Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Шановні виборці одномандатного виборчого округу № 179!

15 березня 2020 року відбудуться проміжні вибори народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 179.

Право голосу на виборах мають громадяни України, яким виповнилося або на день голосування виповниться вісімнадцять років та які відносяться за виборчою адресою до одномандатного виборчого округу № 179 (Зачепилівський р-н, Кегичівський р-н, Красноградський р-н, Лозівський р-н, Сахновщинський р-н та м.Лозова).

Виборець можете реалізувати своє право голосу, тимчасово змінивши місце голосування на іншу виборчу дільницю виключно в межах одномандатного виборчого округу № 179. Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси затверджений постановою Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року № 893 (із змінами).

Для тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси виборцю необхідно звернутися з мотивованою заявою до органу ведення Державного реєстру виборців за місцезнаходженням зазначеної виборцем виборчої дільниці або за своєю виборчою адресою не пізніше ніж за п'ять днів до дня голосування, тобто по 9 березня 2020 року включно.

При зверненні виборець повинен пред’явити документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, – паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України), а для громадян України – військовослужбовців документом, також може бути посвідчення військовослужбовця або військовий квиток.

Вимога щодо додавання до заяви про тимчасову зміну місця голосування документів (копії документів), які підтверджують необхідність такої зміни, скасована.

Тимчасова зміна місця голосування виборця підтверджується посвідченням, яке видається виборцю під розпис.

Відділ ведення Державного реєстру виборців Лозівської міської ради Харківської області знаходиться за адресою: м.Лозова, вул.Ярослава Мудрого, 1, каб. 3, тел. 9-01-68, 9-01-69.

Інформація щодо включення чи не включення до Державного реєстру виборців телефоном не надається.

Воробей О.П.


До уваги виборців м.Лозова і Лозівського району!

15 березня 2020 року відбудуться проміжні вибори народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 179.

     До уваги виборців, які за станом здоров’я не мають змоги прийти і проголосувати на дільниці, але мають бажання взяти участь у виборах.

     Виборці, у яких стан здоров’я тимчасово не дає змоги прийти і проголосувати на дільниці, повинні звернутися за відповідною довідкою медичної установи про стан здоров’я виборця.

     Таку довідку разом із власноручно написаною заявою, з проханням забезпечити Вам голосування за місцем Вашого перебування із зазначенням місця перебування, необхідно буде подати поштою або через інших осіб до відповідної дільничної виборчої комісії не пізніше 20 години 13 березня 2020 року.

     Виборці, у яких після позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року стан здоров’я постійно не дає змоги прийти і проголосувати на дільниці, прохання до Вас, звернутися до медичної установи, щоб лікувальний заклад підтвердив Ваш стан здоров’я та подав Вас у відомостях періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців до відповідного відділу, як виборця у якого встановлено постійну нездатність пересуватися самостійно.

     Комунальне некомерційне підприємство «Лозівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Лозівської міської ради Харківської області, відповідно до частини 11 статті 22 Закону України «Про Державний реєстр виборців», подає відділу ведення Державного реєстру виборців Лозівської міської ради Харкiвської області відомості про виборців, щодо яких встановлено постійну нездатність пересуватися самостійно.

Звернутись до Комунального некомерційного підприємства «Лозівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Лозівської міської ради Харківської області можна за телефоном 5-04-04.

     Відомості про постійну нездатність виборця пересуватися самостійно є персональними даними, які визначають місце та умови голосування виборця, і телефоном не надаються.

Воробей О.П.


До уваги виборців м.Лозова!

 15 березня 2020 року відбудуться проміжні вибори народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 179.

     Право голосу на виборах мають громадяни України, яким виповнилося або на день голосування виповниться вісімнадцять років та які відносяться за виборчою адресою до одномандатного виборчого округу № 179 (Зачепилівський р-н, Кегичівський р-н, Красноградський р-н, Лозівський р-н, Сахновщинський р-н та м.Лозова).

     З метою підготовки достовірних списків виборців, просимо Вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців Лозівської міської ради Харківської області.

При зверненні до відділу необхідно обов’язково мати паспорт громадянина України, а у разі зміни персональних даних – документ, що підтверджує такі зміни.

    Особливо це стосується виборців, які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу особисто, та які з липня 2019 року:

–     набули права голосу (виповнилось 18 років);

–     були демобілізовані, як військовослужбовці строкової служби;

–     повернулися з установ виконання покарань;

–     прибули із закордону і знялись з обліку в МЗС;

–     змінили місце реєстрації;

–     змінили прізвище, ім’я, по батькові, дату народження, місце народження.

     Радимо перевірити свої персональні дані виборцям, виборча адреса яких знаходиться на території м.Лозова, смт Панютине, с.Хлібне, с.Домаха, с.Українське (с.Димитрова), с.Герсеванівське, с.Лісівське у відділі ведення Державного реєстру виборців міської ради, за адресою: м.Лозова, вул.Ярослава Мудрого, 1, кабінет 3, або за адресою в мережі інтернет: www.drv.gov.ua, посилання «Кабінет виборця».

Прийом здійснюється: у робочі дні з 0800 до 1630, перерва з 1200 до 1300. Телефон для довідок: (05745) 9-01-68, 9-01-69.

    Інформація щодо включення до Реєстру телефоном не надається.

Воробей О.П.


На виконання Закону України «Про Державний реєстр виборців», керуючись постановами Кабінету Міністрів України від 26 червня 2007 року № 868 «Про затвердження типових положень про орган (відділ) ведення Державного реєстру виборців та про регіональний орган (відділ) адміністрування Державного реєстру виборців», від 27 червня 2007 року № 885 «Про деякі заходи, пов’язані з удосконаленням системи обліку громадян, що використовується для забезпечення виконання законів України», від 18 липня 2007 року № 943 «Про деякі питання утворення органів (відділів) ведення та регіональних органів (відділів) адміністрування Державного реєстру виборців», відповідно до п. 19 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням міської ради від 27 липня 2007 року утворено відділ ведення Державного реєстру виборців.

Відділ ведення Реєстру у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, Центральної виборчої комісії, актами голови Харківської обласної держадмiнiстрацiї, міської ради, виконавчого комітету міської ради та міського голови, регіонального органу адмiнiстрування Державного реєстру виборців, а також положенням про відділ.

 

Основними завданнями відділу ведення Реєстру є:
– ведення Реєстру, до якого вносяться відомості про громадян України, що мають право голосу і проживають або перебувають на території, підпорядкованій міській раді;
– складення та уточнення списків виборців на виборчих дільницях.

Місцезнаходження відділу ведення Державного реєстру виборців:
64602, вул. Ярослава Мудрого, 1, каб. №3, м. Лозова, Харківська область,
т. (05745) 9-01-68, 9-01-69

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Спеціалісти відділу: 

Прізвище, ім'я, по батькові Посада Телефон
Воробей Олександр Павлович Начальник відділу 9-01-68
Мельник Тетяна Михайлівна Головний спеціаліст 9-01-69
Пунтя Людмила Василівна Головний спеціаліст 9-01-69

Внутрішній розпорядок

1. Робочий час: 8.00 год. – 17.00 год.
2. Обідня перерва: 12.00 год. – 13.00 год.
3. Прийомні дні: щодня з 8.00 год. до 16.30 год.
4. Вихідні дні: субота, неділя. 

Положення про вiддiл ведення Державного реєстру виборців Лозiвської міської ради

Довідкова інформація

Виборчий округ №179
Виборчі дільниці округу на карті.  
Кількість виборчих дільниць  36
Опис виборчих дільниць.  
Карти виборчих дільниць.  
Кількість виборців.  

Постанова ЦВК від 13.09.2012 №893 "Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси"

Зразок заяви члена ДВК щодо тимчасової зміни місця голосування.

Зразок заяви виборця щодо тимчасової зміни місця голосування.

Особистий кабінет виборця

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ