21°C

Погода у Лозовій

Переважно хмарно

Вологість: 27%

Вітер: 22.53 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Тези виступу Лозівського міського голови С.В.Зеленського на Бізнес-форумі

м.Лозова 10 березня 2016 року

 

Шановні учасники нашого першого бізнес-форуму!

Я підтримав пропозицію підприємців міста щодо проведення цього форуму, бо Лозова – це місто не тільки машинобудівників і залізничників, а й підприємців, по-друге, моєю передвиборчою програмою (яку послідовно виконую) передбачено і конструктивний діалог між міською владою та бізнесом.

Ціную вклад більшості підприємців в економіку міста через створення додаткових робочих місць, виплату достойної заробітної плати своїм працівникам, повну сплату податків і обов’язкових платежів. Я ціную певний вклад у розвиток рідного міста і наших соціальних партнерів. Але є і проблемні питання…

         Мета нашого бізнес-форуму – обговорити стан взаємовідносин влади і бізнесу, об’єднання підприємців, їхнього вкладу в економіку і перспективи розвитку Лозової. Я не хочу формату монологу – і готовий слухати вас усіх. Почути ваші слушні пропозиції з даних питань, щоб потім об’єднати наші зусилля і співпрацювати на благо нашого міста і лозівчан. Головне, щоб ми почули одне одного –  тільки разом ми можемо навести лад.

Ми повинні поговорити відверто і чесно з усіх проблемних питань. Якщо ми почнемо називати речі своїми іменами, ми будемо рухатися вперед і, таки чином, реально братимемо участь у відродженні й розвитку Лозової. Моя позиція – не примушувати, а переконувати людей.

Ще раз наголошую, ми повинні знайти спільну точку зору у взаємовідносинах влади і бізнесу, виробити конкретний план дій (у тому числі й майбутньою громадською Радою підприємців міста разом з міською владою) і тільки наша тісна співпраця може позитивно вплинути на ситуацію в Лозовій.

Дякую за увагу.pamyatnyk chernobyl День вшанування ліквідаторів

наслідків аварії на ЧАЕС

 Шановні лозівчани!

 

14 грудня в Україні традиційно відзначається

День вшанування ліквідаторів

наслідків аварії на ЧАЕС — людей,

які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію

 ХХ століття, що сталася 26 квітня 1986 року.

Ця пам'ятна дата була затверджена указом президента України

10 листопада 2006 року.

Вшановуючи учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв і віддаємо данину пошани всім ліквідаторам аварії, які, рятуючи   українців, а також народи інших країн від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям.

З повагою, міський голова                                                       С.В.Зеленський


Лозівського міського голови С.В.Зеленського

до Дня місцевого самоврядування

 

Напередодні нашого професійного свята щиросердно вітаю вас і територіальні громади рідної Лозівщини, депутатів місцевих рад усіх рівнів, працівників та ветеранів органів місцевого самоврядування, відповідні громадські об’єднання міста й району з Днем місцевого самоврядування!

       Переконаний, що майбутнє нашої держави, її демократично-європейський вектор розвитку неможливі без подальшого розвитку місцевого самоврядування, адже це найбільш необхідна і наближена до людей владна структура, яка об’єднує тих, кому громада довіряє свою долю і з якою пов’язує надію на покращення життя, відстоювання і захист власних інтересів. Нам з вами доводиться щодня приймати виважені рішення та робити відповідальні кроки, від яких залежить благополуччя людей та життєдіяльність міста, селища, села. Це велика відповідальність, яка невпинно зростає разом із проведенням у нашій країні загальнодержавного реформування, у тому числі процесів децентралізації та об’єднання територіальних громад.

       Ми повинні об’єднати наші зусилля і на всіх рівнях впроваджувати ті зміни, яких очікують наші громадяни. Як відомо, мною вже ініційовано створення об’єднаної територіальної громади на базі усіх громад Лозівського району і міста Лозова – щоб місто залізничників і машинобудівників та хліборобський район були єдині. У цьому непростому питанні я прошу розуміння та підтримки селищних і сільських голів й депутатів місцевих рад усіх рівнів. На моє глибоке переконання єдина Лозівська територіальна громада з центром у місті Лозова дійсно відповідатиме інтересам усіх людей нашої рідної Лозівщини.

 

Дорогі друзі!

       Ваша активна громадянська позиція, компетентність, високий професіоналізм, відповідальність є гідним внеском у розбудову Лозівщини та держави. Через розвиток місцевого самоврядування йти до загальнодержавного успіху. Наше завдання – значно  підвищити рівень економічного і соціально-культурного розвитку територіальних громад, разом із лозівчанами зробити населені пункти комфортними для проживання.

       Тож бажаю усім нам самовіддано любити своє місто, селище, село, а праця в ім’я людей хай приносить задоволення та радість, надихає на нові звершення і здобутки.

       Хай ваші руки ніколи не опускаються, творячи добрі справи, а серце завжди підказує те, чого від усіх нас по життю вимагає совість.

       Хай цей святковий день додасть нам сил, натхнення і наполегливості у справі подальшого розвитку територіальних громад Лозівщини.

       Бажаю усім, хто працює на благо людей, порозуміння і єдності, міцного здоров’я, достатку, благополуччя, невичерпної енергії й мирного неба над головою.

         Дозвольте також привітати вас з великим релігійним святом – Введенням в храм Пресвятої Богородиці.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
ВГОРУ