35°C

Погода у Лозовій

Переважно сонячно

Вологість: 12%

Вітер: 28.97 km/h

Важливе повідомлення

Бегущая строка

Лозівська міська рада повідомляє, що згідно з розпорядженням міського голови «Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад» № 269 від 15.08.2014 року, будуть проведені громадські обговорення щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад 08 вересня 2017 року о 14.00 годині у залі засідань міської ради за адресою: м.Лозова, вул. Ярослава Мудрого, 1

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Структура відділу цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правохоронними органами міської ради.

Начальник відділу цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правохоронними органами міської ради – Дерев’янко Володимир Миколайович

Головний спеціаліст відділу цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правохоронними органами міської ради - Хандога Вадим Миколайович.

Головний спеціаліст відділу цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правохоронними органами міської ради – Трофименко Артур Миколайович.

Місцезнаходження відділу:
Кабінет №34 будівлі виконавчого комітету Лозівської міської ради
Контактний телефон (факс): +38 (05745) 2-27-05
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Юридична адреса:
64602, Харківська область, м. Лозова, вул. Ярослава Мудрого, 1,
Розпорядок роботи відділу:
Робочий час: 8.00 – 17.00 год.
Перерва: 12.00 – 13.00 год.
Вихідні дні: субота, неділя.

Розпорядження №322 від 28 жовтня 2015 року ''Про затвердження Положення про відділ з питань надзвичайних ситуацій, режимно-секретної та мобілізаційної роботи Лозівської міської ради''.

Положення Про відділ з питань надзвичайних ситуацій, режимно-секретної та мобілізаційної роботи міської ради.

Посадова інструкція начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій, режимно-секретної та мобілізаційної роботи міської ради.

Посадова інструкція головного спеціаліста відділу з питань надзвичайних ситуацій міської ради.

Рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради №364 від 24.06.2014 р. "Про створення міської комісії з питань евакуації та затвердження положення про міську комісію з питань евакуації"

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
ВГОРУ