Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Одним з найважливіших досягнень за останні декілька років для відділу та для всіх лозівчан  є затвердження генерального плану міста Лозова Харківської області.

Генеральний план міста був розроблений у 2015 році ТОВ «Інженерно-правовий центр «Гранд» і після погодження на засіданні архітектурно-містобудівної ради, врахування громадських інтересів та отримання позитивного висновку в Державному підприємстві «Укрдержекспертиза»  був затверджений 22 грудня 2016 року депутатами міської ради.

Звертаємо увагу, що попередній Генеральний план міста Лозова був затверджений у 1987 році рішенням облдержадміністрації. Він був розроблений на розрахунковий період до 2005 р.

Розрахунковий термін нового генплану прийнятий до 2035 року і складає 20 років.

Наступним кроком в забезпеченні міста містобудівною документацією є розроблення та затвердження плану зонування території міста.

План зонування території (зонінг) міста Лозова Харківської області був розроблений у 2016 році ТОВ «Інженерно-правовий центр «Гранд». У першому кварталі 2017 року планується винести проект плану зонування на розгляд архітектурно-містобудівної ради та оприлюднити його для врахування інтересів громадськості. Після чого план зонування території міста буде винесених на затвердження депутатського корпусу.

Крім цього, було затверджено два детальні плани територій у південно-східній та східній частині міста для надання земельних ділянок учасникам бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, для житлового будівництва. Кількість земельних ділянок згідно з зазначеними ДПТ становить 42 шт. загальною площею 4,1900 га.

Затверджено проект внесення змін в детальний план території центральної частини міста.

Визначено територію Парку Перемога для оформлення земельної ділянки та розроблення проекту організації території парку для подальшого розміщення ігрових, розважальних комплексів та благоустрою зони для відпочинку населення міста.

Відновлена робота над розробкою проектно-кошторисної документації з будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу в парку Дружба.

В минулому році на території міста було визначено наступні місця для встановлення пам’яток місцевого значення:

- для увічнення пам’яті лозівських машинобудівників на честь 50-річчя Лозівського ковальсько-механічного заводу - на майдані Машинобудівників (рішення виконкому від 22.03.16 року № 185);

- для увічнення пам’яті будівельників Лозівщини на честь 60-ї річниці Дня будівельника -  на алеї по вул. Михайла Грушевського (біля буд. № 7) в м. Лозова (рішення міськвиконкому від 26.07.2016 року № 488);

- для встановлення пам’ятного знака загиблим за свободу і незалежність України у вигляді Архистратига Михаїла (на існуючому постаменті колишнього пам’ятника Леніну) на майдані Соборності в м. Лозова.

 В серпні поточного року були розпочаті будівельні роботи з будівництва Храму Святого мученика Трифона за адресою: м. Лозова,  проспект Перемоги, 3.

На виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»  було перейменовано 75 об’єктів топоніміки (вулиць, провулків, майданів)  та демонтовано пам’ятник Леніна на площі Соборності в м. Лозова. 

Відділом було розроблено та видано:

- 21 будівельний  паспорт забудови земельної ділянки;

- 8 паспортів прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності;

- 16  містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки;

- підготовлено рішення виконавчого комітету міської ради на перепланування  9 житлових будинків та 8 квартир.

Введено в експлуатацію 15 житлових будинків, загальною площею 1616,0 кв.м.

Виведено з житлового фонду 7 квартир для розміщення кав’ярні, офісу та магазинів.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ