Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

04

Сьогодні, 28 жовтня, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов та Лозівський міський голова Сергій Зеленський відкрили реалізовані мініпроєкти у навчальних закладах міста. Кожен проєкт фінансувався з обласного(50%) й міського(45%) бюджетів та кошти ініціаторів. Презентацію міні-проєктів відвідали голова Близнюківської районної ради Володимир Бреус та помічниця народної депутатки України Юлії Світличної - Марина Кожевник.

  • - Ми підбиваємо підсумки реалізації міні-проєктів обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє» за 2020 рік в усіх куточках області. Лозівщина – це одна з найактивніших громад за час існування проєкту, - відзначив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. - За усі роки тут реалізовано 120 міні-проєктів в різних галузях, на загальну суму 22.8 мільйона гривень. У Лозівській громаді багато проєктів реалізуються в освіті, в галузі охорони здоров’я, дуже активно у Лозовій розвивається спілка ОСББ, де втілено чимало проєктів.

Сергій Чернов поінформував, що з наступного року започатковано новий проєкт, пов’язаний з підтримкою і розвитком закладів охорони здоров’я. Бюджетна вартість таких проєктів складатиме близько 1,5 мільйона гривень. Вони також співфінансуватиметься з обласного та міського бюджетів. Ми рухаємося за вимогами часу, зауважив Сергій Чернов. До того ж, у наступному році загальна сума вартості проєктів збільшена з 300-т до 500-т тисяч гривень. Також голова Харківської обласної ради додав, що третина проєктів, які були високо оцінені, й могли стати переможцями, на жаль не були профінансовані з обласного бюджету через нагальні потреби на боротьбу з коронавірусною інфекцією.

Лозівський міський голова Сергій Зеленський у свою чергу дякував усім ініціаторам проєктів, голові Харківської обласної ради Сергію Чернову та обласним депутатам, які дають змогу розвивати різні галузі міста. Наголосив, Лозівщина й надалі буде активним учасником обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

Першим презентували мініпроєкт у Панютинському ліцеї. «Навчання протягом життя», так назвали його ініціатори проєкту. Бюджет реалізації складає 288 тисяч гривень. На базі бібліотеки опорного закладу створено інфомедійно-тренінговий центр «Інтелект». Завдяки реалізації проєкту проведено модернізації інтер’єру приміщення бібліотеки, придбано сучасні меблі, технічне обладнання та цілісний інформаційний комплекс «Шкільний бібліотечно-інформаційний центр».

Презентація мініпроєкту «Шкільна актова зала – майстерня розвитку творчих здібностей учнів» відбулася у Лозівськиому ліцеї №1. Мініпроєкт направлено на учнівську та батьківську громадськість, учнів, які приїздять з сіл Нова Іванівка, Страсне, Нестеліївка, Мальцівське та учасників різних конкурсів, міських олімпіад, делегацій, що приймаються на базі закладу. Вартість виконаних робіт 290 тисяч гривень.

Цього ж дня, у Лозівському навчально-виховному комплексі «ЗНЗ-ДНЗ №8» відбулася презентація мініпроєкту «На крилах мрій». Реалізовано прєкт на 199 тисяч гривень. Завдяки його реалізації актову залу забезпечено сучасною музичною та мультимедійною апаратурою: демонстраційне, проекційне та звукове обладнання. З її допомогою учасники освітнього процесу в он-лайн режимі спілкуватимуться з учнями шкіл територіальної громади, України та інших країн.

Майже на 300 тисяч гривень презентовано мініпроєкт «Спорт та навчання – запорука успішного життя» у Лозівській гімназії. Тут створено умови для розвитку учнів у сфері фізичної культури та спорту згідно вимог сучасних стандартів Нової Української школи.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ