Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

16826 1

Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС!

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Надання державного статусу Дню ліквідатора ще раз нагадує суспільству про проблеми ліквідаторів-чорнобильців, людей що віддали свої життя та здоров’я заради спасіння нашої країни від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають і не даватимуть спокою людству ще багато років. Назавжди залишиться в серцях людей невмируща пам'ять про солдатів атомного фронту.

Серед сотень тисяч українців, які боролися зі страшним лихом, допомагали мирному населенню вистояти, вижити, переселитися з забрудненої зони, відроджувати обпалену радіацією землю, були й наші земляки й виконували вони покладену на них святу місію з честю та гідністю. 

Ми низько схиляємо голови перед ними і з особливим почуттям їх вшановуємо. Велика вам подяка і низький доземний уклін за відвагу, патріотизм і мужній вчинок, який врятував людство у 1986 році.

Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир і спокій.

Бажаю кожному з вас, шановні ліквідатори, міцного здоров’я, благополуччя і достатку у родинах, довгих та щасливих років життя й миру на нашій землі.

З повагою,

Лозівський міський голова

Сергій Зеленський

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ