Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1600135Третій рік поспіль Лозівський міський голова Сергій Зеленський напередодні святкування Міжнародного жіночого дня зустрічається з матерями і дружинами загиблих в АТО жителів Лозівщини. Зустріч пройшла сьогодні, 7 березня, у Лозівській мерії. Очільники привітали жінок з наступаючим святом та вручили подарунки.

     Перед початком спілкування рідні загиблих, керівники міста і району вшанували хвилиною мовчання усіх загиблих на сході України лозівчан та поклали квіти до Дошки загиблим учасникам АТО у фойє міськвиконкому.

«Наша зустріч одночасно радісна і сумна, - сказав Сергій Зеленський звертаючись до присутніх. - Сьогодні ми зустрічаємося згадати ваших синів і чоловіків, які навіки залишаться героями у наших серцях і подякувати Вам – дорогі мами за виховання справжніх патріотів, які не пожалкували свого життя заради спокою в державі. Я, як міський голова запевняю, що все робитиму для підтримки ваших родин у будь-яких складних життєвих ситуаціях, ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку.» Мер побажав жінкам злагоди, терпіння й настання миру в Україні.

     До привітань приєдналися голова районної ради Володимир Лаптєв та помічник-консультант народного депутата України Анатолія Гіршфельда – Ольга Федченко. Привітав  мам та дружин загиблих побратимів учасник АТО Володимир Полєшко.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ