Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P2050578

Святкування відбулися 14 вересня, розпочали з урочистого покладання квітів до братської могили з нагоди 77-річниці визволення Бунакового від нацизму у Другій світовій війні та продовжилися святковим концертом та врученням почесних грамот, подяк і подарунків.

Привітати бунаківців з ювілеєм села та днем визволення Бунакового від нацизму у Другій світовій війні завітав Лозівський міський голова Сергій Зеленський: «Сьогодні ми зібралися на святому місці вшанувати воїнів, полеглих захищаючи нашу землю у часи Другої світової війни. Ми вклоняємося перед їхнім подвигом і завдячуємо звільненням рідної землі заради майбутніх поколінь. Й зараз нашим синам і донькам доводиться відстоювати незалежність України на сході держави. Я бажаю вам, дорогі бунаківці миру й злагоди у ваших домівках, достатку та процвітання старостинському округу.

Під час святкових заходів до привітань приєднався голова Лозівської районної ради Володимир Лаптєв.

Під час церемонії нагородження керівники вручили подяки Лозівської міської ради заслуженим пенсіонерам села Бунакове: Аллі Іванівні Прядка, Олександру Олексійовичу Решетняку, Клавдії Семенівні Стрільцовій, Івану Миколайовичу Тупиченку, Миколі Миколайовичу Тупиченку.

В.о. старости Ірина Любченко провела нагородження у різних номінаціях. Вітала наймолодших та найстарших жителів села. Подружжя, які відсвяткували діамантове весілля та тих, які одружилися цього року. Подарунками відзначила три будинки сімейного типу, які функціонують на території старостинського округу та матір Героїню. Вручила подарунки власникам найкращого подвір’я.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ