Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Шановні виборці, які проживають у м.Лозова!

Незалежно від місця перебування в день голосування ви можете реалізувати своє право голосу, тимчасово змінивши місце голосування. Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси затверджений постановою Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року № 893 (із змінами).

Для цього виборець повинен звернутися з мотивованою заявою до органу ведення Реєстру за місцезнаходженням зазначеної виборцем виборчої дільниці або за своєю виборчою адресою не пізніше ніж за п'ять днів до дня голосування, тобто по 25 березня 2019 року включно. Тимчасова зміна місця голосування виборця підтверджується посвідченням, яке видається виборцю.

Указане в заяві мотивування повинно підтверджуватися документами (копіями документів), які додаються до неї. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються органу ведення Реєстру для перевірки вірності цих копій.

Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.

Виборці, виборча адреса яких знаходиться на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях, межі та перелік яких визначаються Президентом України у порядку, передбаченому Законом України "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях", можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.

Межі та перелік затверджено Указом Президента України від 7 лютого
2019 року №32/2019 «Межі та перелік районів, міст, селищ і сіл, частин їх територій, тимчасово окупованих у Донецькій та Луганській областях».

Також виборці з Донецької та Луганської областей, у зв’язку з неможливістю виконання окремими органами ведення Державного реєстру виборців своїх повноважень через ситуацію, що склалася в указаних регіонах України, можуть вирішити питання включення до Державного реєстру виборців та внесення змін до даних таких виборців у Державному реєстрі виборців.

Відділ ведення Державного реєстру виборців Лозівської міської ради Харківської області знаходиться за адресою: м.Лозова, вул.Ярослава Мудрого, 1, каб. 3, тел. 9-01-68, 9-01-69.

Інформація щодо включення чи не включення до Державного реєстру виборців по телефону не надається.

Начальник відділу

Воробей О.П.


До уваги виборців!

31 березня 2019 року відбудуться чергові вибори Президента України.

Право голосу на виборах мають громадяни України, які досягли на день виборів вісімнадцяти років.

З метою підготовки достовірних списків виборців, просимо Вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців Лозівської міської ради Харківської області.

При зверненні до відділу необхідно обов’язково мати паспорт громадянина України, а у разі зміни персональних даних – документ, що підтверджує такі зміни.

Особливо це стосується виборців, яким, з жовтня 2015 року, виповнилось 18 років та які, з жовтня 2015 року:

–     були демобілізовані, як військовослужбовці строкової служби;

–     повернулися з установ виконання покарань;

–     прибули із закордону і знялись з обліку в МЗС;

–     змінили місце реєстрації;

–     змінили прізвище, ім’я, по батькові, дату народження, місце народження;

–     під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

Радимо перевірити свої персональні дані виборцям, виборча адреса яких знаходиться на території м.Лозова, смт Панютине, с.Хлібне, с.Домаха, с.Українське (с.Димитрова), с.Герсеванівське, с.Лісівське, Автономної Республіки Крим, м.Севастополя, на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях, у відділі ведення Державного реєстру виборців міської ради за адресою: м.Лозова, вул.Ярослава Мудрого, 1, кабінет 3 та за адресою в мережі інтернет: www.drv.gov.ua, посилання «Особистий кабінет виборця».

Прийом здійснюється щоденно, крім вихідних, з 0800 до 1630 . Перерва: з 1200 до 1300. Телефон для довідок: (05745) 9-01-68; 9-01-69.

Інформація щодо включення до Реєстру телефоном не надається.

 

Начальник відділу Воробей О.П.


До уваги виборців!

31 березня 2019 року відбудуться чергові вибори Президента України.

Якщо Ви за станом здоров’я не маєте змоги прийти і проголосувати на дільниці, але маєте бажання прийняти участь у виборах Президента України.

Виборці, у яких стан здоров’я тимчасово не дає змоги прийти і проголосувати на дільниці, повинні звернутися за відповідною довідкою медичної установи про стан здоров’я виборця.

Таку довідку разом із власноручно написаною заявою з проханням забезпечити Вам голосування за місцем Вашого перебування із зазначенням місця перебування необхідно буде подати поштою або через інших осіб до відповідної дільничної виборчої комісії не пізніше 20 години 29 березня 2019 року.

Виборці, у яких після останніх місцевих виборів 25 жовтня 2015 року стан здоров’я постійно не дає змоги прийти і проголосувати на дільниці, прохання до Вас, звернутися до медичної установи, щоб лікувальний заклад підтвердив Ваш стан здоров’я та подав Вас у відомостях періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців до відповідного відділу, як виборця у якого встановлено постійну нездатність пересуватися самостійно.

 

Начальник відділу Воробей О.П.


На виконання Закону України «Про Державний реєстр виборців», керуючись постановами Кабінету Міністрів України від 26 червня 2007 року № 868 «Про затвердження типових положень про орган (відділ) ведення Державного реєстру виборців та про регіональний орган (відділ) адміністрування Державного реєстру виборців», від 27 червня 2007 року № 885 «Про деякі заходи, пов’язані з удосконаленням системи обліку громадян, що використовується для забезпечення виконання законів України», від 18 липня 2007 року № 943 «Про деякі питання утворення органів (відділів) ведення та регіональних органів (відділів) адміністрування Державного реєстру виборців», відповідно до п. 19 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням міської ради від 27 липня 2007 року утворено відділ ведення Державного реєстру виборців.

Відділ ведення Реєстру у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, Центральної виборчої комісії, актами голови Харківської обласної держадмiнiстрацiї, міської ради, виконавчого комітету міської ради та міського голови, регіонального органу адмiнiстрування Державного реєстру виборців, а також положенням про відділ.

Основними завданнями відділу ведення Реєстру є:
– ведення Реєстру, до якого вносяться відомості про громадян України, що мають право голосу і проживають або перебувають на території, підпорядкованій міській раді;
– складення та уточнення списків виборців на виборчих дільницях.

Місцезнаходження відділу ведення Державного реєстру виборців:
64602, вул. Ярослава Мудрого, 1, каб. №3, м. Лозова, Харківська область,
т. (05745) 9-01-68, 9-01-69

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Спеціалісти відділу: 

Прізвище, ім'я, по батькові Посада Телефон
Воробей Олександр Павлович Начальник відділу 9-01-68
Мельник Тетяна Михайлівна Головний спеціаліст 9-01-69
Пунтя Людмила Василівна Головний спеціаліст 9-01-69

Внутрішній розпорядок

1. Робочий час: 8.00 год. – 17.00 год.
2. Обідня перерва: 12.00 год. – 13.00 год.
3. Прийомні дні: щодня з 8.00 год. до 16.30 год.
4. Вихідні дні: субота, неділя. 

Положення про вiддiл ведення Державного реєстру виборців Лозiвської міської ради

Довідкова інформація

Виборчий округ №179
Виборчі дільниці округу на карті.  
Кількість виборчих дільниць  36
Опис виборчих дільниць.  
Карти виборчих дільниць.  
Кількість виборців.  

Постанова ЦВК від 13.09.2012 №893 "Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси"

Зразок заяви члена ДВК щодо тимчасової зміни місця голосування.

Зразок заяви виборця щодо тимчасової зміни місця голосування.

Особистий кабінет виборця

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ