-3°C

Погода у Лозовій

Переважно хмарно

Вологість: 65%

Вітер: 22.53 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Начальник відділу з бухгалтерського обліку та звітності апарату виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області-головний бухгалтер:

Голуб Людмила Петрівна

Контактний тел. (05745) 2-31-74; каб.11

Заступник начальника відділу з бухгалтерського обліку та звітності апарату виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області - заступник головного бухгалтера :

Крикун Марина Василівна

Контактний тел. (05745) 2-31-74; каб.11

Головні спеціалісти відділу:

Буць Галина Миколаївна, тел. (05745) 2-31-74; каб. 11

Іщенко Ольга Юріївна, тел. (05745) 2-56-21; каб.20        

Шкребець Анна Олександрівна, тел. (05745) 2-56-21; каб.20

                 

Юридична адреса відділу:

64602, Харківська область, м. Лозова, вул. Ярослава Мудрого, буд.1, 2-й поверх.

              Відділ з бухгалтерського обліку та звітності є самостійним структурним підрозділом апарату виконавчого  комітету міської ради. Здійснює свою діяльність відповідно до Положення про відділ, затвердженого розпорядженням міського голови від 17 липня 2015 року № 193.

         Чисельність працівників відділу з бухгалтерського обліку та звітності розрахована відповідно до Міжгалузевих нормативів чисельності працівників бухгалтерського обліку, затверджених наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 26 вересня 2003 року № 269, з урахуванням норм витрат часу на здійснення специфічних операцій бухгалтерського обліку в бюджетних установах, властивих лише для бюджетних бухгалтерій, а саме: організація контролю виконання кошторису бюджетної установи, виділення в обліку касових та фактичних видатків, організація обліку в розрізі кодів бюджетної класифікації та кодів економічної класифікації видатків, сувора відповідність обліку і звітності вимогам нормативних документів, зокрема з урахування галузевої специфіки обліку та інше.        Фактична чисельність складає 5 чол., які виконують власні та делеговані повноваження, в тому числі начальник відділу - головний бухгалтер, заступник начальника відділу - заступник головного бухгалтера, 3 головних спеціаліста.

         Як головний розпорядник коштів міського бюджету здійснює: видатки на утримання установи в розрізі кодів економічної класифікації; видатки з оплати праці працівників апарату виконавчого комітету та відділів і управлінь міської ради чисельністю 93 штатних одиниць; видатки на виконання міських програм, прийнятих сесією міської ради. Забезпечує виконання кошторисів видатків по відділах, які виконують делеговані повноваження. Контролює надходження і використання коштів: отриманих як плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з функціональними повноваженнями; коштів, отриманих на виконання окремих доручень та коштів, отриманих як субвенція з державного бюджету на виконання окремих заходів.

        В своїй мережі має розпорядника бюджетних коштів нижчого рівня:

- Комунальний заклад охорони здоров’я «Лозівське територіальне медичне об’єднання» Лозівської міської ради Харківської області;

          та два одержувача бюджетних коштів:

- телерадіокомпанія Лозова;

- газета Голос Лозівщини;

         Обслуговує 25 бюджетних  рахунки та 3 позабюджетних, відкритих в органі Державної казначейської служби.


Паспорти бюджетних програм на 2018 рік

Кошториси на 2018 рік

Положення про відділ з бухгалтерського обліку та звітності апарату виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області.

Номенклатура справ відділу з бухгалтерського обліку та звітності апарату виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області.

Паспорти бюджетних програм на 2017 рік

Звіт про виконання бюджетних програм на 2017 рік

Кошториси на 2017 рік

Бюджетні запити на 2017 рік

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
ВГОРУ