Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1930280

З 6 квітня скористатися правом проїзду в міському транспорті, за наявності довідки з місця роботи та документу, що посвідчує особу, можуть лише працівники підприємств, установ, організацій, які забезпечують життєдіяльність міста та яким, згідно Постанови КМ України № 211(з внесеними змінами), дозволена робота у період карантину.

А саме:

працівники закладів та установ незалежно від форми власності, які забезпечують охорону здоров’я, продовольче забезпечення, урядування та надання найважливіших державних послуг, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв’язок та комунікації, фінансові та банківські послуги, функціонування інфраструктури транспортного забезпечення, сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту, об’єктів критичної інфраструктури, які мають безперервний промисловий цикл. У тому числі працюючі, які досягли 60-ти річного віку.

Обов’язковою умовою для таких перевезень є: забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно.

Перевезення здійснюватимуться в межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів в міському автомобільному транспортному засобі, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ