32°C

Погода у Лозовій

Переважно хмарно

Вологість: 28%

Вітер: 11.27 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

 

Співробітники
відділу з обліку житла та управління комунальною власністю
міської ради

 

П.І.Б співробітника

Посада

№ каб.

Робочий телефон

Пономаренко Борис Вікторович

начальник відділу,

6

2-57-93

Ковальова Олена Анатоліївна

головний спеціаліст відділу 

4

2-31-37

Дегтяр Лариса Олександрівна

головний спеціаліст відділу

4 2-31-37

Суковатих Наталія Михайлівна

інспектор відділу

4

2-31-37

 

 Внутрішній розпорядок

відділу з обліку житла та управління комунальною власністю
міської ради

1. Робочий час: 8:00 год. – 17:00 год.
2. Обідня перерва: 12;00 год. – 13:00 год.
3. Прийомні дні: щотижня вівторок з 8:30 до 12:00, четвер з 13:00 год. до 16:00 год.
4. Вихідні дні: субота, неділя.
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Послуги, які надаються відділом з обліку житла та управління комунальною власністю міської ради:
1. Надання житла, що належить до комунальної власності.
2. Надання службового житла, що належить до комунальної власності.
3. Передача у приватну власність житла, що належить до комунальної власності.
4. Оформлення охоронних свідоцтв громадянам, які бронюють житлові приміщення.
5. Надання в оренду нежитлових приміщень, які належать до комунальної власності.
6. Надання фізичним та юридичним особам консультацій з питань житлового законодавства, приватизації квартир, нежитлових приміщень та оренди комунального майна.

ПОРЯДОК ПЕРЕДАЧІ В ОРЕНДУ МАЙНА, ЩО Є КОМУНАЛЬНОЮ ВЛАСНІСТЮ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ М. ЛОЗОВА

Rozporyadjennya 199

Polojennya jilviddil 1

Polojennya jilviddil 2

Polojennya jilviddil 3

 Квартирна черга при виконавчому комітеті Лозівської міської ради

№ п.п. № справи Прізвище, ім'я, по-батькові дата взяття на квартирний облік дата взяття на пільговий облік Дата подання заяви склад сім'ї вид пільг черга
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 2     ЛКМЗ Сальник Анатолій Володимирович 19.09.1984   20.08.1984 4   заг.
2 3     ЛКМЗ Логвинов Микола Дмитрович 19.09.1984   24.08.1984 4   заг.
3 4    ЛКМЗ Терещенко Лідія Олексіївна 19.09.1984   28.08.1984 3   заг.
4 5   ЛКМЗ Хомич Тетяна Володимирівна 19.09.1984   30.08.1984 4   заг.
5 8   ЛКМЗ Галицький Олександр Григорович 18.10.1984   07.09.1984 4   заг.
6 8 а    ЛКМЗ Шевцова Тетяна Володимирівна 18.10.1984   10.09.1984 3   заг.
7 1027 Карабан (Кранго) Олена Олександрівна 18.10.1984   18.10.1984 2   заг.
8 13     ЛКМЗ Ріжко Микола Миколайович 15.11.1984   16.10.1984 4   заг.
9 14    ЛКМЗ Попов Віктор Костянтинович 15.11.1984   18.10.1984 4   заг.
10 20   ЛКМЗ Карюк Андрій Михайлович 14.12.1984   30.11.1984 4   заг.
11 22   ЛКМЗ Саврухина Валентина Іванівна 27.12.1984   07.12.1984 3   заг.
12 23     ЛКМЗ Нарожиленко Сергій Віталійович 27.12.1984   10.12.1984 4   заг.
13 25   ЛКМЗ Тихомирова Катерина Іванівна 27.12.1984 27.12.1984 15.12.1984 6   першочерг.
14 29    ЛКМЗ Кабицький Анатолій Вікторович 27.12.1984   18.12.1984 4   заг.
15 30    ЛКМЗ Крикун Любов Петрівна 15.02.1985   03.01.1985 2   заг.
16 32   ЛКМЗ Зубенко Сергій Олексійович 15.02.1985   11.01.1985 3   заг.
17 33   ЛКМЗ Терещенко Віра Олександрівна 15.02.1985   22.01.1985 3   заг.
18 42     ЛКМЗ Метельова Валентина Михайлівна 16.05.1985   13.05.1985 4   заг.
19 1184 Анацька Тетяна Володимирівна 16.05.1985   16.05.1985 2   заг.
20 825 Мірошник (Коваль) Тетяна  Анатоліївна 24.06.1985   24.06.1985 5   заг.
21 47   ЛКМЗ Решетняк Олексій Володимирович  22.08.1985   07.06.1985 4   заг.
22 49    ЛКМЗ Чмирьова Наталія Василівна 22.08.1985   11.06.1985 4   заг.
23 51    ЛКМЗ Черкас Тетяна Михайлівна 22.08.1985   27.06.1985 4   заг.
24 54    ЛКМЗ Галицький Анатолій Іванович 22.08.1985   16.07.1985 4   заг.
25 58   ЛКМЗ Безуглий Микола Гаврилович 22.08.1985   31.07.1985 3   заг.
26 67 а Бурдужа Віктор Ілліч  25.08.1985   11.01.1985 2   заг.
27 896 Самойленко (Путілова) Людмила Генріховна 20.09.1984   20.09.1984 2   заг.
28 548 Морозова Ганна Андріївна 03.10.1985   03.10.1985 2   заг.
29 59    ЛКМЗ Кладько Юрій Олександрович 04.10.1985   05.08.1985 3   заг.
30 60    ЛКМЗ Жариков Сергій Миколайович 04.10.1985   05.08.1985 3   заг.
31 66    ЛКМЗ Беседін Віктор Володимирович 17.10.1985   18.09.1985 4   заг.
32 16   ЛКМЗ Федулов Анатолій Дмитрович 18.10.1985 21.05.1993 перенос 5   позачерг.
33 74    ЛКМЗ Подоляк Тетяна Олексіївна 05.12.1985   22.10.1985 4   заг.
34 75    ЛКМЗ Шубна Валентина Олександрівна 05.12.1985   22.10.1985 3   заг.
35 1376 Лукащук Валентина Миколаївна 05.12.1985   05.12.1985 4   заг.
36 99в Денисенко Ольга Дмитрівна 04.01.1986   23.12.1985 3   заг.
37 233 Мачина Тетяна Олександрівна 14.01.1986   14.01.1986 4   заг.
38 99 д Здиба Іван Михайлович 16.01.1986 16.01.1986 06.08.1984 5   першочерг.
39 110 а Пономаренко Євгеній Григорович 16.01.1986 28.05.2013 24.05.1985 5   першочерг.
40 83    ЛКМЗ Бахмут Тетяна Іванівна 28.01.1986   09.12.1985 4   заг.
41 84    ЛКМЗ Кошелюк Світлана Володимирівна 28.01.1986   13.12.1985     заг.
42 758 Карпенко Тетяна Павлівна 03.02.1986   03.02.1986 5   заг.
43 118 б Благочестивий Ігор Володимирович  13.03.1986   03.03.1986 2   заг.
44 122 Карнаушенко Тетяна Трохимівна 18.03.1986   10.03.1986     заг.
45 129 а Обухова Валентина Олександрівна 07.04.1986   01.04.1986 5   заг.
46 98    ЛКМЗ Прихожай Тетяна Валентинівна 17.04.1986   03.03.1986 3   заг.
47 103    ЛКМЗ Шеметун Віктор Іванович 17.04.1986   21.03.1986 1   заг.
48 107    ЛКМЗ Задорожня Ольга Іванівна 15.05.1986   08.04.1986 2   заг.
49 158 б Машталь Галина Сергіївна 15.08.1986 21.11.1989 21.03.1986 4 Ін.П гр.. з/з  першочерг.
50 116    ЛКМЗ Кожедуб Володимир Васильович 18.08.1986   26.07.1986 2   заг.
51 117    ЛКМЗ Лянник Юрій Володимирович 18.08.1986   01.08.1986 5   заг.
52 899 Шевченко Тетяна Валеріївна 18.08.1986   18.08.1986 3 П.30 заг.
53 128    ЛКМЗ Ковальов Микола Васильович 18.12.1986   03.11.1986 3   заг.
54 868 Сорока Маргарита Володимирівна 18.12.1986   18.12.1986 2 (син)   заг.
55 132    ЛКМЗ Корчева Вікторія Іванівна 19.01.1987   09.12.1986 2   заг.
56 198 д Цуканов В’ячеслав Анатолійович 28.01.1987 28.01.1997 28.01.1987 1 інвалід дит. першочерг.
57 205 Афонін Анатолій Віталійович 17.02.1987   04.02.1987 3   заг.
58 142    ЛКМЗ Куліш Ірина Симівна 19.02.1987   08.01.1987 4   заг.
59 205 в Корчагіна Валентина Вікторівна 27.02.1987   18.02.1987 5   заг.
60 205 г Бондаренко Людмила Григорівна 03.03.1987   01.03.1987 4   заг.
61 149     ЛКМЗ Іващенко (Лизько) Надія Вікторівна 19.03.1987   17.02.1987 3   заг.
62 150    ЛКМЗ Бурлачко Олександр Іванович 19.03.1987   17.02.1987 3   заг.
63 152    ЛКМЗ Панченко Галина Володимирівна 19.03.1987   23.02.1987 4   заг.
64 214 а Просяник Катерина Анатоліївна 17.04.1987   20.03.1987 5   заг.
65 1268 Міщенко Світлана Миколаївна 13.05.1987   13.05.1987 2 П.30 заг.
66 216 Петренко Софія Артемівна 19.05.1987   23.04.1987 2   заг.
67 156    ЛКМЗ Подколзіна Галина Олександрівна 03.06.1987   16.04.1987 4   заг.
68 157     ЛКМЗ Микалюк Любов Василівна 03.06.1987   24.04.1987 2   заг.
69 356 Миргород Ірина Юріївна 17.08.1987   17.08.1987 4   заг.
70 169    ЛКМЗ Суслонова Тетяна Євгенівна 17.09.1987   14.08.1987 3   заг.
71 171    ЛКМЗ Мельник Сергій Дмитрович 17.09.1987   20.08.1987 3   заг.
72 175    ЛКМЗ Кутиш Валентина Миколаївна 17.09.1987   27.08.1987 2   заг.
73 1269 Корнієнко Тамара Михайлівна 15.10.1987   15.10.1987 2 П.32 заг.
74 265 Гейченко Василій Вікторович 19.01.1988   22.12.1987 4   заг.
75 179    ЛКМЗ Дукачев Володимир Олексійович 25.01.1988   20.11.1987 4   заг.
76 185    ЛКМЗ Завгородній Сергій Володимирович 25.01.1988   21.12.1987 3   заг.
77 1343 Черненко Юрій Іванович 25.01.1988   25.01.1988 4 П.32 заг.
78 275 Тимченко Ірина Всеволодівна 16.02.1988   27.11.1987 2   заг.
79 276 Феденко Неоніла Івановна 16.02.1988 16.02.1988 11.12.1987 4 ветх.дім першочерг.
80 291 Охрименко Людмила Вікторівна 15.03.1988   01.02.1988 3   заг.
81 331 Копица Надія Василівна 19.04.1988 19.04.1988 14.04.1988 2   першочерг.
82 195    ЛКМЗ Харченко Алла Василівна 16.06.1988   06.05.1988 3   заг.
83 355 Кузнєцов Микола Миколайович 21.06.1988   31.05.1988 1   заг.
84 199 ЛКМЗ Малашта Валентина Дмитрівна 21.07.1988   25.06.1988 2   заг.
85 204    ЛКМЗ Морозович Володимир Йосипович 20.10.1988   22.09.1988 4   заг.
86 419 Шевченко (Юрій Олексійович) Тетяна Василівна 15.11.1988   22.10.1988 3   заг.
87 206 а  ЛКМЗ Молодчик Зинаїда Омелянівна 15.12.1988   10.10.1988 1   заг.
88 440 Гулій Марія Петрівна 20.12.1988   14.12.1988 4   заг.
89 443 Чибіс Геннадій Володимирович 20.12.1988   14.12.1988 3 Інв. П гр..з/з заг.
90 211   ЛКМЗ Багинський Валерій Владиславович 19.01.1989   05.12.1988 4   заг.
91 215    ЛКМЗ Михайлюкова Тетяна Павлівна 19.01.1989 19.01.1989 19.12.1988 4 ветеран виробництва першочерг.
92 1475 Бондаренко Лідія Вікторівна 16.02.1989   16.02.1989 2   заг.
93 464 Кузнєцова (Харченко) Тамара Петрівна 21.02.1989   02.02.1989 2 (син)   заг.
94 464а Харченко Володимир Олексійович 21.02.1989   02.02.1989 1   заг.
95 485 Кропивка Віра Гаврилівна 21.03.1989   15.03.1989 1   заг.
96 225    ЛКМЗ Сьянов Володимир Іванович 05.05.1989   05.05.1989 4   заг.
97 227    ЛКМЗ Косарева Тетяна Олексіївна 14.06.1989   18.05.1989 3   заг.
98 228    ЛКМЗ Куличкова Світлана Миколаївна 14.06.1989   22.05.1989 2   заг.
99 528 Череповська Роза Петрівна 20.06.1989 20.06.1989 29.05.1989 9 Багатодіт. першочерг.
100 543 Марченко (Морозова) Вікторія Анатоліївна 20.06.1989   16.06.1989 2   заг.
101 557 Литвиненко Тетяна Григорівна 18.07.1989   14.07.1989 4   заг.
102 561 Коломиєць Сергій Прокопійович 15.08.1989   21.07.1989 4   заг.
103 232    ЛКМЗ Шамрай Тетяна Вячеславівна 21.08.1989   18.07.1989 3   заг.
104 237    ЛКМЗ Кухаренко Олександра Володимирівна 28.09.1989   14.09.1989 2   заг.
105 589 Антипенко Любов Віталіївна 17.10.1989 17.10.1989 02.10.1989 6 Багатодіт. першочерг.
106 243    ЛКМЗ Писанський Леонід Михайлович 23.11.1989   23.10.1989 4   заг.
107 620 Кожевник Ірина Валентинівна 10.12.1989   22.11.1989 3   заг.
108 630 Сьомак Анатолій Іванович 19.12.1989   29.11.1989 3   заг.
109 639 Білоус Світлана Миколаївна 19.12.1989   06.12.1989 2 (син)   заг.
110 642 Піскун Тетяна Василівна 19.12.1989   13.12.1989 2   заг.
111 665 Ковальська (Радченко) Ганна Миколаївна 16.01.1990   09.01.1990 3   заг.
112 249    ЛКМЗ Огурчак Надія Іванівна 02.02.1990   02.02.1990 2   заг.
113 678 Мокрозуб Зінаїда Іванівна 20.02.1990   25.01.1990 3   заг.
114 250 а  ЛКМЗ Решетняк Олександр Володимирович 23.04.1990   23.03.1990 2   заг.
115 735 Москалець Тетяна Максимівна 15.05.1990 15.05.1990 04.05.1990 2 (син) Од.мати першочерг.
116 741 Нікончук Галина Миколаївна 15.05.1990   10.05.1990 2 (син)   заг.
117 246 а  ЛКМЗ Колісник Анатолій Андрійович 21.05.1990   16.05.1990 2   заг.
118 775 Філіна Валентина Вікторівна 17.07.1990   06.07.1990 2   заг.
119 794 Ладанкіна Алла Володимирівна 21.08.1990   10.05.1990 2   заг.
120 785 Цяцька  Оксана Михайлівна 21.08.1990   19.07.1990 1   заг.
121 125   ЛКМЗ Чопенко Володимир Григорович 21.08.1990 22.01.1993 02.08.1990 4 ВКК  на сина з 22.01.1993 першочерг.
122 251    ЛКМЗ Жук Олександр Анатолійович 21.08.1990   10.08.1990 3   заг.
123 254    ЛКМЗ Лавроненко Віра Володимирівна 20.09.1990   24.08.1990 3   заг.
124 815 Ковальова Наталія Петрівна 16.10.1990   12.09.1990 2   заг.
125 822 Нікітін Юрій Борисович 16.10.1990   29.09.1990 3   заг.
126 837 Строєва (Дорошенко) Тетяна Валентинівна 20.11.1990   22.10.1990 2   заг.
127 261    ЛКМЗ Пащенко Анатолій Михайлович 22.11.1990   26.10.1990 2   заг.
128 866 Овчаренко Наталія Іванівна 07.12.1990   29.11.1990 2   заг.
129 880 Ракоїд Ольга Володимирівна 18.12.1990   13.12.1990 2 (син)   заг.
130 1016 Головаш Наталія Вікторівна 13.02.1991 21.01.1992 13.02.1991 3 Зал.ВКК П.32 першочерг.
131 900 Скурту Надія Миколаївна 19.02.1991   16.01.1991 3   заг.
132 903 Поляцкова (Черноштан) Наталія Вікторівна 19.02.1991 19.02.1991 18.01.1991 3 Вчитель першочерг.
133 269    ЛКМЗ Шпотова Зинаїда Василівна 22.03.1991   06.03.1991 4   заг.
134 270    ЛКМЗ Перевозний Володимир Михайлович 22.03.1991   14.03.1991 3   заг.
135 921 Моргунов Володимир Вікторович 16.04.1991 16.04.1991 21.03.1991 3 Ін.П гр.. з/з першочерг.
136 926 Захарова Олександра Іванівна 16.04.1991 16.04.1991 11.04.1991 3 Багатодіт. першочерг.
137 926-а Захарова Тетяна Олександрівна 16.04.1991 22.11.2016 16.04.1991 2 одинока мати  першочерг.
138 927 Слєта Світлана Юріївна 21.05.1991   18.04.1991 4   заг.
139 937 Бєляєва Людмила Анатоліївна  21.05.1991   14.05.1991 2   заг.
140 955 Козик Клавдія Григорівна 19.07.1991   10.07.1991 2   заг.
141 969 Смирнова Галина Михайлівна 17.09.1991 17.09.1991 29.08.1991 5 Багатодіт. першочерг.
142 277    ЛКМЗ Кобзар Ольга Володимирівна 19.09.1991   22.08.1991 5   заг.
143 278    ЛКМЗ Павленко Наталія Дмитрівна 19.09.1991   06.09.1991 4   заг.
144 284    ЛКМЗ Карнаушенко Андрій Павлович 22.01.1992   28.12.1991 4   заг.
145 287    ЛКМЗ Левченко Світлана Василівна 25.02.1992   18.02.1992 3   заг.
146 1053 Макаренко Наталія Олександрівна 17.03.1992 17.03.1992 11.03.1992 2 одинока мати першочерг.
147 1054 Астафьєва Світлана Володимирівна 17.03.1992   16.03.1992 3   заг.
148 295     ЛКМЗ Меркулова Наталія Юріївна 20.08.1992   13.08.1992 4   заг.
149 296    ЛКМЗ Васильєва Наталія Миколаївна 25.09.1992   31.08.1992 2   заг.
150 1116 Коваленко (Чеверда) Наталія Петрівна 17.11.1992 17.11.1992 22.10.1992 2 одинока мати першочерг.
151 297    ЛКМЗ Рюма Володимир Петрович 18.02.1993   02.02.1993 3   заг.
152 1152 Корольова Лариса Олександрівна 18.02.1993 18.02.1993 10.02.1993 2 одинока мати першочерг.
153 1191 Решетило Ніна Михайлівна 21.09.1993   25.08.1993 3   заг.
154 1248 Дідик Валентина Іллівна 24.05.1994   27.04.1994 1   заг.
155 1251 Сосонна (Леусенко) Валентина Олексіївна 24.05.1994   05.05.1994 3   заг.
156 1272 Чернова Алеся Сергіївна 16.08.1994   12.08.1994 4   заг.
157 1273 Мандриченко Ірина Миколаївна 20.09.1994   25.08.1994 3   заг.
158 1322 Удовіченко  Ольга Миколаївна 18.04.1995   29.03.1995 4   заг.
159 1334 Пальчевська Наталія Костянтинівна (Юрій Федорович) 24.10.1995   12.10.1995 5   заг.
160 1360 Гайворонська Яна Сергіївна 26.11.1996   15.11.1996 3 30.07.2013  № 474 поновлено 27.10.2015 заг.
161 1372 Комісарова Аліна Володимирівна 22.04.1997 27.11.2012 04.04.1997 5 одинока мати першочерг.
162 1386 Зуєв Олег Федорович 27.01.1998   15.01.1998 1   заг.
163 1388 Лазуренко Тетяна Вікторівна 28.04.1998 29.08.2006 09.04.1998 4 Багатодіт. першочерг.
164 303    ЛКМЗ Батура Дмитро Миколайович 21.08.1998   21.08.1998 4   заг.
165 1399 Полтавець Вікторія Володимирівна (Гребенюк Лариса Миколаївна померла) 23.02.1999   04.02.1999 3   заг.
166 1402 Онишко (Кишко) Наталія Іванівна 30.03.1999 24.04.2012 18.03.1999 3   першочерг.
167 1427 Бондаренко Михайло Анатолійович 29.08.2000   14.08.2000 3   заг.
168 99 г Іванова Людмила Вікторівна 25.12.2001 25.12.2000 25.12.2000 4 Багатодіт. першочерг.
169 1470 Блудова Євгенія Миколаївна 28.11.2002 28.11.2002 20.11.2002 4 дитина інвалід дитинства першочерг.
170 1478 Скиба Артем Володимирович 25.03.2003   13.03.2003 3   заг.
171 1490 Оздоєва Ліза Даудівна 30.09.2003 30.09.2003 29.08.2003 5 Багатодіт. першочерг.
172 1493 Бондаренко Марина Володимирівна 30.10.2003   25.09.2003 3   заг.
173 1506 Дядичко Світлана Володимирівна 24.02.2004   15.01.2004 4   заг.
174 1507 Потуданська Катерина Єгорівна 24.02.2004 24.02.2004 12.02.2004 2 одинока матір першочерг.
175 1508 Коломіна Марина Олександрівна 30.03.2004 30.03.2004 19.02.2004 2 одинока матір першочерг.
176 1509 Гурова (Смаглюк) Олена Миколаївна 30.03.2004   04.03.2004 2   заг.
177 1514 Бутиріна Олександра Ігорівна 27.04.2004 27.04.2004 14.04.2004 2 сирота позачерг.
178 1520 Гетьман Олександр Павлович 28.07.2004   29.06.2004 4   заг.
179 1523 Перепелиця (Білокінь) Світлана Миколаївна 25.08.2004   29.06.2004 3   заг.
180 1533 Приходько Діана Геннадіївна 28.09.2004 26.10.2004 15.09.2004 2   першочерг.
181 1535 Волонцова Анастасія Володимирівна 28.09.2004   22.09.2004 2   заг.
182 1542 Гнедайко Ірина Василівна 26.10.2004 29.03.2005 20.10.2004 3   першочерг.
183 1543 Дмитренко Світлана Анатоліївна 26.10.2004   22.10.2004 3   заг.
184 1548 Глєбова Світлана Вікторівна 30.11.2004 30.11.2004 27.10.2004 2 вчитель першочерг.
185 1550 Анцибор Світлана Василівна 30.11.2004 30.11.2004 28.10.2004 3 одинока матір першочерг.
186 1553 Загорулько Ярослава Миколаївна 30.11.2004 30.11.2004 04.11.2004 4 Багатодіт. першочерг.
187 1554 Коржавіна Валентина Анатоліївна 30.11.2004 30.11.2004 09.11.2004 3 одинока матір першочерг.
188 1561 Стьожка (Шаповалова) Галина Іванівна 28.12.2004   02.12.2004 2   заг.
189 1563 Чернуха Юрій Геннадійович 28.12.2004 28.12.2004 10.12.2004 4 учасник бойових дій першочерг.
190 1562 Курочкін Іван Валентинович 28.12.2004 28.12.2004 20.12.2004 4 в сім"ї дит.-інвалід першочерг.
191 1574 Роман Віра Сергіївна 22.02.2005   16.02.2005 3   заг.
192 1577 Папін Олег Олексійович 29.03.2005 29.03.2005 02.03.2005 6 учасник бойових дій позачерг.
193 1583 Прошутя Олександр Іванович 30.06.2005 30.06.2005 22.06.2005 1 учасник бойових дій першочерг.
194 1586 Пруденко Валерій Анатолійович 30.06.2005   22.06.2005 1   заг.
195 1585 Кулішова Олена Федорівна 30.06.2005 30.06.2005 23.06.2005 3 (сини) одинока матір першочерг.
196 1587 Засядько Наталія Анатоліївна 27.07.2005 27.07.2005 02.06.2005 3 одинока матір першочерг.
197 1589 Дзюба Марина Василівна 27.07.2005   20.07.2005 3   заг.
198 1591 Кануннікова Алла Мунирівна 29.08.2005   04.08.2005 3 (сини)   заг.
199 1602 Филипенко Катерина Сергіївна 30.11.2005   28.11.2005 2   заг.
200 1613 Бовкун Олексій Анатоліович 31.01.2006   26.01.2006 1   заг.
201 1625 Тимчура Ольга Віталіївна 16.03.2006 16.03.2006 15.03.2006 3 одинока матір першочерг.
202 1626 Бабкіна Юлія Анатоліївна 16.03.2006 25.10.2011 16.03.2006 3 хрон. захв. першочерг.
203 1629 Кушнір Марина Леонідівна 25.04.2006   30.03.2006 4   заг.
204 1631 Білик Микола Володимирович 25.04.2006   10.04.2006 1   заг.
205 1634 Ольшевська (Гурцкая) Олена Анатоліївна 30.05.2006 30.05.2006 05.05.2006 3 вих. інвал. дит. першочерг.
206 1640 Троценко Ірина Віталіївна 29.08.2006 26.05.2015 08.08.2006 3 одинока матір першочерг.
207 1643-а Чеснокова Надія Дмитрівна 29.08.2006   10.08.2006 2   заг.
208 1645 Філоненко Лілія Миколаївна 31.10.2006 31.10.2006 20.04.2006 2 одинока матір першочерг.
209 1653 Павлова Маргарита Сергіївна 28.11.2006   22.11.2006 3   заг.
210 1656 Косяк Вікторія Вікторівна 26.12.2006   27.11.2006 2   заг.
211 1659 Орлова Ніна Олександрівна 27.12.2006 27.12.2006 06.12.2006 2 одинока матір першочерг.
212 1660 Костюкова Юлія Олександрівна 27.12.2006 27.12.2006 11.12.2006 2 одинока матір першочерг.
213 1666 Пацаєв Нурід Алійович 27.02.2007 27.02.2007 15.02.2007 1   позачерг.
214 1679 Перець Анна Анатоліївна 28.08.2007 28.08.2007 02.08.2007 3 /син, дочка/ одинока матір першочерг.
215 1680 Ластівка Анна Миколаївна, 28.08.2007 28.08.2007 17.08.2007 3 /син, дочка/ одинока матір позачерг.
216 1687 Кушнір Анастасія Миколаївна 25.12.2007   20.12.2007 2   заг.
217 1689 Сизова Олена Володимирівна 25.12.2007 01.01.2010 20.12.2007 7 Багатодіт. позачерг.
218 1692 Гордєєва Наталія Дмитрівна 29.01.2008   18.01.2008 2   заг.
219 1691 Рудь Анатолій Дмитрович 29.01.2008 29.01.2008 25.01.2008 1 учас. бойов. дій першочерг.
220 1697 Кальченко Сергій Вікторович 26.02.2008 26.02.2008 15.02.2008 4 учас. бойов. дій першочерг.
221 1699 Сіряк Наталія Борисівна 22.04.2008 22.04.2008 27.03.2008 5 Багатодіт. першочерг.
222 1700 Проценко (Подольна) Лариса Володимирівна 22.04.2008   28.03.2008 3   заг.
223 1704 Корзун Геннадій Єгорович 30.05.2008   17.04.2008 1   заг.
224 1706 Фальков В'ячеслав Вікторович 30.05.2008 30.05.2008 05.05.2008 4 військовослужбовець першочерг.
225 1708 Кубрак Андрій Валерійович, 17.06.90 24.06.2008 24.06.2008 12.06.2008 1 сирота позачерг.
226 1714 Грузиленко Анатолій Федорович 21.08.2008 21.08.2008 31.07.2008 1 інвалід II групи першочерг.
227 1719 Волянюк Валентин Олександрович 28.11.2008 28.11.2008 13.11.2008 3 міліціонер першочерг.
228 1721 Подлєсна Ніна В"ячеславівна 13.03.2009 13.02.2009 26.12.2008 2 одинока матір першочерг.
229 1722 Жук Олена Валентинівна 13.03.2009 13.02.2009 03.02.2009 3 (син) одинока матір першочерг.
230 1726 Шевченко Олександр Олексійович 31.03.2009 31.03.2009 19.02.2009 1 МС, сирота першочерг.
231 1725 Ключка Катерина Олександрівна 31.03.2009 31.03.2009 10.03.2009 1 сирота позачерг.
232 1731 Кащик Світлана Олексіївна 28.04.2009 28.04.2009 14.04.2009 4 Багатодіт. першочерг.
233 1730 Мухіна Олена Олександрівна 28.04.2009   16.04.2009 2   заг.
234 1733 Момсенко Тетяна Валеріївна 29.09.2009 29.09.2009 09.07.2009 2 одинока матір першочерг.
235 1734 Філатов Віталій Іванович 29.09.2009 29.09.2009 24.09.2009 4 МНС першочерг.
236 1736 Дрозденко Юлія Геннадіївна 27.10.2009 27.10.2009 15.10.2009 3 близнюки першочерг.
237 1737 Федорченко Юлія Вікторівна 24.11.2009   06.11.2009 2   заг.
238 1738 Шевченко Володимир Тарасович 29.12.2009 29.12.2009 09.12.2009 3 міліціонер першочерг.
239 1739 Панченко Ігор Валентинович 29.12.2009 29.12.2009 09.12.2009 1 міліціонер першочерг.
240 1740 Подушко Владислав Вікторович 29.12.2009 29.12.2009 16.12.2009 1 міліціонер першочерг.
241 1741 Айвазян Сусана Геросівна 29.12.2009 29.12.2009 28.12.2009 1 сирота позачерг.
242 1742 Цимбалюк Сергій Степанович 29.12.2009 29.12.2009 29.12.2009 4 міліціонер першочерг.
243 1745 Горобцова Оксана Іванівна 24.02.2010 24.02.2010 10.02.2010 3 одинока мати першочерг.
244 1746 Живчкова Оксана Володимирівна 30.03.2010   24.02.2010 3   заг.
245 1747 Рубан Алла Василівна 30.03.2010   26.02.200 2   заг.
246 1752 Голуб (Виганяйло) Дар'я Олександрівна 19.05.2010 27.01.2015 22.04.2010 4   першочерг.
247 1755 Дяченко Ірина Анатоліївна 15.06.2010 15.06.2010 04.06.2010 1 сирота позачерг.
248 1756 Кашкарьов Сергій Сергійович 15.06.2010 15.06.2010 04.06.2010 1 сирота позачерг.
249 1758 Кондукторов Сергій Валерійович 15.06.2010 15.06.2010 04.06.2010 1 сирота позачерг.
250 1759 Марченко Валентина Сергіївна 30.06.2010 30.06.2010 16.06.2010 4 близнюки першочерг.
251 1760 Цяцька Юлія Ігорівна 31.08.2010 31.08.2010 24.06.2010 3 одинока мати першочерг.
252 1761 Томілович Сергій Сергійович 28.09.2010 28.09.2010   4 міліціонер першочерг.
253 1762 Фролова (Онишко) Вікторія Юріївна 28.12.2010   03.12.2010 3   заг.
254 1764 Котвицький Сергій Анатолійович 25.01.2011   19.01.2011 1 сирота заг.
255 1765 Волчук Костянтин Олексійович 25.01.2011 30.08.2011 19.01.2011 1 сирота позачерг.
256 1766 Заболотнікова Дарія Геннадіївна 25.01.2011   19.01.2011 1 сирота заг.
257 1767 Заболотніков Микола Геннадійович 25.01.2011   19.01.2011 1 сирота заг.
258 1768 Бальбуза Євген Сергійович 25.01.2011   19.01.2011 1 сирота заг.
259 1769 Бальбуза Павло Сергійович 25.01.2011   19.01.2011 1 сирота заг.
260 1770 Коломоєць Станіслав Ігорович 25.01.2011   19.01.2011 1 сирота заг.
261 1771 Висоцький Сергій Олександрович 25.01.2011   19.01.2011 1 сирота заг.
262 1774 Хоречко Павло Костянтинович 22.02.2011   31.01.2011 1 сирота заг.
263 1775 Молодоження Наталія Миколаївна 22.02.2011 22.02.2011 03.02.2011 3 дит. Інвалід першочерг.
264 1776 Заіка Валерій Ігорович 22.02.2011   07.02.2011 1 сирота заг.
265 1780 Тяпко Марина Костянтинівна 30.03.2011   18.03.2011 1 сирота заг.
266 1781 Джемелінський Віктор Іванович 30.03.2011 30.03.2011 24.03.2011 2 інв. війни І гр. позачерг.
267 1782 Кравченко Олександр Едуардович 27.04.2011 27.04.2011 12.04.2011 1 сирота позачерг.
268 1783 Руденко (Ляшенко) Наталія Вікторівна 27.04.2011 27.04.2011 15.04.2011 3 дитина-інвал першочерг.
269 1784 Фіндюкевич Роман Олександрович 30.05.2011 30.05.2011 18.05.2011 4 міліціонер першочерг.
270 1785 Біловицька Наталія Володимирівна 30.05.2011 30.05.2011 20.05.2011 5 Багатодіт. першочерг.
271 1786 Присакар Віктор Миколайович 30.06.2011 30.06.2011 14.06.2011 4 учас. бойов. дій першочерг.
272 1787 Деняк Олена Василівна 30.06.2011 27.08.2013 17.06.2011 5 Багатодіт. першочерг.
273 1790 Баркова Олена Василівна 26.07.2011   14.07.2011 4   заг.
274 1792 Цицхвая Марина Заурівна 30.08.2011 30.08.2011 17.08.2011 4 Багатодіт. першочерг.
275 1793 Супрун Юрій Михайлович (знятий, дружина залишилась) 27.09.2011   31.08.2011 2   заг.
276 1794 Тарасенко Людмила Михайлівна 27.09.2011   09.09.2011 4   заг.
277 1796 Реброва Вікторія Анатоліївна 25.10.2011 25.10.2011 30.09.2011 4 Багатодіт. першочерг.
278 1798 Устинова Ірина Олександрівна 30.11.2011   25.10.2011 2   заг.
279 1800 Тонконог Анна Василівна 30.11.2011 30.11.2011 09.11.2011 1 міліціонер першочерг.
280 1801 Коляда Олег Юрійович 30.11.2011 30.11.2011 09.11.2011 1 міліціонер першочерг.
281 1802 Міщенко Олеся Станіславівна 30.11.2011 30.11.2011 17.11.2011 2 одинока мати першочерг.
282 1803 Путівська Оксана Олександрівна 27.12.2011 27.12.2011 25.11.2011 5 Багатодіт. першочерг.
283 1804 Майба Євгенія Олегівна 27.12.2011 27.12.2011 09.12.2011 1 сирота позачерг.
284 1805 Тесленко Ксенія Сергіївна 27.12.2011   13.12.2011 2   заг.
285 1806 Єрмошина Лідія Володимирівна 31.01.2012   29.12.2011 1   заг.
286 1807 Іваночко Олена Сергіївна 31.01.2012 31.01.2012 18.01.2012 5 одинока мати першочерг.
287 1808 Красов Олексій Володимирович 28.02.2012   26.01.2012 1   заг.
288 1809 Красов Олександр Володимирович 28.02.2012   17.02.2012 1   заг.
289 1810 Ашитков Богдан Віталійович 27.03.2012   27.02.2012 1 сирота заг.
290 1811 Іогансон (Лаптєва) Марина Вікторівна 27.03.2012 27.03.2012 02.03.2012 5 Багатодіт. першочерг.
291 1812 Ніколаєнко Федір Сергійович 24.04.2012   30.03.2012 1   заг.
292 1813 Борцюх Яна Григорівна 24.04.2012 24.04.2012 05.04.2012 3 одинока мати першочерг.
293 1814 Гомон Кристина Антонівна 24.04.2012 24.04.2012 06.04.2012 6 Багатодіт. позачерг.
294 1816 Михайлов Сергій Сергійович 30.05.2012 26.02.2013 14.05.2012 5 Багатодіт. першочерг.
295 1817 Лазарєв Олександр Олександрович 30.05.2012   15.05.2012 1 сирота заг.
296 1819 Хмельов Владислав Олегович 31.07.2012   12.07.2012 1   заг.
297 1820 Литвиненко Олег Вікторович 31.07.2012 10.02.2016 12.07.2012 1 убд першочерг.
298 1821 Лебідь Анатолій Іванович 31.07.2012 31.07.2012 12.07.2012 2   позачерг.
299 1824 Коваль Олена Сергіївна 28.08.2012 28.08.2012 20.08.2012 4 багатодіт. першочерг.
300 1826 Яцута Анастасія Сергіївна 30.10.2012   25.09.2012 1 сирота заг.
301 1829 Киричек Вікторія Віталіївна 30.10.2012 30.10.2012 09.10.2012 3 одинока мати першочерг.
302 1830 Гавриленко Олена Володимирівна 27.11.2012 27.11.2012 01.11.2012 3 одинока мати першочерг.
303 1831 Карагезов Артем Сергійович 27.11.2012   08.11.2012 1 сирота заг.
304 1832 Хмельова Олена Олегівна 25.12.2012   17.12.2012 2 одинока мати заг.
305 1834 Гайдар Ірина Олександрівна 29.01.2013   22.01.2013 1   заг.
306 1835 Глуховичева Надія Володимирівна 26.03.2013 26.03.2013 14.03.2013 2 одинока мати першочерг.
307 1836 Гладир Дар'я Валеріївна 26.03.2013   14.03.2013 1 сирота заг.
308 1837 Хворостова Анжела Євгенівна 30.04.2013   01.04.2013 2   заг.
309 1839 Яремій Вікторія Олександрівна 30.04.2013   09.04.2013 2   заг.
310 1841 Жолобко Інна Миколаївна 28.05.2013 28.05.2013 30.04.2013 4 Багатодіт. першочерг.
311 1842 Янчук Ігор Васильович 28.05.2013   16.05.2013 4   заг.
312 1843 Литвин Ігор Володимирович 30.07.2013   12.07.2013 1 сирота заг.
313 1844 Черевик Тетяна Сергіївна 30.07.2013 30.07.2013 18.07.2013 3 одинока мати першочерг.
314 1845 Нікітіна Олена Сергіївна 25.09.2013   04.09.2013 1 сирота заг.
315 1846 Сафанюк Валерія Віталіївна 25.09.2013   18.09.2013 1 сирота заг.
316 1847 Нікітан Олександр Олександрович 29.10.2013   30.09.2013 1   заг.
317 1848 Громило Роман Юрійович 29.10.2013 28.09.2016 09.10.2013 1   першочерг.
318 1849 Кириленко Євгенія Григорівна 29.10.2013 29.10.2013 09.10.2013 4 Багатодіт. першочерг.
319 1850 Дудник Ольга Володимирівна 29.10.2013   10.10.2013 3   заг.
320 1851 Захарова Олена Петрівна 29.10.2013 29.10.2013 22.10.2013 1 інвалід війни позачерг.
321 1853 Данилюк Сергій Миколайович 24.12.2013 24.12.2013 13.12.2013 2 убд першочерг.
322 1854 Решетньова Ксенія Володимирівна 25.03.2014   11.03.2014 3   заг.
323 1855 Михасько Олена Олександрівна 25.03.2014 25.03.2014 11.03.2014 3 одинока мати першочерг.
324 1856 Бєлун Наталія Володимирівна 28.05.2014 28.05.2014 25.04.2014 2 одинока мати першочерг.
325 1858 Косяк Ірина Валеріївна 28.05.2014 28.05.2014 16.05.2014 4 Багатодіт. першочерг.
326 1859 Климчак Галина Миколаївна 28.05.2014 28.05.2014 16.05.2014 5 Багатодіт. першочерг.
327 1861 Шпітько Ірина Сергіївна 20.08.2014 20.08.2014 19.08.2014 4 Багатодіт. першочерг.
328 1862 Дударенкова Ольга Вікторівна 01.10.2014 01.10.2014 16.09.2014 3 одинока мати першочерг.
329 1863 Каліберда Олександр Олексійович 27.01.2015 27.01.2015 05.01.2015 1 вчитель першочерг.
330 1864 Остапенко Олена Іванівна 27.01.2015 27.01.2015 16.01.2015 2 інвалід ІІ групи першочерг.
331 1865 Мірошніченко Тетяна Анатоліївна 24.02.2015   27.01.2015 1   заг.
332 1869 Варавін Євген Васильович 23.03.2015   17.02.2015 2   заг.
333 1870 Варавіна Інна Євгеніївна 23.03.2015   18.02.2015 3   заг.
334 1873 Михайліна Олена Олександрівна 25.08.2015 25.08.2015 25.07.2015 6 Багатодіт. першочерг.
335 1874 Пшеничний Ігор Володимирович 25.08.2015 25.08.2015 29.07.2015 1 убд першочерг.
336 1875 Кожухарьов Юрій Іванович 25.08.2015 25.08.2015 05.08.2015 1 убд першочерг.
337 1876 Чередниченко Артем Ігорович 30.09.2015 30.09.2015 26.08.2015 1 убд першочерг.
338 1877 Кіріяченко Олександра Сергіївна 30.09.2015 30.09.2015 18.09.2015 4 Багатодіт. першочерг.
339 1878 Статівка Леонід Іванович 27.10.2015 27.10.2015 24.09.2015 3 убд першочерг.
340 1879 Літвінова Олена Володимирівна 27.10.2015 27.10.2015 28.09.2015 3 одинока мати першочерг.
341 1880 Устименко Сергій Сергійович 24.112015 24.11.2015 21.10.2015 3 убд першочерг.
342 1881 Шнайдер Олександр Вікторович 24.11.2015 24.11.2015 28.10.2015 6 Багатодіт. першочерг.
343 1884 Щукіна Зоя Іванівна 24.11.2015   17.11.2015 2   заг.
344 1885 Дем'яненко Сергій Леонідович 24.11.2015   18.11.2015 4   заг.
345 1886 Воловик Юлія Володимирівна 08.12.2015 08.12.2015 24.11.2015 3 одинока мати першочерг.
346 1887 Шарпан Людмила Віталіївна 08.12.2015 08.12.2015 27.11.2015 3 одинока мати першочерг.
347 1888 Шеремет Надія Вікторівна 08.12.2015 08.12.2015 27.11.2015 4 Багатодіт. першочерг.
348 1889 Звоненко Артем Васильович 08.12.2015 08.12.2015 30.11.2015 1 убд першочерг.
349 1890 Денисенко Віктор Іванович 23.12.2015 23.12.2015 02.12.2015 1 убд першочерг.
350 1892 Малиношевська Надія Олександрівна 10.02.2016 10.02.2016 19.01.2016 2 одинока мати першочерг.
351 1893 Шевченко Юрій Миколайович 10.02.2016 10.02.2016 19.01.2016 3 убд першочерг.
352 1894 Чарнецький Ігор Степанович 10.02.2016 10.02.2016 22.01.2016 1 ЧАЕС, 1 категорія позачерг.
353 1895 Беспала Юлія Миколаївна 22.03.2016 22.03.2016 01.03.2016 3 одинока мати першочерг.
354 1896 Паталаха Олена Сергіївна 22.03.2016   01.03.2016 2   заг.
355 1897 Малюк Марина Володимирівна 26.04.2016   24.03.2016 3   заг.
356 1898 Безсмертна Євгенія Володимирівна 26.04.2016   07.04.2016 3   заг.
357 1899 Свергуненко Наталія Анатоліївна 26.04.2016 26.04.2016 12.04.2016 4 Багатодіт. першочерг.
358 1900 Чистикова Ксенія Олегівна 26.03.2016 26.04.2016 13.04.2016 2 одинока мати першочерг.
359 1901 Імбірьова Ірина Олександрівна 24.05.2016 24.05.2016 11.05.2016 4 Багатодіт. першочерг.
360 1902 Обліцай Наталія Іванівна 24.05.2016   12.05.2016 3   заг.
361 1903 Глуховічева Тетяна Володимирівна 14.06.2016 14.06.2016   3 одинока мати першочерг.
362 1904 Циганець Максим Анатолійович 26.07.2016 26.07.2016   1 убд першочерг.
363 1905 Яцун Наталія Леонідівна 26.07.2016     3   заг.
364 1906 Подорожня Наталія Валеріївна 26.07.2016     3   заг.
365 1907 Чорна Людмила Михайлівна 26.07.2016 26.07.2016 11.07.2016 4 Багатодіт. першочерг.
366 1908 Лашичев Роман Сергійович 29.08.2016 29.08.2016 10.08.2016 1 убд першочерг.
367 1909 Чернова Валентина Миколаївна 29.08.2016   16.08.2016 1   заг.
368 1910 Топал Віктор Вікторович 28.09.2016 28.09.2016 30.08.2016 1 убд першочерг.
369 1911 Нестеренко Юлія Анатоліївна 28.09.2016 28.09.2016 12.09.2016 3 одинока мати першочерг.
370 1912 Копитко Світлана Вячеславівна 28.09.2016 28.09.2016 13.09.2016 2 одинока мати першочерг.
371 1913 Копитко Лілія Вячеславівна 28.09.2016 28.09.2016 13.09.2016 3 одинока мати першочерг.
372 1914 Садовник Тетяна Іванівна 25.10.2016   19.09.2016 4   заг.
373 1915 Герман Роман Леонідович 25.10.2016   04.10.2016 1   заг.
374 1916 Лєсняк Ярослав Миколайович 25.10.2016   04.10.2016 1 сирота заг.
375 1917 Данько Володимир Миколайович 22.11.2016   06.09.2016 1   заг.
376 1918 Лебідь Ліана Вікторівна 22.12.2016   19.11.2016 1   заг.
377 1919 Столярчук Сергій Михайлович 22.12.2016 22.12.2016 29.11.2016 1 убд першочерг.
378 1920 Болдовська Яна Андріївна 22.12.2016   06.12.2016 3 сирота заг.
379 1921 Карнатович Роман Володимирович 30.01.2017 30.01.2016 28.12.2016 1 убд першочерг.
380 1922 Ларка Олександр Олександрович 30.01.2017 30.01.2017 11.01.2017 4 поліція першочерг.
381 1923 Ніколаєнко Іоанна Миколаївна 28.02.2017 28.02.2017 31.01.2017 2 одинока мати першочерг.
382 1924 Прокопенко Юлія Анатоліївна 28.02.2017   31.01.2017 1 сирота заг.
383 1925 Цимбал Тетяна Леонідівна 28.02.2017   31.01.2017 4   заг.
384 1926 Кабицька Ірина Анатоліївна 28.02.2017 28.02.2017 06.02.2017 4 Багатодіт. першочерг.
385 1927 Цой Ганна Геогргіївна 28.02.2017 28.02.2017 13.02.2017 5 Багатодіт. першочерг.
386 1928 Боровик Лариса Віталіївна 23.03.2017   27.02.2017 2   заг.
387 1929 Косяченко Вікторія Іванівна 23.03.2017 23.03.2017 28.02.2017 2 одинока мати першочерг.
388 1930 Петрович Діана Ігорівна 23.03.2017   03.03.2017 1 сирота заг.
389 1931 Гумелич Наталія Іванівна 25.04.2017 25.04.2017 04.04.2017 4 багатодіт. першочерг.
390 1932 Данилюк Олена Андріївна 25.04.2017 25.04.2017 07.04.2017 2 одинока мати першочерг.
391 1933 Ізотова Ганна Іллівна 30.05.2017   18.04.2017 2   заг.
392 1934 Ковтуненко Катерина Іванівна 30.05.2017   13.05.2017 2   заг.
393 1935 Логінова Тетяна Володимирівна 30.05.2017 30.05.2017 15.05.2017 5 багатодіт. першочерг.
394 1936 Фролов Євген Юрійович 27.06.2017 27.06.2017 29.05.2017 1 убд першочерг.
395 1937 Крапива Олександр Леонідович 27.06.2017 27.06.2017 02.06.2017 3 хрон. захв. першочерг.
396 1938 Дихтяр Олексій Єжийович 27.06.2017   12.06.2017 1 сирота заг.
397 1939 Лукашик Світлана Олександрівна 27.06.2017   13.06.2017 5   заг.
Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
ВГОРУ