Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1990251

      Перед початком сесії міської ради сьогодні, 31 липня, Лозівський міський голова Сергій Зеленський звернувся до депутатів міської ради та присутніх у залі з приводу соціальної напруги у місті, яку створюють громадські діячі, також прокоментував ситуацію з підпалом ялинки біля мерії та надписом, який залишив на стіні адмінбудівлі невідомий у ніч на 31 липня:

«Останнім часом на території громади активізувались громадські діячі та громадські організації, які у своїх виступах зверненнях та публікаціях дуже прискіпливо оцінюють діяльність місцевої влади. Намагаються на мене подіяти, як на міського голову різні політичні течії, партії, групи, рухи.

Своїми діями вони штучно загострюють соціально-політичну ситуацію в громаді. При цьому допускають зневажливе відношення до мене, як посадової особи, так і людини. Ці діячі не гребують і відверто образливими випадами та публікаціями, що принижують мою честь і гідність.

Руки дійшли навіть до найсвятішого для кожної людини і для мене особисто – до сім’ї. Стеження, погрози сім’ї, вважаю, що такі дії переступають межу моралі. Коли чіпають сім’ю, я змушений її захищати, є звернення в правоохоронні органи по цим питанням.

І сьогоднішню подію з підпалом ялинки безпосередньо біля приміщення міської ради та напис на стіні приміщення «Демократія», на мою думку є складовими загального ланцюга. Завдячуючи оперативності чергового, пожежі не сталося. Ви розумієте, що могло бути, коли б загорілися ялинки. Це було б не тільки значне пошкодження майна тергромади, а й можливо також і життя людей, які знаходились поблизу. Я просив би правоохоронні органи розслідувати цей злочин, який направлений проти державності, демократії, проти людини. Я сьогодні підписую звернення до правоохоронних органів і готовий дати свідчення, ви бачите так недовго дійти до людських жертв.

На останок я закликаю усіх консолідувати зусилля і з впевненістю заявляю, що я буду балотуватися у мери міста Лозова.»

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ