1 |
ЗЕЛЕНСЬКИЙ Сергій Володимирович |
міський голова |
2 |
КУШНІР Юрій Вікторович |
секретар міської ради |
3 |
ЖИДКОВ Олександр Миколайович |
перший заступник міського голови |
4 |
БАРАНОВСЬКИЙ Володимир Яремович |
заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради |
5 |
КОРПАН Олексій Петрович |
заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради |
6 |
КЕРОПОВ Ашот Оганесович |
заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради |
7 |
ПЕТРЕНКО Денис Миколайович |
заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради |
8 |
КРИКУН Валерій Вікторович |
заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради |
9 |
ЗАПОРОЖЕЦЬ Тетяна Валеріївна |
керуючий справами виконавчого комітету міської ради |
10 |
ГОЧ Вадим Вікторович |
голова Лозівської районної ради Харківської області |
11 |
ГОРДІЙЧУК Марина Олександрівна |
голова Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків «4-43», «Плутон» |
12 |
КАЛЬНИК Ігор Валерійович |
заступник директора з керівництва Придніпровським управлінням магістрального аміакопроводу державного підприємства «Укрхімтрансаміак» |
13 |
КНИШ Валентина Олексіївна |
голова Громадської організації «Ветеранська організація Лозівської ОТГ» |
14 |
КОРЖ Юрій Іванович |
Директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Перспектива-2017» |
15 |
КОРОЛЬ Олександр Костянтинович |
голова правління ПрАТ «Лозівський завод «Трактородеталь» |
16 | НИШ Алла Андріївна |
технік з технічної інвентаризації нерухомого майна ФОП Шевченко О.С. |
17 |
СКУБАК Юлія Костянтинівна |
голова благодійного фонду «Благодійний фонд Юлії Скубак» |
18 | СОКОЛИК Ірина Володимирівна |
юрисконсульт Товариства з обмеженою відповідальністю «Фермер – Агро» |
19 |
ТАНАНЯН Євген Рачикович |
начальник Виробничого підрозділу «Локомотивне депо Лозова» Регіональної філії «Південна залізниця» Акціонерного товариства «Українська залізниця» |
20 |
БЕЗВЕРХНЯ Оксана Вікторівна |
староста Шатівського старостинського округу |
21 |
БУСЯК Олександр Володимирович |
староста Краснопавлівського старостинського округу |
22 |
ГУЖВА Олександр Іванович |
староста Надеждівського старостинського округу |
23 |
ДОЛГОПОЛОВ Віктор Тарасович |
староста Бунаківського старостинського округу |
24 |
МАКСЮТА Тетяна Вячеславівна |
староста Чернігівського старостинського округу |
25 |
МАРЧЕНКО Інна Володимирівна |
староста Артільного старостинського округу |
26 |
МОРОЗ Сергій Володимирович |
староста Орільського старостинського округу |
27 |
МУРАШКА Віктор Миколайович |
староста Миколаївського старостинського округу |
28 |
НЕМАШКАЛО Андрій Павлович |
староста Миролюбівського старостинського округу |
29 |
КРИВОГУЗ Алла Володимирівна |
староста Смирнівського старостинського округу |
30 |
КУХМІСТЕР Тетяна Федорівна |
староста Перемозького старостинського округу |
31 |
КУШТИМ Катерина Федорівна |
староста Яковлівського старостинського округу |
32 |
ПОПОВИЧ Юрій Миколайович |
староста Царедарівського старостинського округу |
33 |
САДОВНИЧА Наталія Іванівна |
староста Єлизаветівського старостинського округу |
34 |
УДОВІЧЕНКО Інна Олександрівна |
староста Панютинського старостинського округу |
35 |
ЧАБАН Андрій Андрійович |
староста Катеринівського старостинського округу |
36 |
ЧЕРНЕЦЬ Вікторія Леонідівна |
староста Новоіванівського старостинського округу |
37 |
ЯРОШ Любов Іванівна |
староста Садівського старостинського округу |