Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

10Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій внесла Лозову у жовту зону. У місті збільшилася кількість хворих на коронавірус. Лише за один день, 10 вересня, Харківський лабораторний центр оприлюднив інформацію про 18 інфікованих.

Станом на 16.00 годину 11 вересня всього у Лозовій зафіксовано 92 випадки:

44 – одужали; 44 – знаходяться на лікуванні, з них: 34 проходять його амбулаторно (20 у безсимптомній формі), 10 у Лозівському інфекційому відділенні. Хворі знаходяться у задовільному стані, повідомляють медики; 4 – померли.

За дорученням Лозівського міського голова Сергія Зеленський сьогодні, 11 вересня, на засідання зібралася міська комісії з питань КТЕБ та НС.

Перший заступник Лозівського міського голови Олександр Жидков поінформував, що ситуація з забезпеченням захисними та антисептичними засобами медичних працівників, які безпосередньо працюють з хворими на коронавірус, знаходиться під постійним контролем керівництва міста, зокрема Лозівського міського голови Сергія Зеленського. Медики цієї категорії отримують надбавки до зарплати. За кошти, які Територіальне медичне об’єднання отримує від Національної служби здоров’я України на боротьбу з коронавірусом, до Лозівських лікарень закуплено апарат штучної вентиляції легень та шість кислородних концентраторів. Хворі на коронавірус в інфекційному відділенні лікуються безкоштовно.

Директор Територіального медичного об’єднання Іван Жовтий додав, що на даний час у інфекційному відділенні перебуває 19 хворих на пневмонію, у 10-ти з них підтверджено діагноз на коронавірус. Всього в інфекційному відділенні підготовлено 25 місць для лікування хворих на цю інфекцію. Також поінформував, що у зв’язку зі збільшенням захворюваності, лозівські медики готують додаткові ліжко-місця. Для цього звільнено перший поверх стаціонарного відділення № 2, куди прийматимуть хворих з пневмонією, які очікують результатів аналізів.

Олексій Євсєєв, директор комунального некомерційного підприємства «Лозівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» озвучив проблемні питання, які виникають з тестуванням пацієнтів у яких є підозра на СOVID-19. Показником для тестування хворого, який звернувся на прийом до сімейного лікаря, – є підтверджений діагноз «пневмонія». Харківський лабораторний центр приймає аналізи лише таких хворих, підкреслив Олексій Євсєєв. В усіх інших випадках людина може пройти тестування в платних лабораторіях. Виникають проблеми й тестуванням контактних осіб. Знову ж таки, за вимогами Харківського лабораторного центру, забір аналізів проводиться на 10-14 день після контакту з хворим, й очікується 4-6 днів. У разі отримання позитивного результату виявляється, що хвора людина близько пів місяця розповсюджувала інфекцію. Тому медики звернули увагу осіб, які контактували з хворим та очікують результатів аналізів бути відповідальними – дотримуватися правил самоізоляції.

У цілому закликали усіх мешканців дотримуватися маскового режиму та соціальної дистанції.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ