Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

ПЛАН
роботи Управління культури Лозівської міської ради
на жовтень 2019 року


п/п

Назва заходу

Дата

Місце
   проведення

Відповідальний

Запрошені

1

2

3

4

5

6

1.       

Концерт до Дня Ветерана

01.10

Кінненський сільський Будинок культури

Бурлаченко О.М., директор Кінненського сільського Будинку культури

Жителі

села Кінне

2.       

Поговоримо ладком «100 порад для здоров’я»

01.10

Міська бібліотека

Александріна К.А., бібліотекар міської бібліотеки

Клуб «Родовід»

3.       

Тематична поличка «Зорепадом летять роки» до Міжнародного дня людей похилого віку

01.10

Панютинська публічна 

 бібліотека

Гусейнова І., бібліотекар Панютинської публічної бібліотеки 

 

Дорослі

користувачі

4.       

Конкурсно- розважальна програма бібліо-фольк-паті «Цей дивосвіт – бібліотека»

1.10.

Тихопільська сільська бібліотека-філія

Капустіна О.І., завідуюча Тихопільським сільським клубом клубом

Школярі

5.       

Зустріч-вшанування «Поважаймо старість і словом і ділом» День людей похилого віку

01.10
10:00

Миколаївська сільська бібліотека-філія

Колісник В.О., бібліотекар Миколаївської сільської бібліотеки-філії

Відвідувачі бібліотеки

6.       

Година шани «Летять літа, як білі журавлі, дзвенять, як ті волошки в житі» До міжнародного дня людей похилого віку

01.10
10:00

Публічна бібліотек

Куряча Л.В., провідний бібліотекар Публічної  бібліотеки,

Мудрак Н. В. бібліотекар Публічної бібліотеки

Літні люди

7.       

Година спілкування «А мені не хочеться сивіти» до Дня людей похилого віку

01.10

10:00

Кінненська сільська бібліотека-філія

Гевелюк М.В., бібліотекар Кінненської сільської бібліотеки-філії

Жителі села Кінне

8.       

Святковий концерт «Як сивину ти привітаєш…» до Дня похилого віку.

01.10

11:00

Лозівський міський територіальний центр

Іончикова Р. В., художній керівник Катеринівського сільського Будинку культури

Люди похилого віку територіального центру міста Лозова.

9.       

Година спілкування до Дня людей похилого віку «Мої роки це не тягар життя, це досвід, мудрість, відкриття.»

01.10

11:00

Перемозький сільський Будинок культури

Лавровська В.В., директор Перемозького сільського Будинку культури

Мешканці села Перемога

10.  

Літературна вітальня «Поезія- це доля» Зустріч з поетесою Л. Філенко

01.10

12:00

Публічна бібліотека

Савран А. А., керівник клубу «Лігос»,

Вовк С. М., завідувачка  Публічної бібліотеки

Члени клубу «ЛІГОС», любителі поетичного слова

11.  

Вітання  старожилів   сіл Шатівка, Миколаївка, Олександрівка з Днем людей похилого віку

01.10

12:00-14:00

Шатівський  старостинський округ

Сисенко Т.В., художній керівник Шатівського сільського Будинку культури

Шатівський  старостинський округ

12.  

Концерт «Мої роки – моє багатство» до Дня людей похилого віку

01.10

13:00

Площа села Єлизаветівка

Чуприна О.Г., директор Єлизаветівського сільського Будинку культури

Мешканці  та гості села Єлизаветівка

13.  

Вогник – зустріч з ветеранами праці, музичні вітання «Скарби бабусиної скрині » до Дня людей похилого віку

01.10

14:00

Артільна сільська бібліотека-філія

Поліщук О. М., директор Артільного сільського Будинку культури

Жителі села Артільне

14.  

Година допомоги і підтримки

«Ветеранів знаємо поіменно»

до Міжнародного дня людей похилого віку

01.10

14:00

Яковлівська

сільська бібліотека-філія

Сидорова С.О. – бібліотекар Яковлівської

 бібліотеки-філії

Цилінська О.В.,

директор Яковлівського сільського Будинку культури

Діти

15.  

Святковий концерт «Як сивину ти привітаєш,так і тебе в сивині глибокій будуть вітати»

01.10
15:30

Мирнянський сільський клуб

Огарьова В.М.
завідуюча Мирнянським сільським клубом

Мешканці села Мирне

16.  

Парад прес-порад «Душею й серцем завжди молоді» до Міжнародного дня людей похилого віку

з 01.10

Катеринівська

сільська

бібліотека-філія

Зозуля О.С.,

завідувач

Катеринівської

 бібліотеки-філії

Читачі

бібліотеки

17.  

День людей похилого віку. Відвідування вдома самотніх пенсіонерів, ветеранів

01.10

09:00-11:00

с.Павлівка        

Долгополова О.А., директор Павлівського СБК

Мешканці села Павлівка

18.  

Перегляд літератури «Ваша мудрість вам в нагоді» до Міжнародного дня людей похилого віку. День ветерана

01.10

11:00

Новоіванівська сільська бібліотека-філія

Пархоменко Н.В., завідуюча Новоіванівською  сільської бібліотеки-філії

Мешканці села Новоіванівка

19.  

Година добра «Добро спішіть творити людям» до Дня людей похилого віку

01.10

14:00

Єлизаветівська сільська бібліотека-філія

Завідуюча Єлизаветівської сільської бібліотеки-філії Чередниченко В.О.

Пенсіонери села Єлизаветівка

20.  

Книжкова поличка «Вартий пошани сивий волос.» до Міжнародного дня людей похилого віку

01.10

14:00.

Чернігівська сільська бібліотека-філія

Огульчанська Н.Ю., бібліотекар Чернігівської сільської бібліотеки-філії

Читачі. Люди старшої вікової категорії.

21.  

Вечір музики

01.10

18:00

Арт-зала міського Палацу культури

Осипенко Є.Д., організатор КДД

Жителі Лозівщини

22.  

Вечір відпочинку «Скарби мудрості» до Дня людей похилого віку

01.09

19:00

Фойє Бунаківського сільського Будинку культури

Яцук Т.І., директор Бунаківського сільського Будинку культури

Мешканці села Бунакове

23.  

Подорож в минуле «Кумиры нашей молодости»

03.10

14:00

Міська бібліотека.

Читальний зал

Александріна К.А., бібліотекар  міської бібліотеки

Клуб «Родовід»

24.  

Урочиста лінійка «Добрий день, Країно знань!»

До Дня знань

02.09

09:00

Садівський ліцей

Ярош В.О., директор Садівського сільського Будинку культури, адміністрація ліцею

Діти, юнацтво, жителі Садівського округу

25.  

Святкова програма до Дня вчителя

03.10

15:00

Театральна зала міського Палацу культури

Керопова Ю.М., завідувач відділу КДД

Мешканці м.Лозова

26.  

Концерт до  Дня Вчителя та міжнародного Дня Музики

04.10

11:00

Шатівський сільський Будинок культури

Сисенко Т.В., художній керівник

Мешканці села Шатівка

27.  

Інформаційний коктейль «Від екології душі до екології природи» до Всесвітнього дня захисту тварин

04.10

12:00

Новоіванівська сільська бібліотека-філія

Пархоменко Н.В., завідуюча Новоіванівською  сільської бібліотеки-філії

Учнівська молодь

28.  

Міжнародний день людей похилого віку

«Зрілість – це наша юність з мудрими очима»

(вечір оновлення душі)

04.10.

12:00

Герсеванівська сільська

бібліотека-філія

Лавровська В.В., бібліотекар Герсеванівської сільської

бібліотеки-філії

Люди похилого віку віку

29.  

Літературна-зоомозайка «Подорож до країни Зоолендії» Всесвітній день захисту тварин

04.10

Протягом дня

Миролюбівська сільська бібліотека-філія

Рендюк В.О., бібліотекар Миролюбівської сільської

бібліотеки-філії

Відвідувачі бібліотеки

1-4 класи

30.  

Відео - показ «Космос»

04.10

13:00

Миролюбівська сільська бібліотека-філія

Нестеренко К.М., директор Миролюбівського сільського будинку культури, Акименко В.В., худ.керівник, Рендюк В.О., бібліотекар

Учні ліцею, жителі села Миролюбівка

31.  

Зооцікавинки «Дикі тварини» до Всесвітнього дня захисту тварин

04.10

13:00

Єлизаветівська філія Панютинсько-го ліцею

Чередниченко В.О., завідуюча Єлизаветівської сільської бібліотеки-філії

Діти

32.  

Віртуальний журнал «Від акули до терміту звірі всі за алфавітом» до Всесвітнього дня захисту тварин

04.10

14:00

Чернігівська сільська бібліотека-філія

Огульчанська Н.Ю., бібліотекар Чернігівської сільської

бібліотеки-філії

Школярі 2-5 класів

33.  

Віртуальний журнал «Пташині знавці» до дня захисту тварин

04.10

15:00

Миколаївська сільська бібліотека-філія

Колісник В.О., бібліотекар Миколаївської сільської бібліотеки-філії

Відвідувачі бібліотеки

34.  

Вікторина «Я у світі не один , що я знаю про тварин» до Всесвітнього дня захисту тварин

04.10

15:00

Павлівська сільська бібліотека - філія

Гончарова Т.Ф., бібліотекар

Павлівської сільської бібліотеки – філії

Учнівська молодь

35.  

Екологічний круїз «Лісова мандрівка» До всесвітнього

дня захисту тварин

04.10

15:00

Публічна бібліотека

Шелавіна В., бібліотекар Публічної бібліотеки

Діти

36.  

Вечори відпочинку

04.10, 05.10, 11.10, 12.10, 18.10, 19.10, 25.10, 26.10

20:00-24:00

Фойє Бунаківського сільського Будинку культури

Яцук Т.І., директор Бунаківського сільського Будинку культури

Мешканці села Бунакове

37.  

Вечори відпочинку

04.10, 05.10, 11.10, 12.10, 18.10, 19.10, 25.10, 26.10

20:00

Тихопільський сільський клуб

Капустіна О.І., завідуюча Тихопільським сільським клубом

Молодь

38.  

Вечори відпочинку

04.10, 05.10, 11.10, 12.10, 18.10, 19.10, 25.10, 26.10

21:00

Миколаївський сільський Будинок культури

Авраменко А.А., директор Миколаївського СБК

Молодь села Миколаївка

39.  

Вечори відпочинку, більярд

04.10, 05.10, 11.10, 12.10, 18.10, 19.10, 25.10, 26.10

20.00-23.00

Павлівський сільський будинок культури

Дмитренко   О.С., худ.керівник Павлівського сільського Будинку культури

Молодь села Павлівка

40.  

Вечори відпочинку

05.10

19.10

26.10

19:00

Миролюбівський сільський Будинок культури, танцювальна зала

Нестеренко К.М., директор Миролюбівського сільського будинку культури, Акименко В.В., худ.керівник

Жителі села Миролюбівка

41.  

Вечори відпочинку

05.10,12.10,

19.10,26.10

20:00

Садівський сільський Будинок культури

Ярош В.О., директор Садівського сільського Будинку культури

Молодь с.Садове

42.  

Вечори відпочинку для молоді

05.10,12.10,

19.10,26.10

20:00

 Кінненський сільський Будинок культури

Бурлаченко О.М., директор Кінненського сільського Будинку культури

Молодь села Садове

43.  

Вечір відпочинку

05.10,12.10,

19.10,26.10

21:00-24:00

Єлизаветівський сільський Будинок культури

Чуприна О.Г., директор Єлизаветівського сільського Будинку культури

Молодь села Єлизаветівка

44.  

Спортивні змагання по тенісу та більярду

05.10,12.10,

19.10,26.10

18:00

Садівський сільський Будинок культури

Ярош В.О., директор Садівського сільського Будинку культури

Молодь села Садове

45.  

Робота гуртків

05.10, 06.10, 12.10, 13.10,

19.10, 20.10, 26.10, 27.10

10:00

Павлівський сільський будинок культри

Дмитренко О.С., худ.керівник Павлівського сільського Будинку культури

Діти села Павлівка

46.  

Книжкова виставка  - пропозиція «Література як мікстура»

06.10

10:00

Новоіванівська сільська бібліотека-філія

Пархоменко Н.В., завідуюча Новоіванівською  сільської бібліотеки-філії

Відвідувачі бібліотеки

47.  

«Захист української державності на східному кордоні України»

зустріч учнів шкіл та студентської молоді з захисниками України.

До Дня захисника України

07.10-11.10

Краєзнавчий музей - зала «Лозівщина у 20-му ст.»

Харченко В.І., директор краєзнавчого музею

Учні та студентська молодь

48.  

«Українські народні традиції. Покрова» -  тематичні екскурсії до свята Покрови Пресвятої Богородиці

07.10-18.10

Краєзнавчий музей -  зала «Лозівщина з найдавніших часів»

Харченко В.І., директор краєзнавчого музею

 

Учні шкіл міста та району

49.  

Концертно-розважальна програма « Козацькому роду нема переводу » до Дня захисника України та Дня українського козацтва

10.10

14.00

Артільний сільський Будинок культури

Поліщук О. М., директор Артільного сільського Будинку культури

Учнівська молодь

50.  

Виставка - подія

«На захисті єдиної України» до Дня захисника України

11.10

Панютинська публічна 

 бібліотека

Орлова Л.Є., бібліотекар Панютинської публічної бібліотеки

 Дорослі

Юнацтво

51.  

Козацькі розваги «Лине слава козацька з далеких віків» до Дня українського козацтва і захисника України

11.10

Панютинська публічна 

 бібліотека

 

Бібліотекарі

Панютинської публічної бібліотеки

Зубрик Л. В.

Орлова Л.Є

Юнацтво

52.  

Квест майбутніх солдат

«Готуємося стати захисниками Вітчизни»

11.10

Міська бібліотека.

Читальний зал

Александріна К.А., бібліотекар міської бібліотеки

Учні ЗОШ №12, 10 клас

53.  

Книжкова подорож «Сила нескорених» До Дня українського козацтва

11.10

10:00

Публічна бібліотека

Куряча Л.В., провідний бібліотекар Публічної  бібліотеки

Дорослі

54.  

Героїко-патріотичний репортаж «Україна від козацьких часів до сьогодення» День захисника України

11.10

11:00

КЗ«Миколаївський ліцей »

Колісник В.О., бібліотекар Миколаївської сільської бібіліотеки-філії

Юнацтво

55.  

Розважальна  програма

«З козаків візьмемо приклад» до Дня українського козацтва

11.10

12:00

Павлівська ЗОШ   

Гончарова Т.Ф., бібліотекар

Павлівської сільської бібліотеки – філії

Учнівська молодь

56.  

Козацькі забави «Востань козацька славо !» до Деня українського козацтва та Захисника Вітчизни

11.10

12:00

Перемозька школа

Лавровська В.В., бібліотекар перемозької сільської бібліотеки-філії

Учні 3-4 класів

57.  

Мітинг, покладання квітів до пам’ятника загиблого воїна АТО

11.10

12:00

Цвинтар села Катеринівка

Банник О. С., директор Катеринівського сільського Будинку культури

Мешканці села Катеринівка, родичі та близькі загиблого

58.  

Розважальна програма «З козаків візьмемо приклад» до Дня козацтва та Дня захисників України

11.10

12:00

Павлівська загальноосвітня школа

Дмитренко О.С., худ керівник Павлівського сільського Будинку культури

Мешканці села Павлівка

59.  

Книжковий вернісаж «Подорожуємо козацькими шляхами» до Дня козацтва

11.10

13:30

Полтавська сільська бібліотека - філія

Терещенко А.М., бібліотекар Полтавської сільської бібліотеки – філії  

  Мешканці

    Села Полтавське

60.  

Святкова концертна програма до Дня працівників аміакопроводу

11.10
15:00

Театральна зала міського Палацу культури

Лугова-Білаш О.А., заступник директора міського Палацу культури

Мешканці міста

61.  

Ігрова програма «Козацький турнір» до Дня Захисника України та до Дня Українського козацтва

11.10

15:00

Фойє Яковлівського сільського Будинку культури

Цілінська О.В., директор Яковлівського сільського Будинку культури

Діти

Юнацтво

62.  

Тематичний захід – зустріч « Свято мужності і відваги» присвячений Дню Захисника України, та до Дня Покрови

11.10

16:00

Яковлівська сільська бібліотека-філія

Цілінська О.В., директор Яковлівського сільського Будинку культури, Сидорова С.О., бібліотекар Яковлівської бібліотеки-філії

Відвдувачі бібліотеки

63.  

Розважальна  програма до Дня працівників аміакопроводу

11.10

17:00

Арт-зала міського Палацу культури

Лугова-Білаш О.А., заступник директора міського Палацу культури, Осипенко Є.Д., організатор відділу КДД

Мешканці міста

64.  

Свято козацької пісні

 «Востань козацька славо !»

11.10

19:00

Мала зала Перемозького сільського Будинку культури

Лавровська В.В., директор Перемозького сільського Будинку культури

Мешканці Перемозького округу

65.  

Конкурсно -розважальна програма «Ну-мо, козаки завзяті!» до Дня Покрови,  козацтва,  та Дня Захисників вітчизни.

12.10

Катеринівський сільський Будинок культури

Іончикова Р. В., худ.керівник Катеринівського сільського Будинку культури

Мешканці села Катеринівка

66.  

Розважальна програма до Дня захисника України  та Дня козацтва

12.10

Новоіванівський сільський Будинок культури

Риженко К.Л., директор Новоіванівського сільського Будинку культури

Мешканці села Нова Іванівка

67.  

Конкурсно-розважальна програма до Дня Українського козацтва.

12.10

Кінненський сільський Будинок культури

Бурлаченко О.М., директор Кінненського сільського Будинку культури

Мешканці села Катеринівка

68.  

Навчально-виховна гра «Українці козацького роду» До Дня українського козацтва

12.10

10:00

Садівська сільська бібліотека-філія

Криворучко Р.П., бібліотекар Садівської сільської бібліотеки-філії

Відвідувачі бібліотеки

69.  

Козацькі перегони «Хай живе козацька воля! Хай живе козацький дух!»

12.10

11:00

Перемозька бібліотека-філія

Полякова О.М., завідувач Перемозької бібліотеки-філії

Мешканці села Перемога

70.  

Святкова концертно-розважальна програма з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва

12.10

12:00

Площа міського Палацу культури

Барановський В.Я., заступник міського голови, Запорожець Т.В., начальник Управління культури, Вялков А.С., директор міського Палацу культури

Мешканці міста

71.  

Виставка - привітаннят«Величне ім’я – Вітчизни захисник » до Дня українського козацтва та Дня захисника України

12.10

12:00

Новоіванівська сільська бібліотека-філія

Пархоменко Н.В , завідуюча Новоіванівською  сільської бібліотеки-філії

Мешканці села Нова Іванівка

72.  

Козацький ринг «Батьківщину – мати вмій захищати» до Дня українського козацтва. Дня захисника України

12.10

11:00

Новоіванівська сільська бібліотека-філія

Пархоменко Н.В , завідуюча Новоіванівською  сільської бібліотеки-філії

Учнівська молодь

73.  

Історична  панорама «Лине слово козацьке з далеких віків» До Дня українського козацтва та української армії

12.10

11:00

Домаська бібліотека - філія

Валенко Л.В., завідуюча Домаської бібліотеки-філії

Школярі

74.  

Виставка - привітання «Нащадки славних козаків» до Дня захисника України та Дня козацтва.

12.10

14:00

Чернігівська сільська бібліотека- філія

Бібліотекар Огульчанська Н.Ю.

Усі групи

75.  

Козацьки розваги

«Богатирська наша сила» До Дня українського козацтва

12.10

14:00

Публічна

бібліотека

Куряча Л.В., провідний бібліотекар

Публічної  бібліотеки, Шелавіна В., бібліотекар  Публічної бібліотеки

Юнацтво, ді

ти

76.  

Торбина веселих випробувань

«Як козаки до бібліотеки ходили»

до Дня українського козацтва та Дня  захисника України

12.10

14:00

Катеринівська

сільська

бібліотека-філія

Зозуля О.С.,

завідувач

Катеринівської

 бібліотеки-філії

Діти, юнацтво

77.  

Газетно-журнальний калейдоскоп «Лицарі козацтва» до Дня Козацтва

12.10  13:00

Кінненська

сільська бібліотека-філія

Гевелюк М.В., бібліотекар Кінненської сільської бібліотеки-філії

Учнівська молодь

78.  

Тематична година «Героїв країна-моя Україна»

12.10
15:00

Мирнянський
сільський клуб

Огарьова В.М., завідувачка Мирнянським сільським клубом

Мешканці села Мирне

79.  

Козацькі забави

«Козацький турнір»

до Дня українського козацтва

12.10

15:00

Яковлівська

сільська бібліотека-філія

Сидорова С.О. – бібліотекар Яковлівської

 бібліотеки-філії,

Цилінська О.В.,

директор Яковлівського сільського Будинку культури

Діти, юнацтво

80.  

Тематичний вечір для дітей та юнацтва «Доки буде Україна – доти й будуть козаки!» до Дня Козацтва

12.10

17:00

Мальцівський сільський клуб

Змійова О.В., художній керівник Мальцівського сільського клубу

Мешканці села Мальцівка

81.  

Великий святковий концерт та народне гуляння до Дня села,Дня захисника України та Дня українського козацтва «Поки село співає - воно живе»

12.10

18:00

Великий стадіон села Миролюбівка

Нестеренко К.М., директор Миролюбівського сільського Будинку культури, Акименко В.В.,

худ.керівник

Жителі села Миролюбівка

82.  

 Святковий вечір відпочинку «Козацькому роду нема переводу» присвячений дню  козацтва

12.10

18:00

Тихопільський сільський клуб

Капустіна О.І., завідуюча Тихопільським сільським клубом

Молодь

83.  

Концерт  та розважальна програма «Козацькому роду - нема переводу» до Дня Козацтва, Дня Захисника України

 

 

13.10

12:30

Стадіон села Єлизаветівка

Чуприна О.Г., директор Єлизаветівського сільського Будинку культури

Мешканці та гості села Єлизаветівка

84.  

Мітинг-реквієм «Сила нескорених» та покладання квітів на могили воїнів  до Дня Захисника Вітчизни

14.10

09:00

Пам’ятник загиблим воїнам села Садове

Ярош В.О., директор Садівського сільського Будинку культури

Жителі села Садове

85.  

Розважальна дитяча програма «Розваги маленьких козачат»

14.10

Площа біля міського Палацу культури

Писарєв В.В., Писарєва Л.А., організатори відділу КДД

Мешканці м.Лозова, діти

86.  

Історичний  калейдоскоп «Славні сини України»: До Дня захисника України

14.10.19 р.

10..00

Шатівський сільський Будинокм культури

Сисенко Т.В., художній керівник Шатівського сільського Будинку культури

Мешканці села Шатівка

87.  

Музично-розважальна  програма « Козацькому  роду  нема  переводу» для  хлопців

.14.10.19 р.

12.00

Шатівський ліцей

Сисенко Т.В., художній керівник Шатівського сільського Будинку культури

Школярі

88.  

Козацькі розваги «Козацького роду нема переводу» до Дня козацтва

14.10

12:00

Стадіон села Єлизаветівка

Чередниченко В.О., завідуюча Єлизаветівської сільської бібліотеки-філії

Жителі села Єлизаветівка

89.  

Конкурс дитячих малюнків «Ми – майбутні захисники Вітчизни» До Дня українського козацтва, День захисника України

14.10

14:00

Бунаківська сільська бібліотека-філія

Клюс Ю.П., бібліотекар Бунаківської сільської бібліотеки-філії

Діти

90.  

День Українського козацтва «Козацькому роду нема переводу». Спортивні ігри, вікторина

14.10

15:00

Миколаївський ліцей

Авраменко А.А.,

директор Миколаївського сільського Будинку культури

Жителі села Миколаївка

91.  

Святковий концерт до Дня захисника України

14.10

Площа біля міського Палацу культури

Вялков А.С., директор міського Палацу культури

Мешканці м.Лозова

92.  

Святковий концерт до Дня захисника Вітчизни

14.10

19:00

Бунаківський сільський Будинок культури

Яцук Т.І., директор Бунаківського сільського Будинку культури

Мешканці села Бунакове

93.  

Козацький турнір «Лицарі українських степів» до дня Українського Козацтва

15.10

16:00

Миролюбівська сільська бібліотека-філія

Рендюк В.О., бібліотекар Миролюбівської сільської бібліотеки-філії

Відвідувачі бібліотеки

1-4 класи

94.  

Літературний квест

«Українська класика вічна»

16.10

Міська бібліотека

Александріна К.А., бібліотекар міської бібліотеки

Учні ЗОШ №3

6 кл.

95.  

Книжкова виставка

«Стежинами рідного краю»

16.10

Садівська сільська бібліотека-філія

Криворучко Р.П., бібліотекар Садівської сільської бібліотеки-філії

Мешканці села Садове

96.  

«Поетична сторінка «Толерантність врятує світ» До Дня Міжнародної толерантності

16.10

12:00

Бунаківська сільська бібліотека-філія

Клюс Ю.П., бібліотекар Бунаківської сільської бібліотеки-філії

Підлітки

97.  

Екскурсія до бібліотеки

«Твій друг - книга»

16.10

Панютинська публічна 

 бібліотека

Зубрик Л. В., Орлова Л.Є., бібліотекарі

Панютинської публічної бібліотеки

Школярі

98.  

Літературна година «З книгою жити – з добром дружити»

17.10

Панютинська публічна 

 бібліотека

Зубрик Л. В., Орлова Л.Є., бібліотекарі

Панютинської публічної бібліотеки

Школярі

99.  

Тематична година «Книга – друг на все життя»

18.10

Панютинська публічна 

 бібліотека

Зубрик Л. В., Орлова Л.Є., бібліотекарі

Панютинської публічної бібліотеки

Школярі

100.       

Героїчний книгопоказ

«Про вогненні роки України»

до Дня визволення України

з 19.10

Катеринівська

сільська

бібліотека-філія

Зозуля О.С.,

завідувач

Катеринівської

 бібліотеки-філії

Читачі

бібліотеки

101.       

Вистава «Такие свободные бабочки»  м.Запоріжжя

19.10

18:00

Театральна зала міського Палацу культури

Різник Л.І., заступник директора міського Палацу культури

Мешканці м.Лозова

102.       

Літературний серпантин

«Екологічна казка»

22.10

Міська бібліотека.

Читальний зал

Бібліотекар

Александріна К.А.

Учні ЗОШ №3

3 кл.

103.       

Двадцять хвилин з письменником. До 130-річчя від дня народження О. Вишні «Усмішки»

24.10

10:00

Садівська сільська бібліотека-філія

Криворучко Р.П., бібліотекар Садівської сільської бібліотеки-філії

Мешканці села Садове

104.       

Книжковий лабіринт «Подорожуємо з книгою  світом та епохами»

24.10

11:00

Перемозька бібліотека-філія

Полякова О.М., завідувач Перемозької бібліотеки-філії

Відвідувачі бібліотеки

105.       

Виставка-персоналія

«Мала Батьківщина – велика любов» до 80-річчя від Дня народження В.Скуратівського (1939 – 2005 рр.)

24.10

Міська бібліотека

Корнілова Т.С., завідувачка бібліотекою

 Відвідувачі                 бібліотеки

106.       

Поетична вітальня

«Трагічне відлуння подвигу».

До Дня партизанської слави

25.10.

Міська бібліотека

Александріна К.А., бібліотекар міської бібліотеки

   Учні ЗОШ №12, 9 клас

107.       

Мітинг «Пам’ять вічна» до дня Визволення України у 2 світовій війні

25.10

9:00

Пам’ятник загиблим воїнам «Мати - жінка» села Тихопілля

Капустіна О.І., завідуюча Тихопільським сільським клубом

Мешканці села Тихопілля

108.       

Мітинг « Вічна слава визволителям України» до Дня визволення України. Покладання квітів до Братської могили

25.10

10.00

Братська могила с.Артільне

Поліщук О. М., директор Артільного сільського Будинку культури

Учнівська молодь, ветерани

109.       

Тематичний вечір «Згадаймо ті роки!» до Дня визволення України від нацистських окупантів

25.10

13:00

Садівський сільський Будинок культури

Ярош В.О., директор Садівського сільського Будинку культури

Юнацтво

110.       

Історичний коллаж

«Подвиг безсмертний – пам’ять нетлінна» до 75 річчя  звільнення України від німецько – фашистських загарбників

25.10

11:00

Домаська бібліотека - філія

Валенко Л.В., завідуюча Домаської бібліотеки-філії

Всі читачі

111.       

Героїчний –ракурс «Героїчні

паралелі»До дня визволення У країни  від німецько-фашистських загарбників

26.10

Миролюбівська сільська бібліотека-філія

Рендюк В.О., бібліотекар Миролюбівської сільської бібліотеки-філії

Відвідувачі бібліотеки

1-4 класи

112.       

Мітинг реквієм до дня визволення України «Слава воїнам визволителям»

26.10

10:00

Миколаївський сільський Будинок культури

Авраменко А.А.,Директор Миколаївського сільського Будинку культури, Племенеченко В.І., художній керівник

Учнівська молодь, голова сільської ради Авраменко О.М.

113.       

Урочистий мітинг «Немає подвигів забутих» присвячений Дню Визволення України від нацистських загарбників.

26.10

10:00

Площа Яковлівського сільського будинку культури

Біля Братської могили

Сидорова С.О. – бібліотекар Яковлівської

 бібліотеки-філії,

Цилінська О.В.,

директор Яковлівського сільського Будинку культури

Мешканці села Яковлівка

114.       

Виставка-реквієм «Війна така далека і близька» День визволення України

26.10

14:00

Миколаївська сільська бібіліотека-філія

Клуб «Перлинка»

Колісник В.О., бібліотекар Миколаївської сільської бібіліотеки-філії

Мешканці села Миколаївка

115.       

Слайд-тревел

«Найкрутіші бібліотеки світу»

в рамках роботи клубу за інтересами «Друзі бібліотеки»

26.10

14:00

Катеринівська

сільська

бібліотека-філія

Зозуля О.С.,

завідувач

Катеринівської

 бібліотеки-філії

Члени клубу

116.       

Патріотична година до Дня визволення України «Героїчне минуле в пам’яті поколінь»

26.10

11:30

Павлівсьий сільський будинок культури

Гончарова Т.Ф., бібліотекар Павлівської сільської бібліотеки-філії

Діти. Підлітки.

117.       

Година пам'яті « Ти   пам'ятай,ніколи не забудь»                до Дня Визволення України від німецько-фашистських загарбників

26.10

13:00

Кінненська сільська бібліотека-філія                           

Гевелюк М.В., бібліотекар        Кінненської сільської бібліотеки-флії

Всі категорії

118.       

Фолькльорна скриня

« Українське весілля»

26.10

13:00

Домаська бібліотека - філія

Валенко Л.В., завідуюча Домаської бібліотеки-філії

Всі читачі

119.       

Урок мужності

«Мужність,героїзм,та перемога» до Дня визволення України від фашистських загарбників

26.10

13:30.

Полтавська сільська бібліотека - філія

Терещенко А.М., бібліотекар Полтавської сільської бібліотеки – філії 

 Жителі

    села Полтавське

120.       

Година  пам`яті «Слава краю мого, наче повість безкрая, у серцях поколінь луна»  До Дня визволення України

26.10

14:00

Домаська бібліотека - філія

Валенко Л.В., завідуюча Домаської бібліотеки-філії

Всі читачі

121.       

Історична хвилинка

«Біль, обернений у слово про війну»

до Дня визволення України

26.10

16:00

Яковлівська

сільська бібліотека-філія

Сидорова С.О. – бібліотекар Яковлівської

 бібліотеки-філії

Цилінська О.В.,

директор Яковлівського сільського Будинку культури

Юнацтво, молодь

122.       

Тематична викладка літератури  «Ніхто не створений для війни» До Дня визволення України від німецько – фашистських загарбників

27.10

11:00

Бунаківська сільська бібліотека-філія

Клюс Ю.П., бібліотекар Бунаківської сільської бібліотеки-філії

Люди ст. вік. категорії, підлітки

123.       

Майстер- клас

«Лялька мотанка»

27.10

15:00

Перемозький сільський Будинок культури

Лавровська В.В., директор Перемозького сільського Будинку культури

Учнівська молодь

124.       

Виставка – спогад «У війні палала рідна Україна» до Дня визволення України від  фашистських загарбників

28.10

Панютинська публічна 

 бібліотека

Гусейнова І. М., бібліотекар Панютинської публічної бібліотеки

Юнацтво, школярі

125.       

Покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам з нагоди Дня визволення України

28.10

Новоіванівський сільський Будинок культури

Риженко К.Л., директор Новоіванівського сільського Будинку культури

Жителі села Нова Іванівка

126.       

Мітинг «Нам не забути днів війни» до Дня визволення України

28.10

10:00

Біля пам’ятника загиблим воїнам села Єлизаветівка

Чуприна О.Г., директор Єлизаветівського сільського Будинку культури

Мешканці села Єлизаветівка

127.       

Покладання квітів до пам’ятника загиблим в роки Великої Вітчизняної Війни присвячене Дню Визволення України від німецьких загарбників

28.10

10:00

Пам’ятник загиблим воїнам в с.Нова Іванівка

Стратієнко П.І., директор Мальцівського сільського клубу

Мешканці села Мальцівка

128.       

Мітинг «Крокують ветерани посивілі, а вільна Україна завжди молода» до Дня визволення України від нацистських загарбників

28.10

10:00

Площа Миролюбівського сільського Будинку культури

Нестеренко К.М.,

директор Миролюбівського сільського будинку культури

Жителі села Миролюбівка

129.       

Героїчний книгопоказ «І знову мир, і знову тиша» до дня Визволення України від німецько- фашистських загарбників

28.10

11:00

Герсеванівська сільська

бібліотека-філія

Лавровська В.В., бібліотекар

Мешканці села Герсеваново

130.       

Виставка -реквієм»Війна така далека і близька» до Дня визволення України від нацистських окупантів.

28.10

15:00.

Чернігівська сільська бібліотека-філія

Огульчанська Н.Ю., бібліотекар Чернігівської сільської бібліотеки-філії

Відвідувачі бібліотеки

131.       

Книжкова виставка «205-річниця від дня народження

М. Ю. Лермонтова» (1814-1841)

Протягом місяця

Панютинська публічна 

 бібліотека

Бібліотекар

Панютинської публічної бібліотеки

Гусейнова І.

Дорослі Юнацтво

132.       

Тематична поличка

«80 років від дня народження

В. Т. Скуратівського»

Протягом місяця

Панютинська публічна 

бібліотека

Бібліотекар Панютинської публічної бібліотеки 

Гусейнова І. М.

Дорослі

Юнацтво

133.       

Художня виставка

«Пори року в хороводі фарб»

Протягом місяця

Міська бібліотека

Читальний зал

Корнєєва Т.С., завідувачка міською бібліотекою

Відвідувачі бібліотеки

134.       

Історична книжкова виставка

«Дух запоріжців в нащадках живе» до Дня українського козацтва

Протягом місяця.

Міська бібліотека

Ткаченко О.В., бібліотекар

Відвідувачі бібліотеки

135.       

Робота колективів художньої самодіяльності

За розкладом протягом місяця

Міський Палац культури

Лугова-Білаш О.А., заступник директора міського Палацу культури

Діти

Начальник Управління культури 

Лозівської міськоїради 

Запорожець Т.В.

 


ПЛАН

роботи Управління культури Лозівської міської ради
на вересень 2019 року


п/п

Назва заходу

Дата

Місце
   проведення

Відповідальний

Запрошені

1

2

3

4

5

6

1.

Вечори відпочинку

07.09,

21.09,

28.09

19:00

Миролюбівський сільський

Будинок культури,

танцювальна зала

Нестеренко К.М., директор

Миролюбівського сільського

будинку культури,

Акименко В.В., худ.керівник

Мешканці с.Миролюбівка

2.

Вечори відпочинку

07.09,

14.09,

21.09,

27.09,

28.09

Садівський сільський

Будинок культури

Ярош В.О., директор

Садівського сільського

Будинку культури

Мешканці с.Садове

3. 

Вечори відпочинку

06.09, 07.09, 13.09, 14.09, 20.09, 21.09, 27.09, 28.09

ФоєБунаківського сільського Будинку культури

Яцук Т.І., директор Бунаківського сільського Будинку культури

Мешканці с.Бунакове

4.

Вечоривідпочинку

06.09, 07.09, 13.09, 14.09, 20.09, 21.09, 27.09, 28.09

20:00

Тихопільський

сільський клуб

Капустіна О.І., завідуюча

Тихопільським

сільським клубом

Молодь

5.

Вечори відпочинку,

більярд

06.09, 07.09, 13.09, 14.09, 20.09, 21.09, 27.09, 28.09

20:00-23:00

Павлівський сільський

будинок культури

Дмитренко О.С., керівник

художній Павлівського

сільського Будинку культури

Молодь

6.

Вечоривідпочинку

06.09, 07.09, 13.09, 14.09, 20.09, 21.09, 27.09, 28.09

21:00

Меморіал Слави

с.Миколаївка

Авраменко А.А.,

директор Миколаївського

СБК Валентина Іванівна

Художній ерівник

Жителі Миколаївкаського

округу

7.

Вечори відпочинку

07.09, 14.09, 21.09, 28.09

21:00-24:00

Єлизаветівський сільський

Будинок культури

Чуприна О.Г., директор

Єлизаветівського сільського

Будинку культури

Молодь

8.

Вечори відпочинку

07.09, 14.09, 21.09, 28.09

21:00

Приміщення Чернігівського

старостинського округу

Васько В.В., директор

Чернігівського сільського клубу

Молодь

9.

230 роківвід дня

народження

Д.ф.Куперабібліо-факт

01.09-30.09

Миролюбівська сільська

бібліотека-філія

Рендюк В.О., бібліотекар

Миролюбівської сільської

бібліотеки-філії

Відвідувачі

бібліотеки

10.

«Невідомі сторінки

Лозівщини» -тематичні екскурсії до 150-ти річчя

м. Лозова

01.09-31.10

Зали Лозівського

краєзнавчого музею

Харченко В.І., директор

Лозівського краєзнавчого музею

Учні та студентська

молодь

11.

Мітинг «Пам’ятаємо! Перемагаємо!»

до Дня початку

Другої світової війни

01.09

09:00

Площа Миролюбівського

сільського Будинку культури

Нестеренко К.М., директор Миролюбівського

сільського будинку культури,

Акименко В.В., худ.керівник

Мешканці

с.Миролюбівка

12.

Свято Першого дзвоника.

Привітання школярів з початком

нового навчального року

«Знову дзвоник голосний

кличе нас до школи»

01.09

09.00

Павлівська загальноосвітня школа

Дмитренко О.С., керівник художній Павлівського сільського

Будинку культури

Мешканці

с. Павлівка Друга

13.

Урочиста лінійка.

Свято першого дзвоника.

01.09

09:00

Подвір’я Бунаківського НВК

Яцук Т.І., директор Бунаківського сільського Будинку культури

Мешканці селаБунакове

14.

Урочиста лінійка

«Добрий день,

Країно знань!»

До Дня знань

02.09

09:00

Садовський ліцей

Ярош В.О., директор Садівського

сільського Будинку культури

адміністрація ліцею

Діти, юнацтво, жителі Садівського округу

15.

Покладання квітів до

Братської могили                  

« Пам’ятайте, друзі, цих

людей до віку »

до Дня закінчення

другої світової війни

02.09

10:00

Братська могила с.Артільне

Поліщук О.М., директор Артільного сільського Будинку культури

Мешканці села Артільне

16.

Книжкова виставка

«Знайомство дітей з

бібліотекою»

 

04.09

10:30

Артільна сільська бібліотека-філія

Піскунова І.В., бібліотекар Артільної сільської бібліотеки-філії

Читачі бібліотеки

17.

Бібліотечний урок

«Книга: подорож у часі»

06.09

Панютинська

публічна бібліотека

Зубрик Л.В., бібліотекар Панютинської

публічної бібліотеки

Школярі

18.

Концертна програма до

Дня фізичної

культури і спорту

06.09

Час за замов-ленням

Актова зала

міськвиконкому

Осипенко Є.Д.,

організатор КДД

Мешканціміста Лозова

19.

Бліц-вікторина «Сторінками

нового правопису» до Дня грамотності

06.09

14:00

Катеринівська

сільська

бібліотека-філія

Зозуля О.С.,

завідувач

Катеринівської

сільської бібліотеки-філії

Читачі бібліотеки

20.

Книжковавиставка«Зроби

своє життя цікавим – читай!»

07.09

Панютинська

публічна бібліотека

Орлова Л.Є., бібліотекар

Панютинської

публічної бібліотеки

Школярі

21.

Літературна панорама

« Китай – перлина

цивілізації» До року

Китаю в Україні

07.09

11:30

 

Домаська бібліотека - філія

Валенко Л.В., завідуюча

Домаської бібліотеки-філії

Всічитачі

22.

Квест «Спорт любитислід –

проживеш 100 літ»

До дня фізичноїкультури та спорту

07.09
12:00

Публічнабібліотека

КурячаЛ.В., провідний

бібліотекар,

МудракН. В.,бібліотекар

Учнівська молодь

23.

Час кориснихпорад «Здоровий

спосіб життя у традиціях

українського народу»

до Дня фізичної культури і спорту

07.09

12:00

Толока біля ставка в с.НоваІванівка

Пархоменко Н.В., завідуюча

Новоіванівською

сільської

бібліотеки-філії

Мешканці

с.Нова Іванівка

24.

Урок здоров'я «Нам пігулки

і мікстуру заміняє фізкультура»

до дня фізичної культури і спорту

07.09

13:00

Кінненська сільська

бібліотека-філія

Гевелюк М.В., бібліотекар

Кінненської сільської

бібліотеки-філії

Учнівська молодь

25.

Ерудит-фізкульт-хвилинка

«Раз, два, три!»

до Дня фізкультури і спорту

07.09.

14-00

Катеринівська

сільська

бібліотека-філія

Зозуля О.С.,

завідувач

Катеринівської

сільської

бібліотеки-філії

Діти, юнацтво

26.

Словниковий акорд

«Правильно чи неправильно?»

До Міжнародного дня грамотності

07.09

15:00

Єлизаветівська сільська

бібліотека-філія

Чередниченко В.О., завідуюча

Єлизаветівської

сільської бібліотеки-філії

Діти

27.

Святковий концерт присвячений Дню села

«Рідне село – колискамогодитинства»

07.09

17:00

Миколаївський сільський

будинок Культури

Авраменко А.А.,Директор

Миколаївського СБК

Племенеченко Валентина ІванівнаХудожнійкерівник

Учнівсько молодь,

голова сільської ради Авраменко О.М.

28.

Цикл книжковихвиставок

«Письменникиювіляри»

/До 250-річниця від дня

народження

І. П. Котляревському (1769-1838)

/До 125-років від дня народження

О.П. Довженка (1894-1938)/

/До155-років від дня народження

П.А. Грабовського (1864-1902)/

/До 230-річниця від дня народження

Ф.Купера/

/До 155-річниі від дня народження

Михайла Коцюбинського (1864-1913)/

09.09

11.09

11.09

15.09

17.09

Панютинська

публічна бібліотека

Гусейнова І.М., Орлова Л.Є.,

бібліотекарі Панютинської

публічної бібліотеки

Юнацтво, школярі

29.

Конкурсна програма «Веселі старти»

09.09

14:30

Артільна сільська

бібліотека-філія

Піскунова І.В., бібліотекар

Артільної сільської

бібліотеки-філії

Читачі бібліотеки

30.

Книжково – ілюстративна

виставка «Люблю той край,

що отчим краєм зветься»

до Дня 150 – річниці м.Лозова

10.09

Панютинська

публічна бібліотека

Гусейнова І.М.,

бібліотекар

Панютинської

публічної бібліотеки

Юнацтво

31.

Виставка-роздум

«Бібліотека моєї мрії»

10.09-

28.09

Панютинська

публічна бібліотека

Волкова Н.Ф., завідуюча Панютинської публічної бібліотеки

Дорослі,

школярі,

юнацтво

32.

Краєзнавчий інформ –

дайджест

«Ті дні у пам’яті народній»

10.09

13:00

Артільнасільська

бібліотека-філія

Піскунова І.В., бібліотекар

Артільної сільської

бібліотеки-філії

Читачі

бібліотеки

33.

Доброчиннаакція

«Подаруй бібліотеці книгу»

11.09
10:00

Публічна

бібліотека

КурячаЛ.В., провідний

бібліотекар, МудракН. МудракН. В.,бібліотекар, ШелавінаВ.,

бібліотекар

Всі читачі

34.

Книжко вавиставка

«Лозова. Минуле і сьогодення» 

До Дня визволення Лозівщини

у Другій світовій війні,

до 150 р. містаЛозова

12.09 - 20.09

Домаська

бібліотека - філія

Валенко Л.В., завідуюча

Домаської

бібліотеки-філії

Всі читачі

35.

Краєзнавча година

«З днем народження, містомоє!»

/До дня 150 – річниці м. Лозової/

13.09

Панютинська

публічна бібліотека

Волкова Н.Ф., Завідуюча Панютинської

публічної бібліотеки, Зубрик Л.В.,

бібліотекар Панютинської

публічної бібліотеки

Юнацтво

36.

Мітинг до дня Визволення Лозівщини

у 2 світовій війні « Пам’ятьвічна »

13.09

09:00

Пам’ятникзагиблимвоїнам

«Мати - жінка» с.Тихопілля

Капустіна О.І., завідуюча

Тихопільським сільським клубом

Мешканці

с.Тихопілля

37.

Мітинг до Дня визволення Лозівщини

та Павлівки «Вогонь війни у памяті

народній». Покладання квітів

до братської могили

13.09

09.00

Памятники загиблим воїнам

с.Павлівка Друга

Дмитренко О.С., керівник

художній Павлівського

сільського Будинку культури

Мешканці

с. Павлівка

Друга

38.

Мітинг –реквієм « Ми не забудемо

ті роки» присвячений 74 й річниці

з дня закінчення другої світової війни.

13.09

09:00

Пам'ятник загиблим воїнам с.Чернігівське

Васько В.В., завідуюча

Чернігівським сільським клубом

Мешканці

с. Чернігівське

39.

Мітинг «Ніхто не забутий!» до Дня визволення

Лозівщини від нацистських окупантів

13.09

10:00

Біля пам’ятника

загиблимвоїнам

с.Єлизаветівка

Чуприна О.Г., директор

Єлизаветівського

сільського Будинку культури

Мешканці

с.Єлизаветівка

40. 

Краєзнавчий портрет «Їм вклоняється

земля Лозівська» До Дня визволення

Лоівщини від нацистських загарбників

13.09
10:00

Публічна бібліотека

Куряча Л.В., провідний бібліотекар

Дорослі,
юнацтво

41.

Мітинг та покладання квітів до

Меморіалу Слави «Страшний відгук війни»

13.09
10:00

с.Михайлівка

Волосатова І.В., завідуюча

Михайлівським клубом

Голова Катеринівського

старостинського округу Чабан А. А.,жителі с. Михайлівка

42.

Година безсмертя «Їм вклоняється земля

Лозівщини» до дня визволення Лозівщини

13.09

10:00

Біля памятника

с.Єлизаветівка

Чередниченко В.О., завідуюча

Єлизаветівської сільської

бібліотеки-філії

Мешканці

с.Єлизаветівка

43.

Урочиста хода з фотографіями дідів,

прадідів, бабусь, прабабусь –

ветеранами Світової війни

13.09

10:20

Від (школи) вулиці

Шкільної по вул. Могильченка, вул. Слобожаньска

до Меморіалу

Слави с.Катеринівка

Шукалюков Ю. Л., директор

Катеринівської школи

Мешканці

с.Катеринівка

44.

Мітинг- реквієм та покладання

квітів до Меморіалу Слави

13.09

11:00

с. Катеринівка

Банник О.С., директор

Катеринівського сільського

Будинку культури

Голова Катеринівського старостинського округу

Чабан А. А., жителі с.Катеринівка та гості

45.

Мітинг – реквієм «Моя славетна Лозівщина,

земля людей нескорених

війною» до Дня визволення Лозівщини від нацистських

окупантів

та 150-річчю міста Лозова

14.09

09:00

Миролюбівський сільський

Будинок культури

Нестеренко К.М., директор

Миролюбівського сільського

будинку культури,

Акименко В.В., худ.керівник

Мешканці

с.Миролюбівка

46.

Мітинг-реквієм «Пам’ять», покладання квітів

на могили воїнів, літературно-музична

композиція «Є слава, якій не буде забуття,

є пам’ять, якій не буде кінця», до Дня

визволення Лозівщини від нацистських

загарбників

14.09

09:00

Пам’ятник загиблим воїнам

с. Садове

Ярош В.О., директор

Садівського сільського

Будинку культури

Жителі Садівського

старостинсько округу

47.

Краєзнавча хвилинка «Стежками рідного

краю» до Дня визволення Лозівщини

14.09

10:00

Павлівська сільська

бібліотека - філія

Гончарова Т.Ф., бібліотекар

Павлівської сільської

бібліотеки – філії

Учнівська молодь

48.

Літературний альманах

« Маленьканемовнамистина, як

гілочкавишні жива, в безкрайніх степах

України моя Батьківщина мала » До Дня

визволенняЛозівщини у Другійсвітовійвійні,

до 150 р. містаЛозова

14.09

10:00

Домаська

бібліотека - філія

Завідуюча

Домаської

бібліотеки-філії

Валенко Л.В.

Всічитачі

49.

Мітинг «В пам’яті поколінь» до Дня

закінчення Другої світової війни

14.09

11:00

Біля пам’ятника загиблим

воїнам с.Єлизаветівка

Чуприна О.Г., директор

Єлизаветівського

сільського Будинку культури

Мешканці

с.Єлизаветівка

50.

Мітинг-реквієм біля пам’ятного знаку

«Заяча балка» до 76-ї річниці визволення

Лозівщини від нацистських окупантів

14.09

12:00

Пам’ятний знак

«Заяча балка»

Соковіков Р.В., худ. керівник

ансамблю спортивного

бального танцю

Мешканці

м. Лозова

51.

Ретроогляд     «Ціна Великої Перемоги»

до Дня визволення Лозівщини

14.08

12:00

Новоіванівська сільська

бібліотека-філія

Пархоменко Н.В., завідуюча

Новоіванівською

сільськоїбібліотеки-філії

Учнівська молодь

52.

Засіданнялітературно-поетичного клубу «Лігос»

14.09
12:00

Публічна бібліотека

Вовк С. М.,

завідувачка бібліотеки

Члени клубу

«Лігос», гості клубу

53.

Година шани « Я серцем чую Лозівщину»

до Дня Визволення Лозівщини

14.09

13:00

Кінненська сільська

бібліотека-філія

Гевелюк М.В., бібліотекар

Кінненської сільської

бібліотеки-флії

Учнівська молодь

54.

Слайд-книгоспомин

«За рідний край боровся кожний»

до Дня визволення Лозівщини

14.09

14:00

Катеринівська

сільська

бібліотека-філія

Зозуля О.С.,

завідувач

Катеринівської сільської

бібліотеки-філії

Читачі бібліотеки

55.

Краєзнавчакнижковавиставка «Пишаюсь

тобою, рідний краю!» до Днявизволення

Лозівщини

14.09

14:00

Чернігівська

сільська бібліотека-філія

Огульчанська Н.Ю.,

бібліотекар Чернігівської

сільської бібліотеки-філії

Читачі бібліотеки

56.

Тематична година «Я серцем чую Лозівщину»

до 76-ї річниці визволення Лозівщини

14.09
14:00

Мирнянський

сільський клуб

Огарьова В.М.,
завідуюча сільським клубом

Мешканці

с.Мирне

57.

Змагання «Веселістарти»

14.09
15:00

Мирнянський
сільський клуб

Огарьова В.М.,
завідуюча

сільським клубом

Мешканці

с.Мирне

58.

Історико-краєзнавчийкруїз

«Мій рідний край, оспіваний вітрами»

до Днявизволення Лозівщини

14.09

15:00

Площа біля

Яковлівського

сільського Будинку

культури.

Сидорова С.О. – бібліотекар

Яковлівської сільської

бібліотеки-філії,

Цилінська О.В.,

директор Яковлівського

сільського

Будинку культури.

Діти, юнацтво

59.

Аукціон знань «Джерелазнань про

рідний край» До дня визволення Лозівщини від

нацистських загарбників

14.09
15:00

Публічна бібліотека

КурячаЛ.В.,

провідний бібліотекар

Діти

60.

Міський фестиваль хореографічного

мистецтва «Лозова танцює 2019» до Днясвяткування 150-річчя міста

14.09
17:00

Площа МПК

Пєх Я.М.,організатор КДД

Лозівчани

61.

Святковий вечір відпочинку присвячений дню Визволення Лозівщиниу 2 світовійвійні

14.09

20:00

Тихопільський сільський клуб

Капустіна О.І., завідуюча

Тихопільським сільським клубом

Молодь

62.

Спортивні змагання по тенісу та більярду

«Ми за здоровий спосіб життя!» до

Дня фізичної культури і спорту України

14.09

20:00

Садівський сільський

Будинок культури

Ярош В.О., директор

Садівського сільського

Будинку культури

Жителі

Садівського округу

63.

Героїчний книгопоказ

«Біля партизанського вогнища»

до Дня партизанської слави

з 14.09

Катеринівська

сільська

бібліотека-філія

Зозуля О.С.,

завідувач

Катеринівської

сільської бібліотеки-філії

Читачі бібліотеки

64.

Мітинг – реквієм до дня визволення

Лозівщини

«Пам’ятаємо історію,та шануймо подвиги!»

15.09

10:00

Меморіал Слави

с.Миколаївка

Авраменко А.А.,

директор Миколаївського

СБК Валентина Іванівна

Художній керівник

Жителі

Миколаївкаського округу

65.

Година доброго спілкування «Ти і твій вибір»

15.09

10:00

Артільна сільська бібліотека-філія

Піскунова І.В., бібліотекар

Артільної сільської

бібліотеки-філії

Читачі

бібліотеки

66.

Краєзнавча ретроспектива «Це рідний край земля твоїх дідів» до дня визволення Лозівщини від нацистських загарбників

15.09

14:00

Чернігівська сільська бібліотека-філія

Огульчанська Н.Ю., бібліотекар

Чернігівської сільської

бібліотеки-філії

Читачі

бібліотеки

67.

Мітинг « Солдат у сяйві перемоги » до Дня визволення Лозівщини

10.09

10:00

Братська могила

с.Артільне

Поліщук О.М., директор

Артільного

сільського Будинку культури

Мешканці

с.Артільне

68.

«Відомі лозівчани» виставка до 150-ти річчя м. Лозова

16.09-

29.11

Виставкова зала

Лозівського

краєзнавчого

музею

Харченко В.І., директор Лозівського краєзнавчого музею

Лозівчани та

гості міста

69.

Урочиста хода

Мітинг-реквієм біля

Меморіалу Слави

16.09

10:00

Бульвар Шевченка

Меморіал Слави

Свириденко Н.П., головний диригент,

Рюма Ю.А., начальник відділу

головного механіка МПК

Лозівчани

70.

Тематична концертна програма фольклорних колективів «Тільки мужність не сивіє»

16.09

11:00-

13:00

Площа Соборності

Осипенко Є.Д.,

організатор КДД

Лозівчани

71.

Святкова концертна програма до Дня святкування 150-річчя міста

16.09

16:00

Площа МПК

Лугова-Білаш О.А., заступник

директора МПК з культурно-

дозвіллєвої роботи

Лозівчани та

гості міста

72.

Конкурс краси «Лозівчаночка»та Шоу – програма кращих виконавців Лозової «Лозова – місто мого серця»

16.09

18:00-

19:30

Площа МПК

Керопова Ю.М., завідувач

відділу культурно-дозвіллєвої

роботи МПК,Пєх Я.М.,

організатор КДД

Лозівчани та

гості міста

73.

Ігрова програма для дітей «Робокар Полі і Ембер запрошують у подорож»

16.09

17:00-

19:00

Територія фонтану

Писарєв В.В.,

організатор КДД,

Писарєва Л.А.,

організатор КДД

Лозівчани та

гості міста

74.

Виступ кінного театру «Міцні тілом і духом»

16.09

17:00

спортивний

майданчик МПК

Рюма Ю.А., начальник відділу

головного механіка МПК,

Управління культури

Лозівчани та

гості міста

75.

Виступ запрошеної української зірки

16.09

20:00

Площа МПК

Управління культури

Лозівчани та

гості міста

76.

Святковий феєрверк

16.09

21:00

Площа МПК

Рюма Ю.А., начальник

відділу головного механіка

МПК, Управління культури

Лозівчани та

гості міста

77.

Дискотечна програма гурту «Каверс»

16.09

21:10- 22:00

Площа МПК

Вялков А.С.,

директор МПК

Лозівчани та

гості міста

78.

Мітинг до Дня визволення Лозівщини.

16.09

9:00

Братська могила

с.Бунакове

Яцук Т.І., директор

Бунаківського сільського

Будинку культури

Мешканці

с.Бунакове

79.

Мітенг –реквієм «Лозівщина –серцю мила» присвячений Дню Визволення Лозівщини від німецьких окупантів

16.09

09:00

Пам'ятник загиблим

воїнам с.Чернігівське

Васько В.В., завідуюча

Чернігівським

сільським клубом

Мешканці

с. Чернігівське

80.

Година пам’яті «Пам'ять про героїв жива» до Дня визволення Лозівщини та Дня партизанської слави

16.09

10:00

Перемозька сільська бібліотека-філія

Полякова О.М., завідуюча

Перемозької сільської

бібліотеки-філії

Читачі бібліотеки

81.

Конкурснапрограма.Малюнок на асфальті «Де ми родилися і живемо». Присвячений 150-тій річниці м. Лозова.

16.09

14:00

Центральна площа

с.Чернігівське

Васько В.В., завідуюча

Чернігівським сільським клубом

Діти

82.

Малюнки, мітинг-реквієм «Лозівщина-серцю мила» до дня Визволення Лозівщини

16.09

14:00.

Біля пам'ятного

знаку с.Чернігівське

Васько В.В., завідуюча

Чернігівським сільським клубом,

Огульчанська Н.Ю.,

бібліотекар Чернігівської

сільської бібліотеки-філії

Мешканці

с.Чернігівське

83.

Книжкова виставка

«Шляхами партизанської слави» до Дня партизанської слави

17.09

Павлівська сільська бібліотека - філія

Гончарова Т.Ф., бібліотекар Павлівської сільської бібліотеки – філії

Жителі

с. Павлівка

84.

Покладання квітів до Братської могили « Навіки в пам’яті народній » до Дня партизанської слави

20.09
10:00

Братська могила

с.Артільне

Поліщук О.М.,

директор Артільного

сільського Будинку культури

Мешканці

с.Артільне

85.

Конкурс дитячого малюнка «Мир у дитячих долоньках» до Дня миру

20.09.

13:00

Садівський сільський Будинок культури

Ярош В.О., д

иректор Садівського

сільського Будинку культури

Жителі

Садівського округу

86.

Майстер клас з виготовлення прикрас для волосся.

20.09
16:00

с. Катеринівка

Банник О.С., директор

Катеринівського сільського

Будинку культури

Жителі

с.Катеринівка

87.

Урок миру «Ми українці!Ми за мир!»До міжнародного дня миру

21.09

Миролюбівська сільська бібліотека-філія

Нестеренко К.М., директор

сільського будинку культури,

Рендюк В.О., бібліотекар

Миролюбівської

сільської бібліотеки-філії

Відвідувачі

бібліотеки

88.

Хвилини історичної правди «Нетлінна слава партизанська» до Дня партизанськоїслави

21.09
10:00

Публічна бібліотека

Мудрак Н.В., бібліотекар

Публічної бібліотеки

Відвідувачі

бібліотеки

89.

Тематичнавикладка «Про тих, кому війна зламала крила» до Дня партизанськоїслави

21.09

10:00

Новоіванівська сільська бібліотека-філія

Пархоменко Н.В., завідуюча

Новоіванівською сільської

бібліотеки-філії

Мешканці

с. Нова Іванівка

90.

Відео-застереження

«Небезпечне селфі. Чому підлітки гинуть заради лайків»   

21.09
12:00

Публічна

бібліотека

Провідний бібліотекар

бібліотекар Шелавіна В.Г.

Юнацтво

91.

Урок миру «Ми українці! Ми за мир!» до Міжнародного дня миру.

21.09

11:00

Миролюбівська сільська бібліотека-філія

Нестеренко К.М.,

директор Миролюбівського

сільського будинку культури,

Акименко В.В., худ.керівник,

Рендюк В.О., бібліотекар

Мешканці

с.Миролюбівка

92.

Манускрипт пам’яті «Рейд безстрашних,їхня кров і любов» До дня Партизанськоїслави.

21.09

12.00

Миролюбівська сільська бібліотека-філія

РендюкВ.О., бібліотекар

Миролюбівської

сільської бібліотеки-філії

Відвідувачі

бібліотеки

93.

Літературнахвилинка

«Вічна пам’ять у серцях народу» до Дня партизанської слави

21.09

16:00

Яковлівська сільська

бібліотека-філія

СидороваС.О., бібліотекар

Яковлівської бібліотеки-філії

Мешканці

с.Яковлівка

94.

Літературний калейдоскоп

«Книга і я - друзі»

24.09

15:00

Перемозька сільська

бібліотека-філія

Полякова О.М.,

завідувач Перемозької

сільської бібліотеки-філії

Читачі бібліотеки

95.

Екскурсія до бібліотеки «Бібліотекадобрийчарівник, у ній багато різних книг»

25.09
11:00

Публічна бібліотека

Шелавіна В.Г., бібліотекар

Публічної бібліотеки

Діти (Дитячий

садочок №10)

96.

Виставка-позитив

« Книгакличедотворчості»  

        

25.09.

Публічна бібліотека

Шелавіна В.Г., бібліотекар

Публічної бібліотеки

Діти

97.

Нарада «Шлях документа в бібліотеці в процесі його обліку та обробки»

27.09
9:00

Публічна бібліотека

Вовк С. М., завідувачка

Публічної бібліотеки,

Куряча Л. В.,

провідний бібліотекар    

Працівники

бібліотек-філій

98.

Експозиція альбома   «Бібліотека: будні і свята » до всеукраїнського дня бібліотек

27.09

10:00

Новоіванівська сільська 

бібліотека-філія

Пархоменко Н.В., завідуюча

Новоіванівською сільської

бібліотеки-філії

Мешканцісела

Нова Іванівка

99.

День відкритих дверей «Бібліотека – світнових можливостей» 

27.09
14:00

Публічна бібліотека

Шелавіна В.Г., бібліотекар Публічної бібліотеки 

Учні, ЛНВК №11

100. 

Екскурсія

«Скарби таємниць із книжкових полиць» До Всеукраїнського Дня бібліотек

27.09

14:30

Домаська

бібліотека - філія

Валенко Л.В., завідуюча

Домаської бібліотеки-філії

Всічитачі

101.

Презентація бібліотеки «Книжковий дім - відкритий всім»

28.09

Панютинська

публічна бібліотека

Зубрик Л.В., бібліотекар

Панютинської

публічної бібліотеки

Дорослі, школярі, юнацтво

102. 

Бібліотечний круїз «Бібліотека запрошує…» Всесвітній день бібліотек

28.09

Бібліотека

Бібліотекар

Рендюк В.О

Відвідувачі

бібліотеки

103.

День запрошення «Стань нашим читачемсьогодні»

28.09

10:00

Новоіванівська сільська бібліотека-філія

Пархоменко Н.В., завідуюча

Новоіванівською

сільської бібліотеки-філії

Мешканцісела

Нова Іванівка

104.

Літературнийквест

«БібліоIQ: полювання на ерудитів» До Всеукраїнського Дня бібліотек

28.09

11:00

Домаська

бібліотека - філія

Валенко Л.В., завідуюча

Домаської

бібліотеки-філії

Школярі

105.

Бібліотечний урок «Бережи книгу – це твій друг» до Всеукраїнського дня бібліотек

28.09

11:00

Павлівська сільська

 бібліотека - філія

Гончарова Т.Ф., бібліотекар

Павлівської сільської

бібліотеки – філії

Учнівська молодь

106.

Сімейне свято « Бібліотека-відкритийсвітчитання»                 до Всеукраїнського дня бібліотек

28.09

13:00

Кінненська сільська бібліотека-філії

Гевелюк М.В., бібліотекар Кінненської сільської бібліотеки-філії

Учнівська молодь

107.

Святковий бібліококтейль

«Без книг і без бібліотек

у нас майбутнього не буде»

до Всеукраїнського дня бібліотек

28.09.

14:00

Катеринівська сільська

бібліотека-філія

Зозуля О.С.,

завідувач Катеринівської

сільської бібліотеки-філії

Члени клубу

«Друзі

бібліотеки»

108.

Літературнезнайомство

«Книги, які зворушили мійвнутрішній світ»

до Всеукраїнського дня бібліотек

28.09

14-00

Яковлівська сільська

бібліотека-філія

Сидорова С.О., бібліотекар

Яковлівської бібліотеки-філії

Діти

109. 

Слайд- єкскурсіябібліотекамисвіту »Приходьте , друзі на гостини» до Всеукраїнського дня бібліотек

28.09

15:00

Чернігівська сільська

бібліотека-філія

Огульчанська Н.Ю., бібліотекар

Чернігівської сільської

бібліотеки-філії

Мешканці с.Чернігівське

110. 

Бібліо-кафе «Бібліотека на вас чекає, зустріч з книгою обіцяє». До всеукраїнсько-го дня бібліотек

28.09

15:00

Єлизаветівська сільська

бібліотека-філія

Чередниченко В.О., завідуюча

Єлизаветівської сільської

бібліотеки-філії

Члени клубу «Гармонія»

111. 

Масове гуляння «Спогади і здобутки» присвячене Дню Села.

28.09

18:00

с. Катеринівка

Банник О.С., директор

Катеринівського сільського

Будинку культури

Жителі села

Катеринівка

та гості

112. 

Виступ артистів МПК на Слобожанського ярмарку

За замов-ленням

м.Харків

Осипенко Є.Д., організатор КДД

 


 ПЛАН

роботи Управління культури Лозівської міської ради
на
серпень 2019 року


п/п

Назва заходу

Дата

Місце проведення

Відповідальний

Запрошені

1

2

3

4

5

6

1. 

Вечори відпочинку

03.08,

10.08

17.08,

31.08

19:00

Миролюбівський сільський

Будинок

культури,

танцювальна зала

Нестеренко К.М.,

директор

Миролюбівського

сільського

будинку культури

Мешканці села Миролюбівка

2. 

Вечори відпочинку

для молоді

03.08,

10.08

17.08,

24.08

31.08

21:00

Єлизаветівський сільський

Будинок культури

Ярош В.О.,

директор

Єлизаветівського

сільського

Будинку культури

Молодь с.Єлизаветівка

3.

Вечори відпочинку

для молоді

03.08,

10.08

17.08,

24.08

31.08

20:00

Бунаківський сільський

Будинок культури

ЯцукТ.І., директор

Бунаківського

сільського

Будинку культури

Молодь с.Бунакове

4.

Вечори відпочинку

для молоді

03.08,

10.08

17.08,

31.08

21:00

Садівський

сільський

Будинок культури

Ярош В.О., директор

Садівського сільського

Будинку культури

Молодь

5. 

Вечори відпочинку

для молоді

03.08,

10.08

17.08

21:00

Чернігівський сільський клуб

Васько В.В., директор

Чернігівського

сільського клубу

Молодь

6.

Вечори відпочинку

02.08,

03.08,

09.08,

10.08

16.08,

17.08,

30.08,

31.08

21:00

Миколаївський

сільський

Будинок культури

Авраменко А.А.,

директор

Миколаївського

сільського

Будинку культури

Молодь села

Миколаївка

7. 

Вечори відпочинку,

більярд

02.08,

03.08,

09.08,

10.08

16.08,

17.08,

30.08,

31.08

20.00-

23.00

Павлівський

сільський

Будинок культури

Дмитренко   О.С.,

худ.керівник

Павлівського

сільського Будинку

культури

Молодь села Павлівка

8.

Літературна викладка

до 200- річчявід дня

народження Пантелеймона ОлександровичаКуліша

06.08

12:00

Герсеванівська

сільська

бібліотека-філія

Лавровська В.В.,

бібліотекар

Герсеванівської

сільської

бібліотеки-філії

Учнівська молодь

9.

Експрес - інформація

До 200 річчя від дня

народження

Куліша «Провісник

правди»

06.08

14:00

Бунаківська

сільська

бібліотека-філія

Клюс Ю.П., бібліотекар

Бунаківської сільської

бібліотеки-філії

Читачі бібліотеки

10. 

До 200р. від дн. нар.

П. О. Куліша

«Провісник правди.

Літературні

повідомлення»

07.08

10:00

Садівська

сільська

бібліотека-філія

Криворучко Р. П.,

бібліотекар

Садівськоїсільської

бібліотеки-філії

Читачі бібліотеки

11. 

Літературний акорд

“Над усіма письменниками гетьман”До 200 річниці від

дня народження

Пантелеймона Куліша

07.08
11:00

Публічна

бібліотека

Куряча Л.В.,

провідний

бібліотекар

Дорослі,
юнацтво

12.

Книжковийподіум

« Полум'яний патріот України»

200 років від дня

народження П.О. Куліша

07.08

Кінненська

сільська

бібліотека-філія

Гевелюк М.В.,

бібліотекар

Кінненської сільської

бібліотеки-філії

Учнівська молодь

13. 

Літературнавізитка

«Пантелеймон Куліш:

життя, як творчість»

до 200-річчя з дня

народження

07.08

13:00

Толока біля

ставка в

с.НоваІванівка

Пархоменко Н.В.,

завідуюча

Новоіванівської

сільської

бібліотеки-філії

Учнівська молодь

14. 

Майстер-клас Клуб:

«Майстерня доброго

настрою». Вироби з

соленого тіста.

07.08

15:00

Миролюбівська сільська

бібліотека-філія

Рендюк В.О.,

завідувач

Миролюбівської

сільської

бібліотеки-філії

Відвідувачі бібліотеки

15. 

Хвилина з класиком

«Гарячий П.Куліш» до дня народження П.О. Куліша

07.08

16:00

Михайлівська

сільська

бібліотека-філія

Семитоцька С.Л.,

бібліотекар

Михайлівської

сільської

бібліотеки-філії

Читачі бібліотеки

16. 

Екскурсія в бібліотеку

«Подорож в країну добра»

08.08

Міська

бібліотека

Суровська Л.М.,

завідувач

міської бібліотеки

Діти ДНЗ №11

17. 

Майстер-клас із

спортивно-бальних танців,

неодноразової переможниці обласних та міжнародних фестивалів та конкурсів

Наталії Нечай

09.08

11:00

Площа біля

Катеринівського

сільського

Будинку культури

Банник О. С.,

директор

Катеринівського

сільського

Будинку культури

Діти, підлітки та батьки Катеринівського

старостинського округу

18.

Засіданнялітературного клубу «Лігос»,« Поезія-слово..

Поезія - пісня, поезія

- вільна душа»

10.08
12:00

Публічна

бібліотека

Савран А. А.

Члени клубу «Лігос»

19.

Спортивні змагання по

тенісу та більярду «Ми за здоровий спосіб життя!»

до Дня фізкультурника

10.08

20:00

Садівський

сільський

Будинок культури

Ярош В.О.,

директор

Садівського

сільського

Будинку культури

Мешканці Садівського округу

20.

Віртуальнаподорож

« От і Спас!

Йдевжелітечковід нас »

13.08–

20.08

Міськабібліотека

Суровська Л.М.,

завідувач

міськоїбібліотеки

Відвідувачі бібліотеки

21.

Цікаваподорож «Я у віртуальномусвіті»

13.08

10:30

Читальний зал

Панютинської

публічної

бібліотеки

Гусейнова І.М.

Орлова Л. Є.,

бібліотекарі

Панютинської

публічної бібліотеки

Юнацтво, діти

22.

Народознавчастежина

«Спас літо завершає,

зиму закликає»

до Дня Спасу

15.08

16:00

Перемозька

сільська

бібліотека-філія

Полякова О.М.,

завідувач

Перемозької

сільської

бібліотеки-філії

Читачі бібліотеки

23.

Майстер – клас з

виготовлення оригамі

16.08

10:00

Площа біля

Катеринівського

сільський

Будинок культури

Банник О. С.,

директор

Катеринівського

сільського

Будинку культури

Діти Катеринівського

старостинського округу

24.

«Новеньку книгу погортай

у світ цікавий завітай» Презентація нових книг

17.08

10:00

Садівська сільська

бібліотека-філія

Криворучко Р. П.,

бібліотекар

Садівської

бібліотеки-філії

Читачі бібліотеки

25.

Патріотична панорама

«Єдина! Вільна! Неподільна!»

До Дня НезалежностіУкраїни

17.08
12:00

Публічна

бібліотека

Куряча Л.В.,

провідний

бібліотекар;

Мудрак Н.В.,

бібліотекар

Публічної бібліотеки

Діти

26.

Слайд-тревел-тур

«Подорож до Китаю»

до Року Китаю в Україні

17.08

15:00

Катеринівська

сільська

бібліотека-філія

Зозуля О.С.,

завідувач

Катеринівської

бібліотеки-філії

Діти, юнацтво

27.

Гроноцікавинок

«Книжкові прогулянки»

(програмалітньогочитання)

17.08

15:00

Яковлівська

 сільська

бібліотека-філія

Сидорова С.О.,

бібліотекар

Яковлівської

бібліотеки-філії

Діти

28.

Година православності

«Свято Спасу святкуємо,

радість людям даруємо»

17.08

16:00

Перемозький сільський

Будинок культури

Лавровська В.В.,

директор

Перемозького

сільського

Будинку культури

Учнівська молодь

29.

Обряд свяченослужителя «Медовий спас»

19.08

11:00

Центральна

площа с-ща

Чернігівське

Васько В.В.,

завідуюча

Чернігівським

сільським клубом

Жителі села Чернігівське

30.

Медіа-презентація «І синє

небо і жовтеколосся»

до Дня НезалежностіУкраїни

19.08

13:00

Новоіванівська

сільська

бібліотека-філія

Пархоменко Н.В.,

завідуюча

Новоіванівською

сільської

бібліотеки-філії

Мешканці с.Нова Іванівка

31.

Розважальнапрограма «Яблучкомедове,яскраво-кольорове»

до Яблуневого Спасу

19.08

15:00

Єлизаветівський

сільський

Будинок культури

Чуприна О.Г.,

директор

Єлизаветівського

сільського

Будинку культури

Діти

32.

Виставка - хроніка

«Історіяборотьби

за незалежність

до Дня незалежності

України

20.08–

26.08

Міська

бібліотека.

Читальний зал

Суровська Л.М.,

завідувач

міськоїбібліотеки

Відвідувачі

бібліотеки

33.

Книжковавиставка

«Україна – моя країна»

 до Дня незалежності

20.08-

28.08

Домаська

бібліотека–філія

Валенко Л.В.,

завідуюча

Домаської

бібліотеки-філії

Читачі

бібліотеки

34.

Книжковавиставка «З Україною

в серці»до дня НезалежностіУкраїни

20.08

Панютинська

публічна бібліотека

Гусейнова І. М.,

бібліотекар

Панютинської

публічної

бібліотеки

Користувачі

бібліотеки

35.

Конкурс дитячого малюнка

на асфальті «Україно

моя неозора!»

до Дня Державного

Прапору України та Дня Незалежності України

20.08

10:00

Садівський

сільський

Будинок культури

Ярош В.О.,

директор

Садівського

сільського

Будинку культури

Діти

36.

Історичнийкнигопоказ

«Як сонцевиплекане слово».

До 95-річчя від дня

народження

Павла Загребельного

20.08
10:00

Публічна

бібліотека

Мудрак Н.В.,

бібліотекар

Дорослі,
юнацтво

37. 

Книжково-предметна виставка

«Державна символіка Батьківщини»

до Дня Державного Прапора

20.08

13:00

Новоіванівська

сільська

бібліотека-філія

Пархоменко Н.В.,

завідуюча

Новоіванівської

сільської

бібліотеки-філії

Мешканці села

Нова Іванівка

38. 

Виставка меду пасічників с.Бунаківе до  

свята Медового спасу

20.08

14:00

Фоє

Бунаківського сільського

Будинку культури

Яцук Т.І.,

директор

Бунаківського

сільського

Будинку культури

Мешканці

села Бунакове

39.

Книжковавиставка

«Україна жива,

боживеїї прапор»до

дня прапора України

22.08

Панютинська

публічна

бібліотека

Орлова Л.Є.,

бібліотекар

Панютинської

публічної

бібліотеки

Користувачі

бібліотеки

40.

Віртуальнаподорож «Квітуй, Україна-багата і

щедра земля!»до

дня Державного

Прапора України

22.08

Чернігівська

сільська

бібліотека-філія

Огульчанська Н.Ю.,

бібліотекар

Чернігівської

сільської

бібліотеки-філії

Читачі

бібліотеки

41.

Мітинг «Скарб нації» присвячений Дню

Прапора України.

22.08

10:00

Приміщення 

Чернігівського

старостинського

округу

Васько В.В.,

завідуюча

Чернігівським

сільським клубом

Мешканці с.Чернігівське

42.

Тематична година

«Державні символи України»

до Дня прапора

22.08

11:00

Перемозький

сільський

Будинок культури

Лавровська В.В.,

директор

Перемозького

сільського

Будинку культури

Діти

43.

Година державності

«Жовто-блакитнийвимір»

До Дня Державного

Прапора України

22.08
12:00

Публічна

бібліотека

Куряча Л.В.,

провідний

бібліотекар

Користувачі

бібліотеки

44.

Інформхвилина «Хай знає

весь світ про казкову

країну, де синєє небо

та жовті поля»45

22.08

14:00

Михайлівська

сільська

бібліотека-філія

Семитоцька С.Л.,

бібліотекар

Михайлівської

сільської

бібліотеки-філії

Діти 4-7 класів

45.

Святковій концерт до дня Незалежності України

«Свою Україну любіть»

22.08

17:00

Миколаївський 

сільський

Будинок культури

Авраменко А.А.,

директор

Миколаївського

сільського

Будинку культури

Жителі с.

Миколаївка

46.

«В ім’я незалежності

Української держави»

Історичний хронограф

23.08

10:00

Садівська

сільська

бібліотека-філія

Криворучко Р. П.,

бібліотекар

Садівської

бібліотеки-філії

Читачі

бібліотеки

47.

Історичнедосьє «Роман про Батьківщину» До Дня НезалежностіУкраїни

23.08
10:00

Публічна

бібліотека

Мудрак Н.В.,

бібліотекар

Молодь,
дорослі

48.

Вікторина для дітей до Дня Державного Прапора України «Прапорові барви України»

23.08

10.00

Павлівський

сільський

Будинок культури

Дмитренко О.С.,

художній керівник

Павлівського

сільського

Будинку культури

Діти, підлітки

49.

Фото – зона

«Країна золота і блакиті»

до Дня Прапора

23.08

Міська

бібліотека

Александріна К.А.,

бібліотекар

Відвідувачі

бібліотеки

50.

Виставка-вітання «Вітаю тебе, Україно моя!» до ДняНезалежностіУкраїни

23.08

Чернігівська

сільська

бібліотека-філія

Огульчанська Н.Ю.,

бібліотекар

Чернігівської

сільської

бібліотеки-філії

Діти,читачі

бібліотеки

51.

Історичне віконце

«Тут мій край, моя родина –

наша славна Україна» до Дня Державного прапора України

та Дня Незалежності України

23.08

Павлівська

сільська

бібліотека - філія

Гончарова Т.Ф.,

бібліотекар

Павлівської

сільської

бібліотеки–філії

Учнівська

молодь

52.

Патріотична свіча

«Символ-гордість України»

До дня державного прапора України

23.08

Миролюбівська

сільська

бібліотека-філія

Рендюк В.О.,

завідувач

Миролюбівської

сільської

бібліотеки-філії

Відвідувачі

бібліотеки

53.

Тематичний захід до дня

Прапора «Відроджена

святиня – знаменно України»

23.08

10:00

Миколаївський

сільський

Будинок культури

Авраменко А.А.,

директор

Миколаївського

сільського

Будинку культури

Жителі с.

Миколаївка

54.

Урочисто-мистецький захід «Пшениця у степах,

під голубим склепіння неба»

до Дня державного прапору України

23.08

10:00

Площа

Миролюбівського

сільський

Будинок культури

Нестеренко К.М.,

директор

Миролюбівського

сільського

будинку культури

Мешканці села Миролюбівка

55.

Відео – круїз

« МальовничаУкраїна»

23.08

11:00

Домаська

бібліотека – філія

Валенко Л.В.,

завідуюча

Домаської

бібліотеки-філії

Учнівська молодь

56.

Тематична година

«Наш прапор-наша гордість»

до Дня Прапору

23.08

11:00

Кінненський

сільський

Будинок культури

Бурлаченко О.М.,

директор

Кінненського

сільського

Будинку культури

Жителі

села Кінне

57.

Година державності

«Україномоя, рідний край»

23.08

12:00

Герсеванівська

сільська

бібліотека-філія

Лавровська В.В.,

бібліотекар

Герсеванівської

сільської

бібліотеки-філії

Учнівська

молодь

58.

Викладкакнижок                 «ГероїчнаУкраїна від

минулого до сьогодення »

до Дня Незалежності України

23.08

13:00

Кінненська

сільська

бібліотека-філія

Гевелюк М.В.,

бібліотекар

Кінненської

сільської

бібліотеки-філії

Учнівська

молодь

59.

Книжковавиставка-огляд «Україна: утвердження незалежної держави»

до Дня Незалежності України

23.08

13:00

Новоіванівська

сільська

бібліотека-філія

Пархоменко Н.В.,

завідуюча

Новоіванівської

сільської

бібліотеки-філії

Читачі

бібліотеки

60. 

День Незалежності України

«Сто чудес світу»

23.08

14:00

Бунаківська

сільська

бібліотека-філія

Клюс Ю.П.,

бібліотекар

Бунаківської

сільської

бібліотеки-філії

Читачі

бібліотеки

61.

Патріотичний бібліомікс

«Яскраві барви рідної країни»

до Дня Незалежності України

23.08

14:00

Катеринівська 

сільська

бібліотека-філія

Зозуля О.С.,

завідувач

Катеринівської

бібліотеки-філії

Члени клубу

«Друзі

бібліотеки»

62.

Урок символіки «Україна : від минувщини до майбуття » до Дня Прапора

23.08

14:00

Кінненська

сільська

бібліотека-філія

Гевелюк М.В.,

бібліотекар

Кінненської

сільської

бібліотеки-філії

Учнівська молодь

63.

Урок юного патріота «Мій сонячний дім, моя Україна»

23.08

14:00

Михайлівська

сільська

бібліотека-філія

Семитоцька С.Л.,

бібліотекар

Михайлівської

сільської

бібліотеки-філії;

Волосатова І.В.,

завідуюча

Михайлівського

сільського клубу

Діти 3-8 класів

64.

Виставка квіткових композицій «Чарівний український міф», виставка дитячих малюнків «Моя Україна – єдина та вільна», святковий концерт «З Україною в серці» до Дня Незалежності України та Дня села

23.08

14:00

Мирнянський

сільський клуб

Огарьова В.М.,

завідувач

сільським клубом

Мешканці села

65.

Огляд-презентація «Ти у серці моїм, Україно» До дня Незалежності України

23.08

15:00

Миролюбівська 

сільська

бібліотека-філія

Рендюк В.О.,

завідувач

Миролюбівської

сільської

бібліотеки-філії

Відвідувачі

бібліотеки

66.

Тематичнийвечір «На картісвіту є країна, ім’яякоїУкраїна»   до Дня Незалежності

23.08

16:00

Перемозька

сільська

бібліотека-філія

Полякова О.М.,

завідувач

Перемозької

сільської

бібліотеки-філії

Читачі бібліотеки

67. 

Тематичний вечір до Дня Державного Прапору України: «Прапор – державна святиня»

23.08

18:00

Мальцівський

сільський клуб

Змійова О.В.,

бібліотекар М

альцівської

бібліотеки-філії

Мешканці села Мальцівка

68.

Масове гуляння « Україна – квітуча земля!» до   Дня Незалежності України

23.08

18:00

Площа біля Катеринівського сільського

Будинку культури

Банник О. С.,

директор

Катеринівського

сільського

Будинку культури

Мешканці Катеринівського

старостинського округу та міста Лозова

69.

Літературно-інформаційна година«Україна – земля талантів і геніїв»до Дня НезалежностіУкраїни

23.08

18:00

Площа біля

Яковлівсько

госільського

Будинку культури

Сидорова С.О.,

бібліотекар

Яковлівської

бібліотеки-філії;

Цилінська О.В.,

директор

Яковлівського

сільського

Будинку культури

Мешканці селаЯковлівка

70.

Святковарозважальнапрограма« Вклонімось, тобіУкраїна!» присвячена Дню НезалежностіУкраїни .

День Села Чернігівське «Чернігівському-118 років».Масовенароднегуляння

23.08

19:00

Площа біля

приміщення

Чернігівського

старостинського

округу

Васько В.В.,

завідуюча

Чернігівським

сільськимклубом

Мешканці села Чернігівське

71.

Конкурсно-розважальна програма до Дня Незалежності «Люблю тебе, мій рідний краю»

23.08

19:00

Площа

Перемозького

сільського

Будинку культури

Усупашвілі Ю.М.,

худ.керівник

Перемозького

сільського

Будинку культури

Мешканці сіл

72.

Народнегуляння «Україна моя, ти одна, як життя!» до Дня Державного Прапора та Дня НезалежностіУкраїни

23.08

20:00

БіляЄлизаветів-

ського

сільського

Будинку культури

О.Г.Чуприна

директор

Єлизаветівського

сільського

Будинку культури

Мешканці та

гості села

73.

Виставка робіт майстрів народної творчості до Дня села та Дня Незалежності України

24.08

10:00

Садівський

сільський

Будинок культури

на подвір’ї

Ярош В.О.,

директор

Садівського

сільського

Будинку культури

Мешканці Садівського округу

74.

День села «Моє село – краса моя та сила!» до Дня Незалежності України

24.08

10:00

Садівський

сільський

Будинок

культури,

на подвір’ї

Ярош В.О.,

директор

Садівського

сільського

Будинку культури

Мешканці Садівського округу

75.

Святковий концерт "З Днем народження, НезалежнаУкраїна "  до Дня НезалежностіУкраїни та Дня Прапора

24.08

16:00

Шкільний стадіон

с.Артільне

ПоліщукО.М.,

директор

Артільного СБК

Мешканці села Артільне

76.

Святковий концерт «День народження країни!» до Дня Незалежності України

24.08

20:00

Миролюбівський сільський Будинок культури

Нестеренко К.М.,

директор

Миролюбівського

сільського

будинку культури

Мешканці села Миролюбівка

77. 

Народнегуляння«Там де музикаграє- там село гуляє!» до Дня села

23.08

19:00

Кінненський

сільський

Будинок культури

Бурлаченко О.М.,

директор

Кінненського

сільського

Будинку культури

Жителі села

Кінне та гості

78.

Конкурсно – розважальнапрограма «Ми майбутнєтвоє- Україно»до Дня НезалежностіУкраїни

24.08

20:00

Кінненський

сільський

Будинок культури

Бурлаченко О.М.,

директор

Кінненського

сільського

Будинку культури

Молодь

села Кінне

79.

Розважальна програма до Дня Незалежності України «Україно цвіти у любові й добрі»

24.08

20:00

Павлівський

сільський

Будинок культури

Дмитренко О.С.

Керівник художній

Мешканці села

80.

Районний концерт до Дня Незалежності України: «Моя Батьківщина – Незалежна Україна!!!»

24.08

20:00

Мальцівський

сільський клуб

Стратієнко П.І.,

завідуючий

Мальцівського

сільського клубу

Мешканці с.Мальцівка

81.

Стоп кадр до 95 роківвід дня народження українського прозаїка Павла Архиповича Загребельного

27.08

11:00

Герсеванівська сільська

бібліотека-філія

Лавровська В.В.,

бібліотекар

Герсеванівської

сільської

бібліотеки-філії

Мешканці села

82.

Літературнасторінка

95 роківвід Дня народження

П.Л.Загребельного (1924 – 2009 рр.)

27.08

Міська бібліотека.

Читальний зал

Суровська Л.М.,

завідувач

міськоїбібліотеки

Відвідувачі

бібліотеки

83.

Літературнийквест

« За скарбами в тридев`ятекоролівство »

27.08

11:00

Домаська

бібліотека – філія

Валенко Л.В.,

завідуюча

Домаської

бібліотеки-філії

Учнівська

молодь

84.

Година цікавихповідомлень «Знання – це скарб, а книга – ключ до нього» до дня знань

28.08

10:30

Панютинська

публічна 

бібліотека

Орлова Л.Є.,

бібліотекар

Панютинської

публічної бібліотеки

Юнацтво, діти

85.

Гра-подорож «Пам’ятай правила дорожні, забуватиїх не можна!»

30.08

13:30

Новоіванівська 

сільська бібліотека-філія

Пархоменко Н.В.,

завідуюча

Новоіванівської

сільської

бібліотеки-філії

Діти

86.

Святково - розважальна дискотека для дітей «Ритми літа»

31.08

12:00

Миролюбівський

сільський Будинок культури

Нестеренко К.М.,

директор

Миролюбівського

сільського

будинку культури;

Акименко В.В.,

худ.керівник; Р

ендюк В.О.,

бібліотекар

Миролюбівської

бібліотеки-філії

Діти, молодь

села

87.

Літературнаподорож

«Книжковіновини для кожноїдитини»

Протягом

місяця

Міська

бібліотека

Суровська Л.М.,

завідувач

міськоїбібліотеки

Відвідувачі

бібліотеки

88.

«Морська біографія Лозівщини: палеонтологічна колекція музею» - тематичні екскурсії

01.08-30.08

Взалі «Зародження і розвитокжиття на Землі» Краєзнавчого музею

Науковий

співробітник

Комірна О.В.

Лозівчани та гостіміста

89.

«Шлях до Незалежностідовжиною в століття» -   тематичніекскурсії до Дня Незалежності та до Дня Прапора

01.08-30.08

Взалі «Лозівщина у 20-му ст.» Краєзнавчого музею

Івахненко Т.Г.,

завідувач

музейним відділом

Лозівчани та гостіміста

90.

Робота гуртків

Вівторок-субота 10:00

Павлівський сільський Будинок культри

ДмитренкоО.С.

художній керівник

Павліського

сільського

Будинку культури

Діти,підлітки

91.

«Біографіянашогоміста у 19 ст.» - тематичніекскурсії

до 150-ти річчя м. Лозова

01.08-30.08

Краєзнавчий музей

Харченко В.І.,

директор

краєзнавчого музею

Лозівчани та гостіміста

92.

«Лозова у кадрі» - мобільнафотовиставка до 150 –тиріччя м. Лозова

01.08- 30.09

Майданчик біля краєзнавчого музею

Харченко В.І.,

директор

краєзнавчого музею

Лозівчани та гостіміста

93.

Вечоривідпочинку для молоді

03.08, 10.08, 17.08, 24.08, 31.08

21:00

Царедарівський сільський Будинок культури

Бондаренко А.О.,

директор

Царедарівського

сільського

Будинку культури

Мешканці

села

94.

Дитяча дискотека

02.08, 09.08, 16.08, 30.08 17:00-19:00

Кінненський

сільський Будинок культури

Бурлаченко О.М.,

директор

Кінненського

сільського

Будинку культури

Молодь

95.

Молодіжна дискотека

03.08, 10.08, 17.08, 24.08, 31.08

20:00

Кінненський сільський Будинок культури

Бурлаченко О.М.,

директор

Кінненського

сільського

Будинку культури

Молодь

96.

Робота в гуртках художньої

самодіяльності

За розк-ладом

Яковлівський

сільський Будинок культури

Цілінська О.В.,

директор

Яковлівського

сільського

Будинку культури

Мешканці с. Яковлівка

97. 

Робота в гуртках художньої  самодіяльності

За розк-ладом

Перемозький сільський Будинок культури

Лавровська В.В.,

директор

Перемозького

сільського

Будинку культури

Учасники

колективів

98. 

Робота колективів художньої самодіяльності

За розк-ладом

Єлизаветівський сільський Будинок культури

О.Г. Чуприна

директор

Єлизаветівського

сільського

Будинку культури

Мешканці с. Єлизаветівка

99. 

Робота колективів художньої самодіяльності

За розк-ладом

Чернігівський сільський клуб

Васько В.В., завідуюча

Чернігівським

сільським клубом

Діти

100.

Виставка-вітрина

«ІззалізниціпочаласяЛозова»

до 150-ти річчя м. Лозова

Протягом місяця

Краєзнавчий музей, вітрина

Харченко В.І., директор краєзнавчого музею

Мешканці м.Лозова

 


ПЛАН
роботи Управління культури Лозівської міської ради
на
червень 2019 року


п/п

Назва заходу

Дата

Місце
   проведення

Відповідальний

Запрошені

1

3

2

4

5

6

1.

Дитяча вистава «П’ятачок або улюблена пора року»

31.05

09:00

та

11:00

Театральна зала міського Палацу культури

Вялков А.С., директор МПК

Учнівська молодь

2. 

Дитяча дискотека з фарбами «Холі»

31.05

12:30

Біля міського Палацу культури

Вялков А.С., директор МПК

Учнівська молодь

3. 

Виставка «Від Ляльки-мотанки до «Барбі»» (іграшковий раритет) до Міжнародного дня захисту дітей

31.05-30.08

Краєзнавчий музей, виставкова зала

Харченко В.І., директор краєзнавчого музею

Учнівська молодь,

діти

4. 

Виставка-вітрина

«Із залізниці почалася Лозова»

до 150-ти річчя м. Лозова

01.06-30.09

Краєзнавчий музей, вітрина

Харченко В.І., директор краєзнавчого музею

Мешканці м.Лозова

5. 

Фото – зона «Посмішки за ради яких варто жити» до Дня захисту дітей

01.06

Міська бібліотека

Суровська Л.М., завідуюча міської бібліотеки

Діти

6. 

Літературний ранок «Країна Дитинства запрошує малечу» до Дня захисту дітей та Міжнародного дня друзів

01.06

10:00

Перемозька

сільська бібліотека-філія

Полякова О.М., завідувач Перемозької

сільської бібліотеки-філії

Діти молод-

шого шкільно-

го віку

7.

Розважальна програма

«Ми діти планети Земля»

до Дня захисту дітей

01.06

10:00

Павлівська сільська бібліотека-філія

Гончарова Т.Ф., бібліотекар

Павлівської сільської бібліотеки – філії;

Долгополова О.А., директор

Павлівського СБК

Учнівська молодь

8.

Святковий захід «Дитинства неповторна мить»

до Дня захисту дітей

01.06

10:00

Подвіря біля Садівського СБК

Криворучко Р.П., бібліотекар Садівської сільської бібліотеки-філії;

Ярош В.О., директор Садівського СБК

Учнівська молодь

9.

Розважальна програма «Чарівний світ дитинства» до Дня захисту дітей

01.06

10:00

Біля Єлизаветівського СБК

Чуприна О.Г., директор Єлизаветівського СБК

Діти та батьки

10.

Бібліотечна галявина "Чарівний світ книжок» до Дня захисту дітей

01.06

10:00

Публічна бібліотека

Вовк С.М., завідуюча Публічної бібліотеки

Діти

11.

Розважальна програма «Дітям світу – сонця й миру» до Дня захисту дітей

01.06

10.00

Павлівський           сільський Будинок культури

Долгополова О.А., директор Павлівського СБК

Діти та батьки

с. Павлівка

12. 

Бібліопікнік

« На острові дитинства» до Міжнародного Дня дітей

01.06

10:30

Домаська бібліотека - філія

Валенко Л.В., завідуюча Домаської бібліотеки-філії

Школярі

13.

Конкурсно-ігрова програма «Збирайся дітвора – починається весела гра» до Міжнародного дня захисту дітей

01.06

10:00

Новоіванівська сільська бібліотека-філія

Пархоменко Н.В., завідуюча Новоіванівською сільської бібліотеки-філії

Діти

14.

Театралізоване свято до Дня захисту дітей : «З нами – ВЕСЕЛО!»

(ігри, конкурси, солодкі подарунки)

01.06

11:00

КЗ «Новоіванівський ліцей»

Стратієнко П.І., завідуючий Мальцівського СК, Козуб Л.В., директор Новоіванівського СБК

Учнівська молодь

15.

День захисту дітей «Казковий світ дитинства»

01.06

11:00

Катеринівський СБК

Онищенко О.П., директор Катеринівського СБК

Діти

16.

Розважально-ігрова програма «Промінчики щастя»

до Дня захисту дітей

01.06

11:00

Площа Перемозького СБК

Лавровська В.В., директор Перемозького СБК

Діти

17.

Конкурсно-розважальна програма «Дамо земну кулю дітям» до Дня Захисту дітей

01.06

11:00

Кінненський СБК

Бурлаченко О.М., директор Кінненського СБК

Юнацтво

18.

Дитяче свято «Діти - надія України» до Дня захисту дітей

01.06

11:00

Царедарівський НВК

Бондаренко А.О., директор Царедарівського СБК

Діти

19.

Перехрестя веселих забав

«Жменя сміху дітям на потіху»

до Міжнародного дня захисту дітей

01.06

12:00

Катеринівська

сільська

бібліотека-філія

Зозуля О.С.,

завідувач

Катеринівської

бібліотеки-філії

Діти

20.

Літературна година

«Я землі цієї паросток зелений» до Дня захисту дітей

01.06

12:00

Герсеванівська сільська

бібліотека-філія

Лавровська В.В.

бібліотекар

Учнівська молодь

21.

Засідання клубу «Здрастуй, літо!» до Дня захисту дітей

01.06

12:00

Публічна бібліотека

Вовк С.М., завідуюча Публічної бібліотеки

Члени клубу за інтересами «Діти бібліотеки»

22.

Літературні жмурки

«Знайди героя казки»

до Дня захисту дітей

01.06

12:00

Площа біля Яковлівського СБК

Сидорова С.О., бібліотекар Яковлівської

бібліотеки-філії;

Цилінська О.В.,

директор Яковлівського СБК

Діти

23.

«Ви – майбутнє України»

до Міжнародного дня захисту дітей

01.06

12:00

Бунаківський НВК

Клюс Ю.П., бібліотекар Бунаківської сільської бібліотеки-філії

Діти

24.

Конкурсно розважальна програма «Хай сонцю і квітам всміхаються діти» до Дня Захисту Дітей

01.06

12:00

Площа біля Яковлівського СБК

Цілінська О.В., директор Яковлівського СБК

Діти, Юнацтво

25.

Конкурсно-розважальна програма «Хай буде дитинство щасливим» до   Міжнародного дня захисту дітей

01.06

13:00

Кінненська сільська бібліотека-філія

Гевелюк М.В., бібліотекар Кінненської сільської бібліотеки-філії

Учнівська молодь

26.

Розважальний бібліопікнік «Хай сонцю і квітам всміхаються діти»

01.06

14:00

Михайлівська сільська бібліотека-філія

Семитоцька С.Л., завідувач Михайлівської сільської бібліотеки-філії

Учнівська молодь

27. 

Конкурс малюнків на асфальті «Усі барви дитинства» до міжнародного Дня захисту дітей

01.06

Ганок Царедарівського СБК

Бондаренко О.В., бібліотекар Царедарівської сільської бібліотеки-філії

Діти

28.

Конкурсно-ігрова програма для дітей «А я люблю коли сміються діти»

01.06

15:00

Мирнянський сільський клуб

Огарьова В.М.,
завідуюча Мирнянського сільського клубу

Мешканці с. Мирне

29.

Дитяча, конкурсно-розважальна дискотека «Танцюй дитинство» до Міжнародного дня захисту дітей

01.06

15:00

Площа Миролюбівського СБК

Акименко В.В., худ керівник Миролюбівського СБК

Учні ліцею, жителі

с. Миролюбівка

30.

Розважальна гра «Дитина – це музика, слухати яку потрібно вміти» до Дня захисту дітей

01.06

15.00

Полтавська сільська бібліотека - філія

Терещенко А.М., бібліотекар Полтавської сільської бібліотеки – філії

Діти

31.

Бібліомікс

«У центрі Всесвіту дитина» та година веселого дозвілля «﮼Веселковий світ дитинства» до Міжнародного дня захисту дітей

01.06

15:00

Чернігівська сільська бібліотека-філія. Приміщення сільської ради

Огульчанська Н.Ю., завідуюча Чернігівської бібліотеці-філії; Васько В.В., завідувач клубом

1-5 клас

32.

Музично-розважальна програма «Ми майбутне твоє –Україно» присвячене дню захисту дітей

01.06

16:00

Центральна площа села Чернігівське

Васько В.В., завідуюча Чернігівським сільським клубом

Учнівська молодь

33.

Гроно цікавинок

«Відгадай, зіграй, поміркуй, намалюй» до Дня захисту дітей

01.06

16:00

Мальцівська сільська бібліотека-філія

Змійова О.В., бібліотекар Мальцівської сільської бібліотеки-філії

1-5 клас

34.

Святкова конкурсно-розважальна програма для дітей «Підняти вітрила або повний вперед!» до Дня захисту дітей

01.06

17:00-19:00

Площа МПК,

парк Перемоги

Вялков А.С., директор МПК

Учнівська молодь

35.

Веселий коловерт «Веселковий світ дитинства» День захисту дітей

01.06

17:00

Миколаївська сільська бібліотека філія

Колісник В.О., бібліотекар Миколаївської сільської бібліотеки-філії

Учнівська молодь

36.

Святковий концерт «Діти – наше майбутнє» до Міжнародного дня захисту прав дитини

01.06

17:00

Миколаївський

сільський Будинок культури

Авраменко А.А.,

директор Миколаївського

сільського Будинку культури

Мешканці

с. Миколаївка

37. 

Вечори відпочинку для молоді

01.06, 02.06, 07.06, 08.06, 09.06, 14.06, 15.06, 16.06, 21.06, 22.06, 23.06, 28.06, 29.06, 30.06

19:00

Царедарівський СБК

Бондаренко А.О., директор Царедарівського СБК

Мешканці села

38.

Вечір відпочинку

01.06, 07.06, 08.06, 14.06, 15.06, 21.06, 22.06, 28.06, 29.06

19:00

Миролюбівський СБК

Акименко В.В., худ керівник Миролюбівського СБК

Жителі села

39.

Вечір відпочинку, більярд

01.06, 07.06, 08.06, 14.06, 15.06, 21.06, 22.06, 28.06, 29.06

20:00

Павлівський сільський будинок культури

Долгополова О.А., директор Павлівського СБК

Молодь

с. Павлівка

40.

Вечір відпочинку

01.06, 07.06, 08.06, 14.06, 15.06, 21.06, 22.06, 28.06, 29.06 21:00

Миколаївський

сільський Будинок культури

Авраменко А.А.,

Директор Миколаївського

сільського Будинку культури

Молодь

с.Миколаївка

41.

Вечір відпочинку для молоді

01.06, 08.06, 15.06, 22.06, 28.06

21:00

Приміщення Чернігівського старостинського округу

Васько В.В., завідуюча Чернігівським сільським клубом

молодь

42.

Вечір відпочинку

01.06, 08.06, 15.06, 22.06

21:00-24:00

Єлизаветівський СБК

Чуприна О.Г., директор Єлизаветівського СБК

Молодь

43.

Розважальна програма, караоке «Дитинство таке веселе і цікаве» до Дня захисту дітей

03.06

10:00

Шкільний стадіон с.Артільне

Піскунова І.В., бібліотекар Артільної сільської бібліотеки-філії;

Гук О.Л., директор Артільного СБК

Діти

44.

Конкурсно – розважальні програми для учнів табору Яковлівського НВК

03.06-14.06

10:00-12:00

Територія Яковлівського НВК

Цілінська О.В., директор Яковлівського СБК

Діти

45.

Казковий сундучок

«Літо в палітрі яскравих кольорів» до міжнародного дня захисту дітей

04.06

10:00

Миролюбівська сільська бібліотека-філія

Рендюк В.О., бібліотекар Миролюбівської сільської бібліотеки-філії

Миролю-бівський дитячий садок

46.

Вернісаж літературних новинок

«Мандруємо книжковим всесвітом»

04.06

10:00

Міська бібліотека

Суровська Л.М., завідуюча міської бібліотеки

Шкільний літній табір відпочинку

ЗОШ №12

47.

Слайд-урок «Юним           питайликам від динозаврика Читайлика»

04.06

10:00

Новоіванівська сільська бібліотека-філія

Пархоменко Н.В., завідуюча Новоіванівською сільської бібліотеки-філії

Діти

48.

Пізнавальна програма

«Веселися, грай і книжечки читай»

04.06

10:00

Павлівська сільська бібліотека-філія

Гончарова Т.Ф., бібліотекар

Павлівської сільської бібліотеки – філії

Учнівська молодь

49.

Малюнок на асфальті «Моє щасливе дитинство»

04.06

10:00

Центральна площа с. Чернігівське

Васько В.В., завідуюча Чернігівським сільським клубом

Учнівська молодь, Шкільний табір

50.

«Чудовий світ природи»

Виставка подія

до Всесвітнього Дня охорони навколишнього середовища

04.06

Панютинська публічна бібліотека

Зубрик Л.В., бібліотекар Панютинської публічної бібліотеки

Школярі

51.

Бібліотечне асорті ««Літо книгою зігріте»,

оздоровчий табір

04.06-07.06

10:00

КЗ «Миколаївський ліцей»

Колісник В.О., бібліотекар Миколаївської сільської бібліотеки-філії

Учнівська молодь

52.

Літо з книгою

– літня бібліо-лавочка «Читульки – сміхотульки»

- бібліо-фреш «Яке ж воно класне – читання позакласне»

- літній бібліозонтик «Літо, літечко веселе і яскраве»

04.06

13:00

06.06

13:00

08.06

13:00

Табір відпочинку Єлизаветівської філії Краснопавлів-ського ліцею

Завідуюча Єлизаветівської сільської бібліотеки-філії Чередниченко В.О.

Діти

53.

Святкова феєрія «Сьогодні святкує Дитинства країна»

до Міжнародного Дня захисту дітей

05.06

Площа біля

Панютинської пубічної бібліотеки

Волкова Н.Ф., завідуюча Панютинської публічної бібліотеки

Учні Панютинської ЗОШ№1

(Оздоровчий літній табір)

54.

«Дихає природа нашими гріхами» до Всесвітнього

Дня охорони навколишнього

середовища

05.06

Юнацька бібліотека

Майстренко І.А., завідуюча юнацької бібліотеки

Учнівська молодь

55.

Безпечне літо «Абетка безпеки»

05.06

11:00

Міська бібліотека

Суровська Л.М., завідуюча міської бібліотеки

Шкільний літній табір відпочинку

ЗОШ №3

56.

Конкурсно – розважальна програма «В гостях у казки»

05.06

11:00

Пришкільний табір «Струмок», Єлизаветівська ЗОШ

Чуприна О.Г., директор Єлизаветівського СБК

Учнівська молодь

57.

Тематична година до Дня охорони навколишнього середовища «Збережемо планету разом»

05.06

11:00

Кінненський СБК

Бурлаченко О.М., директор Кінненського СБК

Мешканці села

58.

Флешмоб «Еколоічна стежка» до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища

05.06

13:00

Бунаківська сільська бібліотека-філія

Клюс Ю.П., бібліотекар Бунаківської сільської бібліотеки-філії

Діти

59.

Екобумеранг «Шкідливі звички: що буде, якщо?» до Всесвітнього Дня охорони навколишнього середовища

05.06

14:00

Домаська бібліотека - філія

Валенко Л.В., завідуюча Домаської бібліотеки-філії

Читачі бібліотеки

60.

Букет загадок

«Що за краса навколо нас?»

до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища

05.06

15:00

Катеринівська

сільська

бібліотека-філія

Зозуля О.С.,

завідувач

Катеринівської

бібліотеки-філії

Юнацтво

61.

Книжкова виставка «Геній століть» до 220 річниці від д.н. О.С.Пушкіна

6.06

Тихопільська сільська бібліотека-філія

Гайдар Л.М.

бібліотекар Тихопільської сільської бібліотеки-філії

Учнівська молодь

62.

«Тут живе дитинство» Книжкова виставка

06.06.19

Панютинська публічна бібліотека

Орлова Л.Є., бібліотекар Панютинської публічної бібліотеки

Учні Панютинської ЗОШ№1

(Оздоровчий літній табір)

63.

Літературна сторінка

«…Но лето быстрее летит…»

220 р. від Дня народження О.С.Пушкіна (1799-1837)

06.06

Міська бібліотека

Суровська Л.М., завідуюча міської бібліотеки

Діти

64.

«Подорож в країну розваг», день друзів

06.06

Юнацька бібліотека

Майстренко І.А., завідуюча юнацької бібліотеки

Діти

65.

Конкурс малюнка «Літо, літечко прийшло» пришкільний табір

06.06

10:00

Артільна сільська бібліотека-філія

Гук О.Л., директор Артільного СБК

Юнацтво

66.

Розважальний майданчик

«У барвах сонячного літа»

06.06

10:00

11:00

Публічна бібліотека

Вовк С.М., завідуюча Публічної бібліотеки

Оздоровчий літній табір ЛНВК№ 8 «ЗНЗ-ДНЗ» «Старшо-

класники»

67. 

Міні-опитування «Щоб я розповів другові, аби застерегти його від наркотиків»

06.06

11:00

Артільна сільська бібліотека-філія

Піскунова І.В., бібліотекар Артільної сільської бібліотеки-філії

Юнацтво

68.

Конкурс малюнка «Літо, літечко прийшло»

07.06

09:00

Артільна сільська бібліотека-філія

Піскунова І.В., бібліотекар Артільної сільської бібліотеки-філії

Читачі бібліотеки

69.

«Добрі казки в світі ласки» до Дня казки

07.06

Юнацька бібліотека

Майстренко І.А., завідуюча юнацької бібліотеки

Діти

70.

Екскурсія «З книгою дружити – любо у світі жити»

07.06

10:00

Перемозька

сільська бібліотека-філія

Полякова О.М., завідувач Перемозької

сільської бібліотеки-філії

Учнівська молодь

71.

До 220 р. від дня народження О. С. Пушкіна «Літературний диліжанс»

07.06

10:00

Садівська сільська бібліотека-філія

Криворучко Р.П., бібліотекар Садівської сільської бібліотеки-філії

Учнівська молодь

72.

Вікторина

«Хай буде літо книгами зігріто»

07.06

10:00

Павлівська сільська бібліотека-філія

Гончарова Т.Ф., бібліотекар

Павлівської сільської бібліотеки – філії

Учнівська молодь

73.

Екокруїз «Любімо світ в якому ми живемо» – до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища

07.06

14:00

Герсеванівська сільська

бібліотека-філія

Лавровська В.В.

бібліотекар

Учнівська молодь

74.

Концерт гурту «Лісапетний батальйон»

07.06

19:00

Театральна зала МПК

Вялков А.С., директор МПК

Мешканці м.Лозова

75.

Веселі вуличні старти «Море сміху, радості й тепла несуть нам вправи, спорт та гра»

08.06

10:00

Садовський ліцей, пришкільний табір відпочинку

Ярош В.О., директор Садівського СБК

Учнівська молодь

76.

Краєзнавчий екскурс «Знай історію свого села»

8.06

10:00

Тихопільська   сільська бібліотека - філія

Гайдар Л.М.   бібліотекар Тихопільської сільської   бібліотеки -філії

Учнівська

молодь

77. 

Засідання клубу «Лігос» «Поезія- то серця мова»

08.06

12:00

Публічна бібліотека

Вовк С.М., завідуюча Публічної бібліотеки; Савран А. А. керівник клубу «Лігос»

Члени клубу «Лігос»,

дорослі, юнацтво

78.

Еко літературна поляна «Довкілля – наука про добро»

08.06

14:00

Михайлівська сільська бібліотека-філія

Семитоцька С.Л., завідувач Михайлівської сільської бібліотеки-філії

Учнівська молодь

79.

Вечір відпочинку для молоді

08.06; 15.06

21:00

Садівський СБК,

на подвір’ї

Директор Садівського сільського Будинку культури Ярош В.О.

Молодь

80.

День веселих витівок «Сміється дитина- всміхається небо» до Міжнародного дня друзів

09.06

Царедарівська сільська бібліотека-філія

Бондаренко О.В., бібліотекар Царедарівської сільської бібліотеки-філії

Діти

81.

Народознавча година «Зеленій неділі – клечальні забави» до Дня Святої Трійці

09.06

14:00

Миролюбівський СБК

Акименко В.В., худ керівник Миролюбівського СБК

Мешканці с. Миролюбівка

82.

Конкурс квітів «Торкнімось серцем до краси земної»

10.06

10:00

Шкільний стадіон с.Артільне

Піскунова І.В., бібліотекар Артільної сільської бібліотеки-філії; Гук О.Л., директор Артільного СБК

Учнівська молодь

83.

Інтелектуальна гра «Українці та україночки» до Міжнародного дня друзів

10.06

11:00

Катеринівський СБК

Онищенко О.П., директор Катеринівського СБК

Діти

84.

Літературна подорож

«Хоровод дивних пригод»

11.06

10:00

Міська бібліотека

Суровська Л.М., завідуюча міської бібліотеки

Домаський

шкільний літній табір відпочинку

85.

Літературна вікторина «По дорозі життя,з книгою». Єкскурсія до бібліотеки.

11.06

10:00

Приміщення Чернігівської бібліотеки-філії

Васько В.В., завідуюча Чернігівським сільським клубом; Огульчанська Н.Ю., бібліотекар Чернігівської сільської бібліотеки-філії

Учнівська молодь,

Шкільний табір

86.

Зустріч з книгою «Нас єднає     мудрість книги» літні табори

відпочинку

11.06

13.00

Полтавська сільська бібліотека - філія

Терещенко А.М., бібліотекар Полтавської сільської бібліотеки – філії

Діти

87.

Огляд дитячих періодичних видань «Дитяча преса на всі інтереси»

12.06.19

Панютинська публічна бібліотека

Зубрик Л.В., бібліотекар Панютинської публічної бібліотеки

Школярі

88.

Книжкова виставка «Твоя косметичка»

12.06

09:00

Домаська бібліотека - філія

Валенко Л.В., завідуюча Домаської бібліотеки-філії

Читачі бібліотеки

89.

Фотоконкурс «Де можна читати книгу?»

12.06

10:00

Садівська сільська бібліотека-філія

Криворучко Р.П., бібліотекар Садівської сільської бібліотеки-філії

Учнівська молодь

90.

Година корисних порад

«Літо наш друг»

12.06

11:00

Міська бібліотека

Суровська Л.М., завідуюча міської бібліотеки

Шкільний літній табір відпочинку ЗОШ №12

91.

Конкурс малюнків на асфальті «Барви сонячного літа»

12.06

11:00

Пришкільний табір «Струмок» Єлизаветівська ЗОШ

Чуприна О.Г., директор Єлизаветівського СБК

Учнівська молодь

92.

Виставка-настрій

«Трійця йде до хати, будемо співати»

14.06

Міська бібліотека

Суровська Л.М., завідуюча міської бібліотеки

Читачі бібліотеки

93.

Веселі старти «Нумо діти хто хутчіше, вище, веселіше» пришкільний табір

14.06

10:00

Шкільний стадіон с.Артільне

Гук О.Л., директор Артільного СБК

Учнівська молодь

94.

Концертна програма до Дня медичного працівника

14.06

15:00

Театральна зала МПК

Вялков А.С., директор МПК

Запрошені медпрацівники,

мешканці м.Лозова

95.

Книгоекскурс

«Ми пам’ятаємо»

до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

з 15.06

Катеринівська

сільська

бібліотека-філія

Зозуля О.С.,

завідувач

Катеринівської

бібліотеки-філії

Юнацтво

96.

Фольклорне веретено «Ой, Земле , радістю умийся, прийшла да тебе Зелена Трійця» - до свята Трійці

15.06

11:00

Площа Перемозького СБК

Лавровська В.В., директор Перемозького СБК

Учнівська молодь

97.

Народознавча веселка «Он як любо-зелено!» До Свята Трійці

15.06

12:00

Публічна бібліотека

Вовк С.М., завідуюча Публічної бібліотеки

Члени клубу за інтересами

«Діти бібліотеки»

98.

Казковий сундучок                   «Книжкова країна у гості нас чікає»

Шкільний табір

15.06

13:00

Кінненська сільська бібліотека-філія

Гевелюк М.В., бібліотекар       Кінненської сільської бібліотеки-флії

Учнівська молодь

99.

Родинний вогник «Родини,родина від батька й до сина» день батька

15.06

15:00

Миколаївська сільська бібліотека філія, Клуб «Перлинка»

Колісник В.О., бібліотекар Миколаївської сільської бібліотеки-філії

Учнівська молодь

100.

Віртуальна екскурсія

«Сім чудес природи України» до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища

15.06

17:00

Мальцівська сільська бібліотека-філія

Змійова О.В., бібліотекар Мальцівської

сільської бібліотеки-філії

5-8 класи

101.

Конкурсно – розважальна програма до Дня батька «Батько приклад у житті»

15.06

20:00

Кінненський СБК

Бурлаченко О.М., директор Кінненського СБК

Мешканці села

102. 

Вітання до дня медичного працівника

16.06

10:00

Царедарівський АСЛ

Бондаренко А.О., директор Царедарівського СБК

Діти

103.

Вистава «Мужики не танцуют стриптиз» сучасного театру м. Полтава

16.06

19:00

Театральна зала МПК

Вялков А.С., директор МПК

Мешканці

м.Лозова

104.

«Часу не гаємо – книжки читаємо» -бібліографічний огляд

18.06

Юнацька бібліотека

Майстренко І.А., завідуюча юнацької бібліотеки

Діти

105.

Конкурс дитячих малюнків «Мій тато, самий, самий…»

18.06

14:30

Михайлівська сільська бібліотека-філія

Семитоцька С.Л., завідувач Михайлівської сільської бібліотеки-філії

Учні молодших

класів

106.

«Валіза вражень» про подорожі, туристичні місця, книжкова виставка

18.06-22.06

Юнацька бібліотека

Майстренко І.А., завідуюча юнацької бібліотеки

Діти

107.

Виставка-нагадування

«Б’є набат на спомин» до

Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

18.06-22.06

Миролюбівська сільська бібліотека-філія

Рендюк В.О., бібліотекар Миролюбівської сільської бібліотеки-філії

Учнівська молодь

108.

Книжкова виставка згадування «Стогнала земля від біди і тривоги» до Дня скорботи і вшанування памʹяті жертв війни в Україні

18.06-25.06

Єлизаветівська сільська бібліотека-філія

Чередниченко В.О., завідуюча Єлизаветівської сільської бібліотеки-філії

Мешканці села

109.

Weekend в бібліотеці «Веселись, грай і книжки читай»

19.06

10:00

Садівська сільська бібліотека-філія

Криворучко Р.П., бібліотекар Садівської сільської бібліотеки-філії

Учнівська молодь

110.

Драматичний колектив. Розважальна програма для молоді села.

20.06

20:00

Катеринівський СБК

Онищенко О.П., директор Катеринівського СБК

Юнацтво

111.

Правове інформ-бюро

«Оберіг держави та нації»

до Дня Конституції України

з 21.06

Катеринівська

сільська

бібліотека-філія

Зозуля О.С.,

завідувач

Катеринівської

бібліотеки-філії

Мешканці села

112.

Мітинг-реквієм та урочисте покладання квітів до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

21.06

10:00

Меморіал Слави м.Лозова

Барановський В.Я., заступник міського голови;

Запорожець Т.В., начальник Управління культури

Мешканці

м.Лозова

113.

Вахта памяті «Вони йшли у безсмерття» початок війни в Україні

21.06

10:00

Миколаївська сільська бібліотека філія, Клуб «Перлинка»

Колісник В.О., бібліотекар Миколаївської сільської бібліотеки-філії

Учнівська молодь

114.

Час історії «Як довго ця війна тривала» – до Дня скорботи і вшанування памяті жертв війни в Україні

21.06

11:00

Герсеванівська сільська

бібліотека-філія

Лавровська В.В.,

бібліотекар

Мешканці села

115.

Правовий компас «Вічна і єдина наша Україна» до Дня Конституції

21.06

14.00

Полтавська сільська бібліотека – філія

Терещенко А.М., бібліотекар Полтавської сільської бібліотеки – філії

Жителі села

116.

Мітинг – реквієм «Сторінки пам’яті» до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв Другої світової війни в Україні

22.06

09:00

Біля пам’ятника загиблим воїнам

Бурлаченко О.М., директор Кінненського СБК

Мешканці

с. Кінне

117.

Мітинг-реквієм «Їх буде пам'ятати Україна», присвячений Дню скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

22.06

9:00

Пам'ятник загиблим воїнам с-ще Чернігівське

Васько В.В., завідуюча Чернігівським сільським клубом; учні КЗ «Чернігівський ліцей»

Мешканці

с.Чернігівське

118.

Мітинг - реквієм та покладання квітів   «Ми вас ніколи не забудемо!!!» до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв Війни в Україні

22.06

10:00

Біля Пам’ятника загиблим воїнам

Авраменко А.А.,

Директор Миколаївського

сільського Будинку культури

Учнівська молодь,

голова сільськоїради Авраменко О.М.

119.

«На пам'ять не покладено табу» до Дня

скорботи і вшанування

пам’яті жертв

війни в Україні

22.06

Юнацька бібліотека

Майстренко І.А., завідуюча юнацької бібліотеки

Читачі бібліотеки

120.

Книжкова виставка-пам’ять «Про ті події книга нам розкаже» до Дня скорботи та вшанування жертв війни в Україні

22.06

10:00

Перемозька

сільська бібліотека-філія

Полякова О.М., завідувач Перемозької

сільської бібліотеки-філії

Учнівська молодь

121.

Мітинг-реквієм «Як довго ця війна тривала»

22.06
10:00

Мирнянський сільський клуб

Огарьова В.М.,
завідуюча Мирнянським сільським клубом

Мешканці села

122.

Мітинг «Це на світанку сталося колись…» до Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22.06

10:00

Миролюбівський СБК

Акименко В.В., худ керівник Миролюбівського СБК

Мешканці

с. Миролюбівка

123.

Мітинг – реквієм « Земле 41-й не забудь» до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв Другої Світової Війни

22.05

10:00

Площа

Яковлівського СБК

Біля пам’ятника загиблому солдату

Цілінська О.В., директор Яковлівського СБК

Мешканці

с. Яковлівка

124.

Мітинг «Вогонь скорботи в серці на віки!» до Дня скорботи

22.06

10:00

Біля пам’ятника загиблим воїнам

Чуприна О.Г., директор Єлизаветівського СБК

Мешканці

с. Єлизаветівка

125.

Виставка-пам’ять «На пам’ять не накладене табу» До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22.06

10:00

Публічна бібліотека

Вовк С.М., завідуюча Публічної бібліотеки

Читачі бібліотеки

126.

Покладання квітів до братської могили «В двобої зі смертю за життя» до Дня скорботи

22.06

10:00

Братська могила с.Артільне

Піскунова І.В., бібліотекар Артільної сільської бібліотеки-філії; Гук О.Л., директор Артільного СБК

Мешканці

с.Артільне

127.

Покладання квітів до братської могили та година-спогад: «Так починалась війна…» до Дня Скорботи та вшанування жертв Великої Вітчизняної війни

22.06

10:00

Пам’ятник загиблим воїнам в с.Нова Іванівка

Стратієнко П.І., завідуючий Мальцівського СК

Жителі

с. Нова Іванівка, с.Мальцівка

128.

Мітинг «Ніхто не забутий, ніщо не забуте» до Дня скорботи та вшанування памяті жертв Другої Світової Війни

22.06

10.00

Памятний знак в селі Павлівка

Долгополова О.А., директор Павлівського СБК

Мешканці

с. Павлівка

129. 

Мітинг-реквієм «Спить Герой у замлі» до Дня скорботи

22.06

11:00

Катеринівський СБК

Онищенко О.П., директор Катеринівського СБК

Мешканці

с. Катеринівка

130.

Тематична викладка «З пам’яттю про незабутнє» до Дня скорботи і вшанування жертв війни в Україні

22.06

13:00

Новоіванівська сільська бібліотека-філія

Пархоменко Н.В., завідуюча Новоіванівською сільської бібліотеки-філії

Мешканці

с.Нова Іванівка

131.

Перегляд уривків з фільмів «Війна на екрані» до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22.06

13:00

Бунаківська сільська бібліотека-філія

Клюс Ю.П., бібліотекар Бунаківської сільської бібліотеки-філії

Читачі бібліотеки

132.

Вікторина

«Літо на 12 балів»,               Шкільний табір

22.06

13:30

Кінненська сільська бібліотека-філія

Гевелюк М.В., бібліотекар       Кінненської сільської бібліотеки-філії

Учнівська молодь

133.

Година спілкування «Запрошуємо в гості казку»

22.06

14:30

Михайлівська сільська бібліотека-філія

Семитоцька С.Л., завідувач Михайлівської сільської бібліотеки-філії

Учні молодших

класів

134.

Алея героїв

«Схиляємо голови низько»

до Дня скорботи

22.06

15:00

Яковлівська

сільська бібліотека-філія

Сидорова С.О., бібліотекар Яковлівської

бібліотеки-філії

Мешканці

с. Яковлівка

135.

Хвилина пам’яті «Навіки в пам’яті залишимо подвиг нашого народу» до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22.06

15:00

Чернігівська сільська бібліотека-філія

Огульчанська Н.Ю., завідуюча Чернігівської бібліотеці-філії; Васько В.В., завідувач клубом

Мешканці

с.Чернігівське

136.

Спортивні змагання по тенісу та більярду

22.06

21:00

Садівський СБК

Ярош В.О., директор Садівського сільського Будинку культури

Мешканці

с. Садове

137.

Літературно-розважальна програма «Музика торкається душі» до Дня молоді

24.06

17:00

Площа біля Яковлівського СБК

Сидорова С.О., бібліотекар Яковлівської

бібліотеки-філії; Цилінська О.В.,

директор Яковлівського СБК

Молодь

138.

Випускний вечір у Царедарівському НВК

24.06

17:00

Царедарівський СБК

Бондаренко А.О., директор Царедарівського СБК

Випускники,

батьки, мешканці

с. Царедарівка

139.

Тематичний захід «Головна книга країни» до дня Конституції

25.06

10:00

Садівська сільська бібліотека-філія

Криворучко Р.П., бібліотекар Садівської сільської бібліотеки-філії;

Ярош В.О., директор Садівського СБК

Учнівська молодь

140.

«ВООКдайвінг» (книжкове занурення), огляд книг та журналів про спорт.

Літній табір

25.06

Юнацька бібліотека

Майстренко І.А., завідуюча юнацької бібліотеки

Діти

141.

Книжкова виставка «Конституцію вивчаємо, пам’ятаємо, поважаємо» до Дня Конституції

25.06-29.06

Юнацька бібліотека

Майстренко І.А., завідуюча юнацької бібліотеки

Діти

142.

Книжкова виставка «Конституція-гарант українців»

25.06.19

Панютинська публічна бібліотека

Гусейнова І.М., бібліотекар Панютинської публічної біібліотеки

Юнацтво

143.

Факт-шок «Зупинка над прірвою» -до Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотичних засобів та їх незаконним обігом

25.06

10:30

Герсеванівська сільська

бібліотека-філія

Лавровська В.В.,

Бібліотекар Герсеванівської сільської

бібліотеки-філії

Мешканці

с. Герсеванівка

144.

Тематична година

«Живи та міцній наша юна державо» до Дня

Конституції України

26.06.19

Панютинська публічна бібліотека

Волкова Н.Ф., завідуюча Панютинської публічної бібліотеки

Юнацтво

145.

Міні опитування   «Що б я розповів другові аби застерегти його від наркотиків» до Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотиків

26.06

10:00

Тихопільська сільська бібліотека -філія

Гайдар Л.М.

бібліотекар Тихопільської сільської бібліотеки -філії

Учнівська молодь

146.

Експерес -інформування «До Конституції - з повагою, до влади - з надією»до Дня Конституції України

26.06

13:00

Бунаківська сільська бібліотека-філія

Клюс Ю.П., бібліотекар Бунаківської сільської бібліотеки-філії

Читачі бібліотеки, підлітки

147.

Книжкова виставка-застереження «Наркоманія-від хвилинного задоволення до трагедії життя» до Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотичних засобів

26.06

13:30

Новоіванівська сільська бібліотека-філія

Пархоменко Н.В., завідуюча Новоіванівською сільської бібліотеки-філії

Учнівська молодь

148.

Book-засторога«Шкідливі звички-міраж і дійснісь » до Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотиків

26.06

15:00

Чернігівська сільська бібліотека-філія

Огульчанська Н.Ю., завідуюча Чернігівської бібліотеки-філії

Мешканці

с. Чернігівське

149.

Шок-урок «Наркоманія – пастка» до Міжнародного дня боротьби зі зловживання наркотичних засобів та їх незаконним обігом

26.06

15:00

Єлизаветівська сільська бібліотека-філія

Чередниченко В.О., завідуюча Єлизаветівської сільської бібліотеки-філії

Юнацтво

150.

Святковий вечір до Дня молодi

26.06

Новоіванівський СБК

Козуб Л.В., директор Новоіванівського СБК

Мещканці

с. Нова Іванівка

151.

Виставка літератури

«Молодіжний книжковий мікс» до Дня молоді

27.06

Панютинська публічна бібліотека

Гусейнова І.М., бібліотекар Панютинської публічної біібліотеки

Молодь

152.

Мітинг та урочисте покладання квітів до Дня Конституції України

27.06

10:00

Сквер Т.Г.Шевченка

Запорожець Т.В., начальник Управління культури

Мешканці

м.Лозова

153.

Цікаві поради « В гостях у золотої рибки» до Всесвітнього дня рибальства

27.06

Тихопільська сільська бібліотека-філія

Гайдар Л.М. бібліотекар

Тихопільської сільської бібліотеки-філії

Дорослі, учнівська молодь

154.

Історичне досьє «Конституція України: вимір історії і часу» До Дня Конституції України

27.06

11:00

Домаська бібліотека - філія

Валенко Л.В., завідуюча Домаської бібліотеки-філії

Читачі бібліотеки

155.

Інформаційний дайджест «Подорож країною Закону» до Дня Конституції України

27.06

Царедарівська сільська бібліотека-філія

Бондаренко О.В., бібліотекар Царедарівської сільської бібліотеки-філії

Діти

156.

Година пізнання

«Мої права та обов’язки в Конституції України»

до Дня Конституції України

27.06

14:00

Павлівська сільська бібліотека-філія

Гончарова Т.Ф., бібліотекар

Павлівської сільської бібліотеки – філії

Юнацтво

157.

Цікаві новини «Цікаві факти про Україну» до Дня Конституції

27.06

14:30

Михайлівська сільська бібліотека-філія

Семитоцька С.Л., завідувач Михайлівської сільської бібліотеки-філії

Учнівська молодь

158.

Правове інформ-бюро «Конституція України – закон твого життя» до Дня Конституції України

27.06

15:00

Єлизаветівська сільська бібліотека-філія

Чередниченко В.О., завідуюча Єлизаветівської сільської бібліотеки-філії

Мешканці

с.Єлизаветівка

159.

День Конституції України «Ми в Україні»

27.06

15:00

Катеринівський СБК

Онищенко О.П., директор Катеринівського СБК

Діти, юнацтво

160.

Тематичний вечір «Україна серцю мила» присвячений дню Конституції України

27.06

15:00

Приміщення

Чернігівського старостинського округу

Васько В.В., завідуюча Чернігівським сільським клубом

Учнівська молодь

161.

Тематична година «З Україною у серці» до Дня Конституції

27.06

16:00

Перемозька

сільська бібліотека-філія

Полякова О.М., завідувач Перемозької

сільської бібліотеки-філії

Учнівська молодь

162.

Година державності

«Конституція України – головний підручник життя»

до Дня Конституції України

27.06

16:00

Мальцівська сільська бібліотека-філія

Змійова О.В., бібліотекар Мальцівської

сільської бібліотеки-філії

Мешканці

с. Мальцівка

163.

Година державності

«Стабільність Конституції – стабільність держави»

до Дня Конституції

27.06

17:00

Площа біля Яковлівського СБК

Сидорова С.О., бібліотекар Яковлівської

бібліотеки-філії;

Цилінська О.В.,

директор Яковлівського СБК

Мешканці

с. Яковлівка

164.

Святкова хода випускників шкіл міста

27.06

19:00

АТБ – площа МПК

Вялков А.С., директор МПК

Мешканці

м.Лозова

165.

Святкова концертна програма до свята випускників шкіл міста

27.06

19:30

Театральна зала МПК

Вялков А.С., директор МПК

Мешканці

м.Лозова

166.

Випускний вечір Садовського ліцею

27.06

20:00

Садівський СБК

Ярош В.О., директор Садівського сільського Будинку культури; адміністрація ліцею

Жителі

с.Садове

167.

Книжкова поличка «Оберіг нашої державності» до дня Конституції

28.06

Тихопільська сільська бібліотека-філія

Гайдар Л.М.

бібліотекар Тихопільської сільської бібліотеки-філії

Читачі бібліотеки

168.

Тематична бесіда: «Конституція – основний закон України»

28.06

10:00

Мальцівський СК

Стратієнко П.І., завідуючий Мальцівського СК

Жителі

с. Нова Іванівка

169.

«Життя без шкідливої звички»

Хвилини застереження до Міжнароднього дня боротьби проти зловживання наркотиками

28.06

13:00

Бунаківська сільська бібліотека-філія

Клюс Ю.П., бібліотекар Бунаківської сільської бібліотеки-філії

Читачі бібліотеки, підлітки

170.

Книжкова виставка – хроніка «Історичні витоки української Конституції» до Дня Конституції України

28.06

13:00

Новоіванівська сільська бібліотека-філія

Пархоменко Н.В., завідуюча Новоіванівською сільської бібліотеки-філії

Мешканці с. Нова Іванівка

171.

Юридичні пазли «Цікава казка- правова підказка» До Дня Конституції України

28.06

14:00

Публічна бібліотека

Вовк С.М., завідуюча Публічної бібліотеки

Учнівська молодь

172.

Відео-розповідь «До Конституції з повагою»

до дня Конституції України

28.06

15:00

Миролюбівська сільська бібліотека-філія

Рендюк В.О., бібліотекар Миролюбівської сільської бібліотеки-філії

Учнівська молодь

173.

Година державності «Конституція є. На черзі реалізація її норм» день Конституції

28.06

15:00

Миколаївська сільська бібліотека філія

Колісник В.О., бібліотекар Миколаївської сільської бібліотеки-філії

Учнівська молодь

174.

Тематична година «Вимріяна поколіннями»

28.06
15:00

Мирнянський сільський клуб

Огарьова В.М., завідуюча Мирнянським сільським клубом

Мешканці

с. Мирне

175.

Хвилина державності «Основа життя-мій Закон основний»до Дня Конституції України

28.06

15:00

Чернігівська сільська бібліотека-філія

Огульчанська Н.Ю., завідуюча Чернігівської бібліотеки-філії

Мешканці

с. Чернігівське

176.

Святковий концерт «Ми крила України» до Дня молоді та Дня Конституції України

28.06

19:00

Миколаївський

сільський Будинок культури

Авраменко А.А.,

директор Миколаївського

СБК

Учнівська молодь,

в.о. старости

Авраменко О.М.

177.

Розважальна програма до Дня молоді

28.06

19:00

Катеринівський СБК

Онищенко О.П., директор Катеринівського СБК

Молодь

178.

Концертна програма «Молодь – майбутнє України», присвячена Дню Молоді та Дню Конституції України

28.05

20:00

Площа біля Яковлівського СБК

Цілінська О.В., директор Яковлівського СБК

Мешканці

с. Яковлівка

179.

Святковий концерт до Дня молоді та Дня Конституції «Квітуй у пісні й добрих справах, чарівна молодість моя»

28.06

20:00

Царедарівський СБК

Бондаренко А.О., директор Царедарівського СБК

Мешканці

с. Царедарівка

180.

Літературна мозаїка

«Модні фішки сучасної книжки» до Дня молоді

29.06

11:00

Домаська бібліотека - філія

Валенко Л.В., завідуюча Домаської бібліотеки-філії

Читачі бібліотеки

181. 

Святковий концерт «Молодь України в світле майбуття» до Дня Конституції України та Дня молоді

29.06

18:00

Площа Миролюбівського СБК

Акименко В.В., худ керівник Миролюбівського СБК

Мешканці с. Миролюбівка

182.

Конкурсно-розважальна програма «Молодіжний зорепад» до Дня молоді та Дня Конституції України

29.06

19:00

Площа Перемозького СБК

Лавровська В.В., директор Перемозького СБК

Молодь

183.

Святкова дискотека «Чарівна молодість моя»

29.06
19:00

Мирнянський сільський клуб

Огарьова В.М., завідуюча Мирнянського сільського клубу

Мешканці

с. Мирне

184.

Танцювально-розважальна програма «Квітуй в піснях і добрих справах, чарівна молодість моя»

29.06

20.00

Парк біля Павлівського СБК

Долгополова О.А., директор Павлівського СБК

Мешканці

с. Павлівка

185.

Народне гуляння «Гуляй село, щоб всім весело було!» до Дня Конституції України, Дня Молоді та Дня Села

29.06

20:00

Біля Єлизаветівського СБК

Чуприна О.Г., директор Єлизаветівського СБК

Мешканці та гості с. Єлизаветівка

186.

Конкурсно-розважальна програма до Дня Молоді

29.06

20:00

Кінненський СБК

Бурлаченко О.М., директор Кінненського СБК

Мешканці села

187.

Святкова розважальна програма «Квітуй у пісні й добрих справах чарівна молодість моя!» до Дня молоді

29.06

21:00

Садівський СБК

Ярош В.О., директор Садівського сільського Будинку культури

Молодь

188.

Концерт живої музики до Дня молоді

30.06

19:00

Театральна зала МПК

Вялков А.С., директор МПК

Мешканці

м.Лозова

189.

Музично-розважальна програма «Молодість –вперед!», присвячена дню Молоді

30.06

19:00

Біля приміщення Чернігівського старостинського округу

Васько В.В., завідуюча Чернігівським сільським клубом

Мешканці

с. Чернігівське

190.

Святковий концерт, конкурси, ігри «Молодь – майбутнє України» до Дня молоді та Дня Конституції України

30.06

20:00

Шкільний стадіон с.Артільне

Піскунова І.В., бібліотекар Артільної сільської бібліотеки-філії; Гук О.Л., директор Артільного СБК

Мешканці

с. Артільне

191.

Виставка-портрет

«Геній пера» до 220-річниці від дня народження О.С. Пушкіна

Протягом місяця

Миролюбівська сільська бібліотека-філія

Рендюк В.О., бібліотекар Миролюбівської сільської бібліотеки-філії

Учнівська молодь

192.

На побачення в бібліотеку

« Приходьте! Книгам сумно без Вас!»

Протягом місяця

Міська бібліотека

Суровська Л.М., завідуюча міської бібліотеки

Діти

193.

Ретро - погляд

«Наш закон – наша сила»

до Дня Конституції України

Протягом місяця

Міська бібліотека

Суровська Л.М., завідуюча міської бібліотеки

Діти

194.

Робота колективів художньої самодіяльності

За роз-кладом

Єлизаветівський СБК

Чуприна О.Г., директор Єлизаветівського СБК

Діти

195.

Робота в гуртках художньої самодіяльності

За роз-кладом

Яковлівський СБК

Цілінська О.В., директор Яковлівського СБК

Мешканці

с. Яковлівка

196.

Робота колективів художньої самодіяльності

За роз-кладом

Чернігівський сільський клуб

Васько В.В., завідуюча Чернігівським СК

Діти

197.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ СТЕНД:

215 р. - Олександра Сергійовича Пушкіна (1799— 1837)

55 р. - Дена Брауна (1964)

125 р. - Анни Андріївни Ахматової (Горенко) (1889— 1966)

170 р. - Оле́ни Пчі́лки (Ольга Петрівна Косач) (1849— 1930)

Протягом місяця

Юнацька бібліотека

Майстренко І.А., завідуюча юнацької бібліотеки

Діти

198. 

Виставка літератури для позакласного читання «Ранець –читанець»

Протягом місяця

Тихопільська сільська бібліотека -філія

Гайдар Л.М.

бібліотекар Тихопільської сільської бібліотеки-філії

Учнівська молодь

 

 

ПЛАН

роботи Управління культури Лозівської міської ради
на травень 2019 року


п/п

Назва заходу

Дата

Місце
   проведення

Відповідальний

Запрошені

1

3

2

4

5

6

1.

Звітний концерт народного хору української пісні «Заспів» до Міжнародного дня праці

01.05

15:00

Театральна зала міського Палацу культури

Вялков А.С., директор міського Палацу культури

Мешканці м.Лозова

2. 

Музично-розважальна програма «Ось і Весна на поріг стала» присвячена Дню Праці та Весни

01.05

15:00

Приміщення Чернігівського старостинського округу

Васько В.В., завідувач Чернігівського СК

Мешканці села

3. 

Виставка - експозиція 

«В книжковій пам’яті – миттєвості війни»  до 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні

01.05-11.05

Юнацька бібліотека

Майстренко І.А., завідуюча юнацької бібліотеки

Учнівська молодь

4. 

Конкурсно-розважальна програма до Дня весни і праці

01.05

16:00

Кінненський СБК

Бурлаченко О.М., директор Кінненського СБК

Мешканці села

5. 

Вечір відпочинку

01.05, 04.05

11.05, 18.05

25.05

Єлизаветівський СБК

Чуприна О.Г., директор Єлизаветівського СБК

Молодь

6.

Виставка-стенд «У століттях і віках нехай святиться слово Україна» до 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні

01.05-15.05

Миролюбівська сільська бібліотека-філія

Петрова О.О., бібліотекар Миролюбівськї сільської бібліотеки-філії

Учні 5-9 класів

7. 

Танцювальна, конкурсно-розважальна програма «Танцює весна» з нагоди відзначення травневих свят

01.05

18:00

Миролюбівський СБК

Немашкало А.П., в.о.старости Миролюбівського старостинського округу

Жителі села

8.

Святкова дискотека

01.05

19:00

Мирнянський СК

Огарьова В.М., завідуюча Мирнянським СК

Молодь

9. 

Вечір відпочинку «Чарівний травень» до Дня свята весни і праці

01.05

20:00

Павлівський            СБК

Долгополова О.А, завідуюча Павлівського СБК

Мешканці села

10.

Народне гуляння

« Свято весни і праці» присвячене до Дня 1 Травня

01.05

21:00

Площа біля Яковлівського СБК

Цілінська О.В., директор Яковлівського СБК

Мешканці села

11.

Арт-виставка «Молодь проти війни» до Дня пам’яті та примирення

01.05-24.05

Миролюбівська сільська бібліотека-філія

Петрова О.О., бібліотекар Миролюбівськї сільської бібліотеки-філії

Діти

12.

Виставка-порада «455 років від дня народження  В. Шекспіра»

01.05-30.05

Миролюбівська сільська бібліотека-філія

Петрова О.О., бібліотекар Миролюбівськї сільської бібліотеки-філії

Учнівська молодь

13.

Виставка - вернісаж «Вона колисає майбутнє» жіночі портрети відомих художників до дня Матері 

02.05-11.05

Юнацька бібліотека

Майстренко І.А., завідуюча юнацької бібліотеки

Учнівська молодь

14.

Святкова дитяча дискотека

02.05

14:00

Приміщення Чернігівського старостинського округу

Васько В.В., завідувач Чернігівського сільського клубу

Учнівська молодь

15.

Виставка-спогад «Сповідь солдатських сердець» до 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні

03.05-15.05

Міська бібліотека

Суровська Л.М., завідуюча міської бібліотеки

Діти

16.

Дискотека

03.05, 04.05

10.05, 11.05

17.05, 18.05

24.05, 25.05

31.05

Фоє Бунаківського СБК

Гребенюк Н.С., директор Бунаківського СБК;

Павлюченко С.В., староста Бунаківського старостинського округу

Молодь

17. 

Вечори відпочинку

01.05

03.05, 04.05

10.05, 11.05

17.05, 18.05

24.05, 25.05

31.05

Миколаївський СБК

Краснорудська Л.Г., директор Миколаївського СБК

Молодь

18.

Вечори відпочинку, більярд

01.05

03.05, 04.05

10.05, 11.05

17.05, 18.05

24.05, 25.05

31.05

20:00-23:00

Павлівський СБК

Долгополова   О.А., директор Павлівського СБК

Молодь села

19.

Вечори відпочинку

01.05, 03.05, 04.05, 05.05,

10.05, 11.05, 12.05, 17.05, 18.05, 19.05,

24.05, 25.05, 26.05, 31.05

Царедарівський СБК

Бондаренко А.О., директор Царедарівського СБК

Молодь

20.

Книжкова  виставка-ілюстрація «Перемога в серцях поколінь»

04.05

Панютинська публічна бібліотека

Волкова Н.Ф., завідуюча Панютинської публічної бібліотеки

Юнацтво

21.

Конкурсно-пізнавальна програма для дітей до 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні

04.05

14:00

Чернігівський СК

Васько В.В., завідуюча Чернігівського СК

Юнацтво

22.

Героїчний книгопоказ «Доторкнися душею до подвигу»

04.05- 10.05

Публічна бібліотека

Вовк С. М., завідуюча Публічною бібліотекою

Учнівська молодь

23.

Вечір відпочинку для молоді

04.05, 18.05,

25.05

21:00

Чернігівський СК

Васько В.В., завідуюча Чернігівського СК

Молодь

24.

Книжкова виставка

«Роки війни – століття пам’яті» до Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги

06.05

Павлівська сільська бібліотека-філія   

Гончарова Т.Ф., бібліотекар

Павлівської сільської бібліотеки – філії

Мешканці села

25.

Година реквієм «Свято миру, свободи, весни» до Дня пам`яті та примирення

06.05

11:00

Герсеванівська сільська бібліотека-філія

Лавровська В.В., бібліотекар Герсеванівської сільської бібліотеки-філії

Читачі бібліотеки

26.

Книжкова виставка «Уклін живим, загиблим - слава» до Дня пам’яті та примирення

06.05-08.05

Чернігівська сільська бібліотека-філія

Огульчанська Н.Ю., бібліотекар Чернігівської сільської бібліотеки-філії

Діти

27. 

Пізнавальний арт-урок

«Квітка пам’яті» до Дня пам’яті та примирення

07.05

11:00

Панютинська пубічна бібліотека

Волкова Н.Ф., завідуюча Панютинської публічної бібліотеки

Діти

28.

Презентація виставки «Обличчя забутих переможців» (постери робіт художника Г. Доброва «Валаамські замальовки» та художника – лозівчанина, учасника Другої світової війни К. Чернявського)

07.05

14:00

Лозівський краєзнавчий музей

Харченко В.І., директор краєзнавчого музею

Мешканці м.Лозова

29.

Шокуючі портрети інвалідів Другої світової війни «Невідома ціна Перемоги» (Постери робіт художника Г. Доброва «Валаамські замальовки» та художника – лозівчанина, учасника Другої світової війни К. Чернявського)

07.05-11.05

Лозівський краєзнавчий музей

Харченко В.І., директор краєзнавчого музею

Мешканці громади

30.

Відеохронологія «Весна 1945 року»

07.05-08.05

Публічна бібліотека

Вовк С. М., завідуюча Публічною бібліотекою

Юнацтво, читачі бібліотеки

31.

Книжкова виставка

«З далеких сторінок війни» До Дня пам`яті та примирення

07.05-10.05

Домаська бібліотека - філія

Валенко Л.В., завідуюча Домаської бібліотеки-філії

Юнацтво

32.

Виставка мемуарів Другої Світової війни «Сповідь солдатських сердець»

07.05

Міська бібліотека

Суровська Л.М., завідуюча міської бібліотеки

Учнівська молодь ЗОШ №12

33.

Виставка-заклик

«Виховуйте з любов’ю!»

До Дня матері та Дня сім’ї

7.05-20.05

Катеринівська

сільська

бібліотека-філія

Зозуля О.С.,

завідувач

Катеринівської

бібліотеки-філії

Молоді родини

34.

Усний журнал для користувачів Інтернет-центру та виставка-спогад «Мужні визволителі мого отчого краю»

до Дня пам’яті та примирення

08.05

Юнацька бібліотека

Майстренко І.А., завідуюча юнацької бібліотеки

Учнівська молодь

35.

Урочисте покладання квітів до пам”ятника  загиблим воїнам

08.05

08:30

Біля пам”ятника  загиблим воїнам с.Павлівка

Долгополова О.А., директор Павлівського сільського Будинку культури

Діти

36.

Урочисте покладання квітів «Подвиг…Перемога… Пам’ять..» до Дня пам’яті та примирення

08.05

Біля «Будинку науки і техніки» та пам’ятника загиблим воїнам смт Панютине

Волкова Н.Ф., завідуюча Панютинської публічної бібліотеки

Учнівська молодь

37. 

Тематичний захід

до Дня пам’яті та примирення

08.05

Миколаївська сільська бібліотека-філія

Колісник В.О., бібліотекар Миколаївської сільської бібліотеки-філії

Дорослі

38.

Виставка – реквієм «Роки війни – століття  пам`яті»  до Дня пам`яті і примирення

08.05

Тихопільська  сільська бібліотека-філія

Гайдар Л.М., бібліотекар Тихопільської сільської бібліотеки-філії

Діти

39.

Урок мужності «Перемога. Пам’ять. Вдячність.» до Дня Пам’яті та примирення

08.05

Царедарівська сільська бібліотека-філія

Бондаренко О.В., бібліотекар Царедарівської сільської бібліотеки-філії

Учнівська молодь

40.

Книжкова викладка «Згадаймо травень сорок п’ятого…» Ретроспектива подвигу до Дня пам’яті та примирення

08.05

09:00

Садівська сільська бібліотека-філія

Криворучко Р.П., бібліотекар Садівської сільської бібліотеки-філії

Учні 3-4 класів

41.

Концертна програма до Дня пам`яті і примирення

08.05

09:30

Приміщення Павлівського СБК

Долгополова О.А., директор Павлівського СБК

Підлітки

42.

Урочисті покладання квітів до Братських могил загиблих воїнів:

- пам’ятний знак землякам-ополченцям;

- Братська могила по вул. Дикого;

- Братська могила на кладовищі по вул. Потьомкіна;

- Братська могила на міському кладовищі;

- Братська могила у с. Домаха

- пам’ятний знак жертвам фашизму у «Заячій балці»;

- Братська могила у смт Панютине

08.05:

09:40

10:00

10:25

11:00

11:30

12:00

15:30

 

Братські могили м. Лозова

Барановський В.Я.

Запорожець Т.В.

Урванцева В.М.

Книш В.О.

Литвиненко Т.Г.

Урванцева В.М.

Коба С.О.

Вялков А.С.

Рінкман В.І.

Удовіченко І.О.

Керівництво міста та району, ветерани війни та праці, учнівська молодь, громадськість

43.

Конкурс малюнків «Хай буде мир на всій землі!»

08.05

10:00

Шатівський СБК

Безверхній А.В., директор Шатівського СБК

Учні 4 -6 класів

44.

Мітинг  «Свято миру, свободи, весни»  до Дня пам`яті та примирення

08.05

10:00

Площа біля Перемозького СБК

Лавровська В.В., директор Перемозького СБК

Мешканці села

45.

Історичний навігатор "Память міцніє звязком поколінь"

08.05

10:00

Миколаївський ліцей

Краснорудська Л.Г., директор Миколаїввського СБК

Читачі бібліотеки

46.

Тематична виставка «Це потрібно не мертвим, це потрібно живим»

08.05

11:00

Шатівська сільська бібліотека-філія

Буцель Т.М., бібліцотекар Шатівської сільської бібліотеки-філії

Діти

47. 

Відеопоказ «Пам'ять про війну нам книга залишила» до Дня пам’яті та примирення і до 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні

08.05

11:30

Перемозька

сільська бібліотека-філія

Полякова О.М., завідувач Перемозької

сільської бібліотеки-філії

Діти

48.

Тематичний вечір «Спогади страшних часів» до Дня пам’яті та примирення               

08.05

12:00

Садівський ліцей

Ярош В.О., директор Садівського сільського Будинку культури

Учнівська молодь

49.

Мюзикл «З піснею до Перемоги» до  Дня пам’яті та примирення

08.05

13:00

Театральна зала міського Палацу культури

Запорожець Т.В., начальник Управління культури;

Вялков А.С., директор міського Палацу культури

Керівництво міста та району, громадськість

50.

Тематична           поличка    «І травень, знову нагадає історію жахливих днів» до Дня пам’яті та примирення

08.05

13.00

Полтавська сільська бібліотека - філія

Терещенко А.М., бібліотекар Полтавської сільської бібліотеки – філії  

Діти 3-5 класів

51.

Година  пам`яті

«Слава краю мого, наче повість безкрая, у серцях поколінь луна» 

08.05

13:30

Домаська бібліотека - філія

Валенко Л.В., завідуюча Домаської бібліотеки-філії

Читачі бібліотеки

52.

Урок пам'яті «Не загасити пам'яті  вогонь…»  до Дня пам'яті та примирення

08.05

14:00

Кінненська сільська бібліотека-філія

Гевелюк М.В., бібліотекар Кінненської сільської бібліотеки-філії

Читачі бібліотеки

53.

Слайд-ретроспектива

«Шана за подвиг, подяка за мир»

до Дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні

08.05

15:00

Катеринівська сільська бібліотека-філія

Зозуля О.С., завідуюча Катеринівської сільської бібліотеки-філії

Члени клубу «Гармонія»

54.

Мультимедійна презентація «Низько схилимо голову» до Дня пам'яті та примирення

08.05

15:00

Чернігівська сільська бібліотека-філія

Огульчанська Н.Ю., бібліотекар Чернігівської сільської бібліотеки-філії; Васько В.В., завідуюча Чернігівського сільського клубу

Учні 1-3 класів

55.

Ретроспектива подвигу «Шана за подвиг, подяка за мир»

до Дня памʹяті та примирення,

до Дня Перемоги над нацизмом

08.05

15:00

Єлизаветівська сільська бібліотека-філія

Чередниченко В.О., завідуюча Єлизаветівської сільської бібліотеки-філії

Мешканці села

56.

Екскурс в історію

«Миттєвості  весни 1945 –го»

до Дня пам’яті та примирення і до 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні

08.05

16:00

Мальцівська сільська бібліотека-філія

Змійова О.В., бібліотекар Мальцівської

сільської бібліотеки-філії

Читачі бібліотеки

57. 

Година пам‘яті безсмертя

«Червоні маки - гірка пам'ять землі» до Дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні

08.05

16:00

Шатівська

сільська

бібліотека-філія

Буцель Т.М.,

завідувач

Шатівської

бібліотеки-філії

Учнівська молодь

58.

Мітинг-реквієм, присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08.05

16:00

Меморіал Слави в

смт Панютине

Удовіченко І.О., в.о. старости Панютинського старостинського округу

Мешканці смт Панютине

59.

Тематичний захід до Дня Пам’яті та Примирення :

«Ті страшні воєнні часи…»

08.05

16:00

Мальцівський СК

Стратієнко П.І., завідувач Мальцівського СК

Молодь, дорослі

60.

Народне гуляння, присвячене 74-й річниці Перемоги

08.05

17:00

Майданчик біля БНТ філії «ПВРЗ» АТ «Укрзалізниця»

Удовіченко І.О., в.о. старости Панютинського старостинського округу

Мешканці смт Панютине

61.

Святковий концерт  «Пам’ять вічно жива» до Дня пам’яті та примирення

08.05

19:00

Зала Бунаківського СБК

Гребенюк Н.С., директор Бунаківського СБК;

Павлюченко С.В., староста Бунаківського старостинського округу

Мешканці села

62.

Святкова дискотека

08.05

21:00

Майданчик біля БНТ філії «ПВРЗ» АТ «Укрзалізниця»

Удовіченко І.О., в.о. старости Панютинського старостинського округу

Мешканці смт Панютине

63.

День відкритих дверей для ветеранів Другої світової війни  та ветеранів праці

09.05

Лозівський краєзнавчий музей

Харченко В.І., директор краєзнавчого музею

Ветерани війни та праці, юнацтво

64.

Святковий мітинг «Не забудемо ті дні»

09.05

09:00

Біля Братської могили с.Бунакове

Павлюченко С.В., староста Бунаківського старостинського округу

Мешканці села

65.

Урочисте покладання квітів

09.05

09:00

Біля Братської могили с.Тихопілля

Матвєєв М.П., староста Тихопільського старостинського округу

Мешканці села

66.

Історичний навігатор «Подвигу жити вічно» до Дня Перемоги

09.05

09:00

Пам'ятник загиблим воїнам

Огульчанська Н.Ю., завідуюча Чернігівської бібліотекі-філії

Мешканці села

67. 

Мітинг-реквієм «Ваші подвиги залишаються в наших сердцях...» до 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні

09.05

09:00

Пам'ятник загиблим воїнам с.Чернігівське

Васько В.В., завідуюча Чернігівського сільського клубу

Діти

5-7 класів

68.

Літературно-музична композиція «Все пам’ятає батьківська земля - і грім гранат, і визволення день» до 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні

09.05

09:00

Біля пам’ятника загиблим воїнам

Клюс Ю.П., бібліотекар Бунаківської сільської бібліотеки-філії;

Павлюченко С.В., староста Бунаківського старостинського округу

Мешканці села

69.

Мітинг-реквієм «Пам’ять», літературно-музична композиція «Вічний вогонь палає» до 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні

09.05

09:00

Пам’ятник загиблим воїнам

с. Садове

Ярош В.О., директор Садівського СБК

Мешканці села

70.

Урочистий мітинг «Перемога одна на всіх»

09.05

09:00

Царедарівська братська могила

Бондаренко А.О., директор Царедарівського СБК

Мешканці села

71.

Участь у футбольних змаганнях за Кубок «Ковальова»

09.05

09:00

с. Павлівка

Долгополов В.Т., староста Павлівського старостинського округу

Мешканці села

72.

Мітинг – реквієм

«Ви в пам’яті нашій - навіки» до 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні

Покладання квітів

09.05

09:30

10:00

10:30

Цвинтар

с.Миколаївка

с.Олексіївка

с.Мар’ївка

Краснорудська Л.Г., директор Миколаївського сільського Будинку культури

Учнівська молодь, мешканці села

73.

Виставка творчих робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва Лозівщини

09.05

10:00

Бульвар Шевченка

Запорожець Т.В., начальник Управління культури

Мешканці міста та району

74.

Урочиста хода ветеранів Другої світової війни та праці керівництва міста та району представників підприємств, установ та організацій Лозівщини

09.05

10:00

Бульвар Шевченка

Запорожець Т.В., начальник Управління культури

Керівництво міста та району, громадськість, мешканці міста

75.

Героїко-патріотичний репортаж

«Сивий голубе, солдате, дякуємо тобі за свято!»

09.05

10:00

Новоіванівська

сільська

бібліотека-філія

Пархоменко Н.В., завідуюча  Новоіванівської сільської бібліотеки-філії

Діти

76.

Театралізований мітинг-реквієм «Перемога! Одна на всіх!» до Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні  

09.05

10:00

Миролюбівський СБК

Немашкало А.П., в.о.старости Миролюбівського старостинського округу

Жителі села

77. 

Вахта памяті "Війни герої- вічний вам уклін"

09.05

Миколаївська сільська бібліотека-філія

Колісник В.О., бібліотекар Миколаївської сільської бібліотеки-філії

Молодь

78.

Зустріч спомин «Живе в народі пам'ять вічна» до 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні

09.05

10:00

Кінненська сільська бібліотека-філія

Гевелюк М.В., бібліотекар Кінненської сільської бібліотеки-філії

Молодь, дорослі

79.

Мітинг-реквієм «Подвиг заради життя»

09.05

10:00

Меморіал Слави с.Михайлівка

Семитоцька С.Л., бібліотекар Михайлівської сільської бібліотеки-філії

Мешканці села

80.

Година пам’яті

«Сивий голубе,солдате,дякую тобі за свято»

до 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні

09.05

10:00

Полтавська сільська бібліотека - філія

Терещенко А.М., бібліотекар Полтавської сільської бібліотеки – філії  

Учнівська молодь

81.

Мітинг «Маки  пам’яті»

09.05

10:00

Біля пам’ятника загиблим  воїнам с.Єлизаветівка

Чуприна О.Г.,  директор Єлизаветівського СБК

Молодь, мешканці села

82.

Мітинг «Ви в пам’яті нашій - навіки» до 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні

Фестиваль  воєнної  пісні

09.05

10:00

11:00

Біля пам’ятника загиблим  воїнам с.Шатівка

Безверхній А.В., директор Шатівського сільського Будинку культури

Мешканці села

83.

Мітинг-реквієм до 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні

09.05

10:00

Біля пам’ятника загиблим  воїнам с.Михайлівка

Волосатова І.В., завідуюча Михайлівським СК;

Семитоцька С.Л., бібліотекар Михайлівської сільської бібліотеки-філії

Мешканці села

84.

Урочисте покладання квітів

09.05

10:00

Братська могила с.Смирнівка

Хобта О.Г., в.о.старости Смирнівського старостинського округу

Мешканці села

85.

Урочистий мітинг

« Перемога завойована у віках» приурочений до Дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні, Виставка дитячих малюнків

« Подвигу жити вічно»

09.05

10:00

Площа

Яковлівського СБК,

Пам’ятник загиблому солдату

Цілінська О.В., директор Яковлівського СБК

Мешканці села

86.

Мітинг-реквієм до Дня пам’яті та примирення

09.05

10:00

Біля пам’ятника загиблим воїнам с. Кінне

Бурлаченко О.М., директор Кінненського СБК

Мешканці села

87. 

Мітинг та святковий концерт «Не загасити пам’яті вогонь»

Солдатський привал

09.05

10:00

Братська могила, шкільний стадіон с.Артільне

Гук О.Л., директор Артільного СБК

Мешканці села

88.

Мітинг : «Ніхто не забутий, ніщо не забуто!» Покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам.

Концертна програма

09.05

10:00

Новоіванівський СБК

Стратієнко П.І., завідувач Мальцівського СК;

Козуб Л.В., директор Новоіванівського СБК

Мешканці села

89.

Театралізований мітинг-реквієм та урочисте покладання квітів до Братської могили «Пам'ять загиблим – у спадок живим»

09.05

10:10

Меморіал Слави

Запорожець Т.В., начальник Управління культури;

Вялков А.С., директор Міського Палацу культури

Керівництво міста та району, громадськість

90.

Концерт «Уклін земний переможцю – солдату!»

09.05

10:15

Біля пам’ятника загиблим  воїнам с.Єлизаветівка

Чуприна О.Г.,  директор Єлизаветівського СБК

Мешканці села

91.

Футбольне змагання за кубок «Полковника Ковальова»

09.05

10:30

Стадіон с.Бунакове

Павлюченко С.В., староста Бунаківського старостинського округу

Молодь

92.

Тематична концертна програма фольклорних колективів міста «Тільки мужність не сивіє»

09.05

11:00

Центральний сквер ім. Шевченка – м.Лозова

Запорожець Т.В., начальник Управління культури;

Вялков А.С., директор Міського Палацу культури

Керівництво міста та району, громадськість

93.

Мітинг-реквієм «Пам’ять вічно жива» до 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні

09.05

11:00

Меморіал Слави і Пам’яті с. Катеринівка

Онищенко О.П., директор Катеринівського СБК

Мешканці села

94.

Святковий концерт «Перемога навіки у серцях»

09.05

11:00

Біля Кінненського СБК

Бурлаченко О.М., директор Кінненського СБК

Мешканці села

95.

Урочисті заходи з нагоди 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні

09.05

11:00

Чернігівський СК

Васько В.В., завідуюча Чернігівського СК

Мешканці села

96.

Святкова концертна програма «Пам’ятаємо та перемагаємо» до 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні та Дня пам’яті та примирення

09.05

13:00

Глядацька зала Катеринівського СБК

Онищенко О.П., директор Катеринівського СБК

Мешканці села

97. 

Святковий концерт «Перемога,свята Перемога»

09.05

14:30

Мирнянський СК

Огарьова В.М., завідуюча Мирнянським СК

Мешканці села

98.

Дитяча ігрова програма «Робокар Полі і Ембер запрошують у подорож»

09.05

16:00-17:00

Спортмайданчик міського Палацу культури

Вялков А.С., директор міського Палацу культури

Діти, учнівська молодь, мешканці м.Лозова

99.

Тематична програма «Перемога, свята Перемога» у виконанні духового оркестру

09.05

16:00-17:00

Майданчик біля фонтану міського Палацу культури

Вялков А.С., директор міського Палацу культури

Мешканці м.Лозова

100.

Робота відділу молоді та спорту (вуличні шахи)

09.05

16:00-18:00

Площа міського Палацу культури

Вялков А.С., директор міського Палацу культури

Мешканці м.Лозова

101.

Конкурс малюнка на асфальті «Я намалюю мир і тобі подарую»

09.05

17:00-18:00

Алея парку Перемоги

Вялков А.С., директор міського Палацу культури

Діти, учнівська молодь

102.

Ретро-показ фільму «В бой идут одни старики»

09.05

18:00

Площа міського Палацу культури

Вялков А.С., директор міського Палацу культури

Мешканці м.Лозова

103.

Літературна сторінка.

«П.Мирний – творець соціально-психологічного роману» до 170-річчя від Дня народження П.Мирного (1849-1920)

10.05

Міська бібліотека

Суровська Л.М., завідуюча міської бібліотеки

Учнівська молодь ЗОШ №3

104.

Меморіальна викладка

«Трагедія і біль 30-х»

до  Дня пам’яті жертв політичних репресій

10.05-22.05

Катеринівська

сільська

бібліотека-філія

Зозуля О.С.,

завідувач

Катеринівської

 бібліотеки-філії

Читачі бібліотеки

105.

Святковий концерт до 25-річниці з дня заснування фольклорного ансамблю «Україночка»

10.05

15:00

Арт-зала міського Палацу культури

Вялков А.С., директор міського Палацу культури

Мешканці м.Лозова

106.

Святковий концерт

«Мамо-єдина ти моя» до

Дня Матері

11.05

12:00

Кінненський СБК

Бурлаченко О.М., директор Кінненського СБК

Мешканці села

107.

Вернісаж сімейного читання «Відпочиваємо із задоволенням» до Дня матері та Міжнародного дня сім’ї

11.05

13:00

Новоіванівська

сільська

бібліотека-філія

Пархоменко Н.В., завідуюча  Новоіванівської сільської бібліотеки-філії

Діти, батьки

108.

Розважальна програма «Як сонечко, рідна мама» до Дня Матері

11.05

13:00

Єлизаветівський СБК

Чуприна О.Г., директор Єлизаветівського СБК

Мешканці села

109.

Поетичні читання

« В світі все починається з мами» До Дня матері

11.05

13:30

Домаська бібліотека - філія

Валенко Л.В., завідуюча Домаської бібліотеки-філії

Школярі

110.

Конкурс дитячих малюнків «Мамо, я тебе люблю»

11.05

14:30

Михайлівська сільська бібліотека-філія

Семитоцька С.Л., бібліотекар Михайлівської сільської бібліотеки-філії

Учні 1-4 класів

111.

Родинний вогник «Рідна хата – наша берегиня» до Всесвітнього  дня Матері

11.05

15:00

Бунаківська сільська бібліотека-філія

Клюс Ю.П., бібліотекар Бунаківської сільської бібліотеки-філії

Читачі бібліотеки

112. 

Розважально-ігрова програма для дітей та дорослих «Дружня родинонька» присвячена до Дня Матері

11.05

15:00

Площа біля Яковлівського СБК

Цілінська О.В., директор Яковлівського СБК

Мешканці села

113. 

Книжкова

виставка-ілюстрація 

«Мати – берегиня роду людського»  /До Дня Матері/

11.05

Панютинська публічна бібліотека

Гусейнова І.М., бібліотекар Панютинської публічної біібліотеки

Юнацтво

114. 

Поетично-музична композиція «Тепло єдиної родини».

11.05

16:00

Глядацька зала Катеринівського СБК

Онищенко О.П., директор Катеринівського СБК

Мешканці села

115.

Концерт Гаріка Бірча «Віталька! Добрий вечір, я диспетчер!»

11.05

18:00

Театральна зала міського Палацу культури

Вялков А.С., директор міського Палацу культури

Мешканці м.Лозова

116. 

Концерт

«Все починається в житті з малого»

до Дня матері та до Дня родини

12.05

11:30

Площа біля Перемозького СБК

Лавровська В.В., директор Перемозького СБК

Мешканці села

117.

Родинне свято «Ми матір називаємо святою» до Дня матері

12.05

12:00

Миролюбівський СБК

Немашкало А.П., в.о.старости Миролюбівського старостинського округу;

Акименко В.В., худ керівник

Жителі села

118.

Святковий концерт «Матусенько, голубонько, благословенна будь» до Дня матері

12.05

16:00

Миколаївський СБК

Краснорудська Л.Г., директор Миколаївського СБК

Мешканці села

119.

Літературна  хвилина  170 років від д.н. українського письменника Панаса Мирного

13.05

Тихопільська сільська бібліотека-філія

Гайдар Л.М., бібліотекар Тихопільської сільської бібліотеки-філії

Читачі бібліотеки

120.

Виставка порада «Святе слово Мама» до Дня Матері

13.05

Царедарівська сільська бібліотека-філія

Бондаренко О.В., бібліотекар Царедарівської сільської бібліотеки-філії

Учнівська молодь

121.

Народознавча веселка

«Руками створена краса»

до Дня вишиванки

13.05

12:00

Герсеванівська сільська бібліотека-філія

Лавровська В.В., бібліотекар Герсеванівської сільської бібліотеки-філії

Читачі бібліотеки

122. 

Книжкова виставка-заклик «Виховуйте з любоʹвю» до Дня матері та міжнародному Дню сімʹї

13.05 – 20.05

Єлизаветівська сільська бібліотека-філія

Чередниченко В.О., завідуюча Єлизаветівської сільської бібліотеки-філії

Молоді батьки

123. 

Конкурсна програма «Дружна родина – щаслива родина»

до Дня матері та Дня сім’ї

13.05

14:00

Артільна сільська бібліотека-філія

Піскунова І.В., бібліотекар Артільної сільської бібліотеки-філії;

Гук О.Л., директор Артільного СБК

Мешканці села

124. 

Слайд-бесіда«Довіку матінку шануйте,свій найсвятіший обегіг» до Дня матері в Україні

13.05

15:00

Приміщення Чернігівського старостинського округу, Чернігівська сільська бібліотека-філія

Васько В.В., завідуюча Чернігівського СК;   Огульчанська Н.Ю., бібліотекар Чернігівської сільської бібліотеки-філії

Учнівська молодь

125.

Майстер-клас «Подарую мамі всі квіти на землі» до Дня матері

13.05

16:00

Миролюбівська сільська бібліотека-філія

Полякова О.М., завідуюча Миролюбівської сільської бібліотеки-філії

Учнівська молодь

126.

Виставка-натхнення «Щастя бути разом!» до Міжнародного дня сім ї 

14.05-18.05

Юнацька бібліотека

Майстренко І.А., завідуюча юнацької бібліотеки

Юнацтво

127.

Книжкова виставка «Барви рідного краю»

14.05

Панютинська публічна бібліотека

Волкова Н.Ф., завідуюча Панютинської публічної бібліотеки

Учнівська молодь, мешканці селища

128.

Виставка - хобі

«Вишиванка – символ української душі»

до Дня вишиванки

14.05

Павлівська сільська бібліотека-філія   

Гончарова Т.Ф., бібліотекар

Павлівської сільської бібліотеки – філії

Мешканці села

129.

Зустріч з психологом

« Де є мама й тато там хата багата»

14.05

14:00

Міська бібліотека

Суровська Л.М., завідуюча міської бібліотеки

Клуб «Родовід»

130.

Книжкова виставка-презентація «Європа  в історії та мріях» до Дня Європи

14.05-20.05

Юнацька бібліотека

Майстренко І.А., завідуюча юнацької бібліотеки

Читачі бібліотеки

131.

Книжкова виставка  Європейський письменників «Літературний безвіз» до Дня Європи

14.05-20.05

Юнацька бібліотека

Майстренко І.А., завідуюча юнацької бібліотеки

Юнацтво

132.

Книжкова виставка «Я+Я=сім`я» до Міжнародного дня сім`ї

15.05

Тихопільська сільська бібліотека-філія

Гайдар Л.М., бібліотекар Тихопільської сільської бібліотеки-філії

Читачі бібліотеки

133.

Флешмоб «Червоними і чорними нитками» до дня вишивки

15.04

10:00

Миколаївська сільська бібліотека-філія

Колісник В.О., бібліотекар Миколаївської сільської бібліотеки-філії

Мешканці села

134.

Народознавча стежина «Вишиванка-оберіг, що не губиться у віках» до Дня вишиванки

15.05

11:30

Миролюбівська сільська бібліотека-філія

Полякова О.М., завідуюча Миролюбівської сільської бібліотеки-філії

Читачі бібліотеки

135.

День сімейного читання «І на святі,на родиннім вас усіх вітаємо» до  Міжнародного дня сім'ї

15.05

14:00

Кінненська сільська бібліотека-філія

Гевелюк М.В., бібліотекар Кінненської сільської бібліотеки-філії

Учнівська молодь

136.

Історичний інформ-дайжест «Трагедія і біль 30-х» до Дня памʹяті жертв політичних репресій

15.05

15:00

Єлизаветівська сільська бібліотека-філія

Чередниченко В.О., завідуюча Єлизаветівської сільської бібліотеки-філії

Мешканці

села

137.

Конкурсно-

розважальна програма

 «Тато, мама, я-спортивна сім’я» до Дня сім’ї

15.05

16:00

Кінненський СБК

Бурлаченко О.М., директор Кінненського СБК

Мешканці села

138.

Сімейне свято «Сім’єю міцна держава»

15.05

16:00

Михайлівський СК

Волосатова І.В., завідуюча Михайлівським СК;

Семитоцька С.Л., бібліотекар Михайлівської сільської бібліотеки-філії

Засідання клубу

139.

Літературний фуршет

«Сторінки жіночої долі»

16.05

10:00

Міська бібліотека

Суровська Л.М., завідуюча міської бібліотеки

Читачі бібліотеки

140.

Виставка-експозиція

 «Вишиванка - український скарб»

/До Дня вишиванки/

16.05

Панютинська публічна бібліотека

Гусейнова І.М., бібліотекар Панютинської публічної бібліотеки

Учнівська молодь

141.

Святковий танцювальний флешмоб до Дня Вишиванки

16.05

10:00

Біля Бунаківського СБК

Гребенюк Н.С., директор Бунаківського СБК

Учнівська молодь

142.

Флешмоб «Україна- вишиванка» до Дня вишиванки

16.05

10:00

Павлівська ЗОШ

Долгополова О.А., директор Павлівського СБК

Учнівська молодь

143.

Флешмоб «Вишиванка єднає українців» до Дня Вишиванки

16.05

12:00

Єлизаветівський СБК

Чуприна О.Г., директор Єлизаветівського СБК

Учнівська молодь

144.

Виховний захід «Вишиванка-душа українського народу»  до Дня вишиванки

16.05

12:00

Садівський ліцей

Ярош В.О., директор Садівського сільського Будинку культури

Учнівська молодь

145.

Виставка - огляд  

«Вишиванка – життєвий символ України» до Дня вишиванки

16.05

13:00

Полтавська сільська бібліотека - філія

Терещенко А.М., бібліотекар Полтавської сільської бібліотеки – філії  

Учнівська молодь

146.

Тематична година
«Вишиванка мов долі моєї цвіт»

16.05

15:00

Мирнянський СК

Огарьова В.М., завідуюча Мирнянським СК

Мешканці села

147.

Народознавчий урок «Ясніє в кожній квітці дивина» до Дня вишиванки

16.05

15:00

Єлизаветівська сільська бібліотека-філія

Чередниченко В.О., завідуюча Єлизаветівської сільської бібліотеки-філії

Юнацтво

148.

Конкурсно-розважальна дискотека «Молодь за вишиванки» до Дня вишиванки.

16.05

19:00

Царедарівський СБК

Бондаренко А.О., директор Царедарівського СБК

Молодь

149.

Тематичні екскурсії

«Музей – культурний осередок у просторі міста»

17.05

Лозівський краєзнавчий музей

Харченко В.І., директор краєзнавчого музею

Працівники підприємств та установ

150.

Військово-патріотична гра «ДЖУРА»

17.05

08:00

Площа міського Палацу культури

Вялков А.С., директор міського Палацу культури

Мешканці м.Лозова

151.

Урок історичної правди

«Я залишаюся живим серцем свого народу» до Дня перезахоронення Т.Шевченка

17.05

Міська бібліотека

Суровська Л.М., завідуюча міської бібліотеки

Студенти ХАДТ

152.

Віртуальна подорож
«Європа на долоні»
до Дня Європи в Україні

17.05

10:00

Публічна бібліотека

Вовк С. М., завідуюча Публічною бібліотекою

Юнацтво, читачі бібліотеки

153.

Святкова програма з нагоди 50-річчя від дня заснування Панютинської дитячої музичної школи

17.05

13:00

Панютинська дитяча музична школа

Шапко О.В., директор Панютинської дитячої музичної школи

Керівництво міста, керівники закладів освіти та культури, учні, батьки

154.

Слайд–показ «Казкова Європа» до Дня Європи

17.05

13:30

Новоіванівська

сільська

бібліотека-філія

Пархоменко Н.В., завідуюча  Новоіванівської сільської бібліотеки-філії

Учні 5-6 класів КЗ «Новоіванівський ліцей Лозівської міської ради»

155.

Флешмоб «Вишиванка єднає сердця» з нагоди Дня Вишиванки

17.05

14:00

Біля приміщення Чернігівського старостинського округу

Васько В.В., завідуюча Чернігівського СК;

Учнівська молодь, жителі села

156.

Книжково-ілюстротивна виставка

«Вишивана Україна» до Дня  вишиванки

17.05

14:00

Чернігівська бібліотека-філія. Приміщення сільської  ради

Огульчанська Н.Ю., завідуюча Чернігівської бібліотекі-філії

Учнівська молодь

157.

Слайд-коктейль

«Вишиванка в добрий час хай єднає усіх нас»

до Дня вишиванки

17.05

15:00

Катеринівська

сільська

бібліотека-філія

Зозуля О.С.,

завідувач

Катеринівської

 бібліотеки-філії

Мешканці села

158.

Бібліоглобус «Подорож Європою» до Дня Європи

17.05

15:00

Домаська бібліотека - філія

Валенко Л.В.,завідуюча Домаської бібліотеки-філії

Юнацтво

159.

Інформаційний квест «Цікава географія»

17.05

16:00

Михайлівська сільська бібліотека-філія

Волосатова І.В., завідуюча Михайлівським СК;

Семитоцька С.Л., бібліотекар Михайлівської сільської бібліотеки-філії

Учнівська молодь

160.

Виставка-нагадування «Мова- пісня душі» до дня  словя’нської писемності і культури

18.05

Миролюбівська сільська бібліотека-філія

Петрова О.О., бібліотекар Миролюбівської сільської бібліотеки-філії

Читачі бібліотеки

161.

Виставка- реквієм

 «Біль і трагедія українського народу»

/До Дня пам’яті жертв політичних репресій/

18.05

Панютинська публічна бібліотека

Орлова Л.Е., бібліотекар Панютинської публічної бібліотеки

Учнівська молодь

162.

Калейдоскоп вишиванок
«Сорочка біла, вишита піснями»
до Дня вишиванки

18.05

10:00

Публічна бібліотека

Вовк С. М., завідуюча Публічною бібліотекою

Читачі бібліотеки

163.

Флешмоб «Вишиванка моя, вишиваночка» до дня вишиванки

18.05

Ганок біля Тихопільського старостинського округу

Гайдар Л.М., бібліотекар Тихопільської сільської бібліотеки-філії;

Капустіна О.І., завідуюча Тихопільського СК

Учнівська молодь

164.

Цікава подорож

«Мандри європейськими стежками» до Дня Європи

18.05

Павлівська сільська бібліотека-філія   

Гончарова Т.Ф., бібліотекар

Павлівської сільської бібліотеки – філії

Учнівська молодь

165.

Виставка виробів народної майстрині О.А.Кусько

«Українська вишиванка»

до Дня вишиванки

18.05

Яковлівська

сільська б-ка-філія

Сидорова С.О. – бібліотекар Яковлівської

 б-ки-філії,

Мешканці села

166.

Міський дитячий конкурс «Mini Miss Fashion 2019»

18.05

12:00-16:00

Арт-зала міського Палацу культури

Вялков А.С., директор міського Палацу культури

Мешканці м.Лозова

167.

Народознавча веселка «Українські вишиванки – наче райдуги світанки»

18.05

15:00

Михайлівська сільська бібліотека-філія

Волосатова І.В., завідуюча Михайлівським СК;

Семитоцька С.Л., бібліотекар Михайлівської сільської бібліотеки-філії

Учні 3-7 класів

168.

Арт – виставка «Відкрий Європу для себе» до Дня Європи

18.05

15:00

Бунаківська сільська бібліотека-філія

Клюс Ю.П., бібліотекар Бунаківської сільської бібліотеки-філії

Учнівська молодь

169.

Конкурсна програма до Дня вишиванки «Вишиванко,моя вишиванко».

18.05

15:00

Глядацька зала Катеринівського СБК

Онищенко О.П., директор Катеринівського СБК

Мешканці села

170.

Віртуальне турне

«Культурне намисто Європи»

до Дня Європи

18.05

15:00

Катеринівська

сільська

бібліотека-філія

Зозуля О.С.,

завідувач

Катеринівської

 бібліотеки-філії

Учнівська молодь

171.

Відео-подорож «Вишита доля» до Дня вишиванки

18.05

16:00

Миролюбівська сільська бібліотека-філія

Петрова О.О., бібліотекар Миролюбівської сільської бібліотеки-філії

Читачі бібліотеки, учнівська молодь

172.

Виставка-портрет «Сердце матері-невичерпне джерело чудес» до дня матері

18.05

16:00

Миколаївська сільська бібліотека-філія

Колісник В.О., бібліотекар Миколаївської сільської бібліотеки-філії

Читачі бібліотеки

173.

Фольк – мандрівка

«Вишиванка – національна святиня» до Дня вишиванки

18.05

16:00

Мальцівська сільська бібліотека-філія

Змійова О.В., бібліотекар Мальцівської

сільської бібліотеки-філії

Читачі бібліотеки

174.

Літературна відео-мандрівка «Подорож до Європи пропонуємо Вам» до Дня Європи

18.05

16:30

Миролюбівська сільська бібліотека-філія

Полякова О.М., завідуюча Миролюбівської сільської бібліотеки-філії

Учнівська молодь

175.

Тематична година до Дня пам’яті та політичних

репресій

18.05

18:00

Кінненський СБК

Бурлаченко О.М., директор Кінненського СБК

Мешканці села

176.

Концертна програма «Чарівна краса Вишиванки» присвячена Дню Вишиванки

Флешмоб «Одягни Вишиванку»

18.05

21:00

Площа біля Яковлівського СБК

Цілінська О.В., директор  Яковлівського СБК

Мешканці села

177.

Книжкова виставка «Європа без таємниць» до дня Європи в Україні

20.05

Тихопільська сільська бібліотека-філія

Гайдар Л.М., бібліотекар Тихопільської сільської бібліотеки-філії

Читачі бібліотеки

178.

Мандрівка Європейськими стежками «Культурні столиці Європи» до  Дня Європи в Україні

20.05

12:00

Герсеванівська сільська бібліотека-філія

Лавровська В.В., бібліотекар Герсеванівської сільської бібліотеки-філії

Учнівська молодь

179.

Брейн – ринг

«Подорожуємо Європою» до Дня Європи

20.05

12:30

Міська бібліотека

Суровська Л.М., завідуюча міської бібліотеки

Читачі бібліотеки

180.

Тематичний вечір «Ви і ми брати» до Дня Європи 

20.05

15:00

Приміщення Чернігівського старостинського округу

Васько В.В., завідуюча Чернігівського СК

Учнівська молодь, жителі села

181.

Віртуальне турне «Мандруємо країнами Європи» до Дня Європи

20.05

15:00

Єлизаветівська сільська бібліотека-філія

Чередниченко В.О., завідуюча Єлизаветівської сільської бібліотеки-філії

Юнацтво

182.

Мультимідійний вікенд,книжкова виставка «Україна-це Європа» до Дня Європи в Україні

20.05

15:00

Чернігівська бібліотека -філія

Огульчанська Н.Ю., завідуюча Чернігівської бібліотекі –філії

Читачі бібліотеки

183.

Книжкова виставка «…І сонцем слово засіяло» до Дня слов’янської писемності і культури

21.05-25.05

Юнацька бібліотека

Майстренко І.А., завідуюча юнацької бібліотеки

Читачі бібліотеки

184.

Хвилина безсмертя

«Соловецька Голгофа для українців»

до Дня пам’яті жертв політичних репресій

21.05

11:00

Публічна бібліотека

Вовк С. М., завідуюча Публічною бібліотекою

Читачі бібліотеки

185. 

Книжковий подіум «Нелегкий шлях пізнання» до 220 –річчя від дня народження Оноре де Бальзака (1799—1850)

21.05

12:00

Бунаківський НВК

Клюс Ю.П., бібліотекар Бунаківської сільської бібліотеки-філії

Читачі бібліотеки

186. 

Виставка-презентація «Привіт, Європо» до Дня Європи

21.05

16:00

Миролюбівська сільська бібліотека-філія

Петрова О.О., бібліотекар Миролюбівської сільської бібліотеки-філії

Читачі бібліотеки, учнівська молодь

187. 

Віртуальне турне

«Круїз по Європі»

до Дня Європи

21.05

16:00

Мальцівська сільська бібліотека-філія

Змійова О.В., бібліотекар Мальцівської

сільської бібліотеки-філії

Учнівська молодь

188.

Година цікавого дозвілля «Сусіди європейці» до Дня Європи

21.05

16:00

Глядацька зала Катеринівського СБК

Онищенко О.П., директор Катеринівського СБК

Мешканці села

189.

Літературна   викладка «Шерлок Хомс і його творець» 160  років від д.н. Артура Конан-Дойла

22.05

Тихопільська сільська бібліотека-філія

Гайдар Л.М., бібліотекар Тихопільської сільської бібліотеки-філії

Учнівська молодь

190.

Слайд-рейтинг професії «Відповідальний крок в житті людини»

22.05

Царедарівська сільська бібліотека-філія

Бондаренко О.В., бібліотекар Царедарівської сільської бібліотеки-філії

Учнівська молодь

191.

Книжкова виставка

“Сучасна українська проза»

22.05

10:30

Домаська бібліотека - філія

Завідуюча Домаської бібліотеки-філії Валенко Л.В.

Читачі бібліотеки

192. 

Експрес - інформація

«Творці слов’янського письма» до Дня Слов’янської писемності та культури

22.05

11:00

Міська бібліотека

Суровська Л.М., завідуюча міської бібліотеки

Учнівська молодь ЗОШ №3

193. 

Година спілкування «Європа і час» до Дня Європи

22.05

12:00

Садівська сільська бібліотека-філія

Ярош В.О., директор Садівського СБК

Учнівська молодь

194. 

Книжкова спокуса

 «Зустріч двох поколінь»                  160 років від дня народження А. Конан Дойла

22.05

12:00

Кінненська сільська бібліотека-філія

Гевелюк М.В., бібліотекар Кінненської сільської бібліотеки-філії

Учнівська молодь

195.

Бібліотечний урок «Диво, ім’я  якому -Книга»

23.05

Панютинська публічна бібліотека

Завідуюча Панютинської публічної бібліотеки

Волкова Н.Ф.

Молодші школярі

196.

Творчий звіт закладів культури ОТГ «Овації 2019»

23.05

15:00

Театральна зала міського Палацу культури

Запорожець Т.В., начальник Управління культури;

Вялков А.С., директор Міського Палацу культури

Керівники закладів кільтури, мешканці міста

197.

Історичне віконце «З глибокої давнини» до Дня словʹянської писемності і культури

23.05

15:00

Єлизаветівська сільська бібліотека-філія

Чередниченко В.О., завідуюча Єлизаветівської сільської бібліотеки-філії

Діти

198.

Цикл заходів до Дня героїв України

23.05

Заклади культури

Керівники закладів культури

Мешканці міста Лозова та старостинських округів

199.

Книжковий вернісаж
«Дорогами тисячоліть: про що розповідають письмена»
До Дня слов’янської писемності і культури

24.05

11:00

Публічна бібліотека

Вовк С. М., завідуюча Публічною бібліотекою

Читачі бібліотеки

200.

Подорож в історію слова                    «З витоків словесних скарбів» до Дня словянської писемності і культури

24.05

14:00

Кінненська сільська бібліотека-філія

Гевелюк М.В., бібліотекар Кінненської сільської бібліотеки-філії

Учнівська молодь

201.

Вook-заклик

«Подаруй легеням чисте повітря!» до Всесвітього  дня без тютюну

24.05-31.05

Катеринівська

сільська

бібліотека-філія

Зозуля О.С.,

завідувач

Катеринівської

 бібліотеки-філії

Учнівська молодь

202. 

Флешмоб «Руками створена краса» до Дня Вишиванки

25.05

12:00

Перемозький СБК

Лавровська В.В., директор Перемозького СБК

Учнівська молодь

203.

Історичне віконце

«З глибокої давнини»

до Дня слов`янської писемності і культури

25.05

15:00

Катеринівська

сільська

бібліотека-філія

Зозуля О.С.,

завідувач

Катеринівської

 бібліотеки-філії

Учнівська молодь

204.

Випускні вечори для дитсадків та школярів 1-4х кл.

23.05-31.05

за окремим графіком

Салон «Акваріум»

Приміщення міського Палацу культури

Вялков А.С., директор Міського Палацу культури

Мешканці міста

205.

Змагання з шахів

25.05

17:00

Фоє Бунаківського СБК

Гребенюк Н.С., директор Бунаківського СБК;

Павлюченко С.В., староста Бунаківського старостинського округу

Мешканці села

206.

Комедійна вистава «Шалий» м. Запоріжжя

25.05

18:00

Театральна зала міського Палацу культури

Вялков А.С., директор Міського Палацу культури

Мешканці міста

207.

Спортивні змагання по тенісу та більярду

25.05

20:00

Садівський СБК

Ярош В.О., директор Садівського СБК

Мешканці села

208.

Виставка застереження «Палити не модно» до Міжнародного дня боротьби з тютюнопалінням

26.05

12:00

Герсеванівська сільська бібліотека-філія

Лавровська В.В., бібліотекар Герсеванівської сільської бібліотеки-філії

Учнівська молодь

209.

Гроно мовних цікавинок  «Мовні перлини для кожної дитини» до Дня слов’янської писемності і культури

27.05

13:00

Герсеванівська сільська бібліотека-філія

Лавровська В.В., бібліотекар Герсеванівської сільської бібліотеки-філії

Читачі бібліотеки

210.

Віртуальна подорож

«Не зруйнуй життя своє» до Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням

28.05

10:00

Міська бібліотека

Суровська Л.М., завідуюча міської бібліотеки

Учнівська молодь ЗОШ №12

211.

Правова стіннівка «Кожна дитина має право»

/До Міжнародного Дня захисту дітей/

29.05

Панютинська публічна бібліотека

Орлова Л.Е., бібіотекар Панютинської публічної бібліотеки

Молодші школярі

212.

Застережлива бесіда «Паління чи здоров’я? Ваш вибір» до Всесвітнього дня без тютюну

30.05

Павлівська сільська бібліотека-філія   

Гончарова Т.Ф., бібліотекар

Павлівської сільської бібліотеки – філії

Юнацтво

213.

Виставка виробів декоративно-прикладного мистецтва

«Перлини душі»

30.05

10:00-17:00

Фоє Перемозького СБК

Лавровська В.В., директор Перемозького СБК

Мешканці села

214.

Відео–показ «Вся правда про цигарки» до Всесвітнього дня без тютюну

30.05

13:30

Новоіванівська

сільська

бібліотека-філія

Пархоменко Н.В., завідуюча  Новоіванівської сільської бібліотеки-філії

Учнівська молодь

215.

Довірча бесіда по колу «Тютюн – ворог здоровʹя» до Всесвітнього дня без тютюну

30.05

15:00

Єлизаветівська сільська бібліотека-філія

Чередниченко В.О., завідуюча Єлизаветівської сільської бібліотеки-філії

Юнацтво

216.

Дискусія «Паління чи здоров’я – ваш вибір»

31.05

15:30

Михайлівська сільська бібліотека-філія

Волосатова І.В., завідуюча Михайлівським СК;

Семитоцька С.Л., бібліотекар Михайлівської сільської бібліотеки-філії

Учні 6-9 класів

217.

Розважальна

програма  «Кинь Цигарку-отримай Цукерку» до Всесвітнього дня без тютюну

31.05

19:00

Біля Кінненського СБК

Бурлаченко О.М., директор Кінненського СБК

Мешканці села

218.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ СТЕНД:

95 р. Булата Шалвовича Окуджави (1924—1997)

115 р. Сальвадора Далі (1904—1989)

170 р. Панаса Мирного (Панаса Яковича Рудченка) (1849—1920)

220 р. Оноре де Бальзака (1799—1850)

175 р. Миколи Івановича Мурашка (1844—1909), українського живописця

160 р. Артура Конан Дойла (1859—1930)

Протягом місяця

Юнацька бібліотека

Майстренко І.А., завідуюча юнацької бібліотеки

Читачі бібліотеки

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ