п’ятницю, 16 листопада, на розгляд депутатів винесуть рішення про надання компенсації перевізникам за пільговий проїзд окремих категорій громадян у 2018 році.

В 2018 році чотирма перевізниками щоденно на міських автобусних маршрутах загального користування здійснюються 22 пільгових рейси, 2 пільгових рейси на приміському маршруті до смт. Панютине, а з 15 квітня по 15 жовтня організовано по 2-х маршрутах перевезення пільговиків до садово-огородніх ділянок, розташованих у Лозівському районі.

 

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ