Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення прийнятих рішень міської ради “Про надання дозволу на розроблення генерального плану селища Чернігівське Лозівського району Харківської області” від 10.07.2019 року № 1635 зі змінами від 30.08.2019 року № 1715.

На виконання ст. 17 та ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» повідомляємо, що Лозівською  міською радою Харківської області прийнято рішення від 10.07.2019 року № 1635 “Про надання дозволу на розроблення генерального плану селища Чернігівське Лозівського району Харківської області” зі змінами від 30.08.2019 року № 1715.

 


ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення прийнятих рішень міської ради “Про надання дозволу на розроблення генерального плану села Царедарівка Лозівського району Харківської області” від 10.07.2019 року № 1634 зі змінами від 30.08.2019 року № 1715.

На виконання ст. 17 та ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» повідомляємо, що Лозівською міською радою Харківської області прийнято рішення від 10.07.2019 року № 1634 “Про надання дозволу на розроблення генерального плану села Царедарівка Лозівського району Харківської області” зі змінами від 30.08.2019 року № 1715.


ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення прийнятих рішень міської ради від 21.06.2019 року № 1599 “Про надання дозволу на розроблення генерального плану села Нова Іванівка Лозівського району Харківської області” зі змінами від 16.08.2019 року № 1683.

На виконання ст. 17 та ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» повідомляємо, що Лозівською  міською радою Харківської області прийнято рішення від 21.06.2019 року № 1599 “Про надання дозволу на розроблення генерального плану села Нова Іванівка Лозівського району Харківської області” зі змінами від 16.08.2019 року № 1683.


ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок розроблення містобудівної документації на території Лозівської міської об’єднаної територіальної громади

У відповідності до норм ст. 17, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Лозівська міська рада Харківської області оголошує про початок розроблення містобудівної документації:

  1. Генеральний план села Домаха міста Лозова Харківської області, поєднаного з детальним планом території.

Підстава: рішення Лозівської міської ради Харківської області від 10 липня 2019 року № 1629 «Про надання дозволу на розроблення генерального плану села Домаха міста Лозова Харківської області, поєднаного з детальним планом території».

  1. Генеральний план села Катеринівка Лозівського району Харківської області, поєднаного з детальним планом території.

Підстава: рішення Лозівської міської ради Харківської області від 10 липня 2019 року № 1630 «Про надання дозволу на розроблення генерального плану села Катеринівка Лозівського району Харківської області, поєднаного з детальним планом території».

  1. Генеральний план селища Кінне Лозівського району Харківської області, поєднаного з детальним планом території.

Підстава: рішення Лозівської міської ради Харківської області від 10 липня 2019 року № 1631 «Про надання дозволу на розроблення генерального плану селища Кінне Лозівського району Харківської області, поєднаного з детальним планом території».

  1. Генеральний план селища Миролюбівка Лозівського району Харківської області, поєднаного з детальним планом території.

Підстава: рішення Лозівської міської ради Харківської області від 10 липня 2019 року № 1632 «Про надання дозволу на розроблення генерального плану селища Миролюбівка Лозівського району Харківської області, поєднаного з детальним планом території».

  1. Генеральний план села Смирнівка Лозівського району Харківської області, поєднаного з детальним планом території.

Підстава: рішення Лозівської міської ради Харківської області від 10 липня 2019 року № 1633 «Про надання дозволу на розроблення генерального плану села Смирнівка Лозівського району Харківської області, поєднаного з детальним планом території».

  1. Генеральний план села Царедарівка Лозівського району Харківської області, поєднаного з детальним планом території.

Підстава: рішення Лозівської міської ради Харківської області від 10 липня 2019 року № 1634 «Про надання дозволу на розроблення генерального плану села Царедарівка Лозівського району Харківської області, поєднаного з детальним планом території».

  1. Генеральний план селища Чернігівське Лозівського району Харківської області, поєднаного з детальним планом території.

Підстава: рішення Лозівської міської ради Харківської області від 10 липня 2019 року № 1635 «Про надання дозволу на розроблення генерального плану селища Чернігівське Лозівського району Харківської області, поєднаного з детальним планом території».

Замовник: виконавчий комітет Лозівської міської ради Харківської області.

Мета проектів: розроблення генеральних планів населених пунктів, поєднаних з детальним планом території у відповідності до чинного законодавства та з врахуванням перспективи розвитку населених пунктів.

Пропозиції щодо врахування в містобудівній документації інтересів фізичних та юридичних осіб просимо подавати в письмовій формі до виконавчого комітету Лозівської міської за адресою: 64602, м. Лозова. вул. Ярослава Мудрого, 1 або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Пропозиції приймаються до 02 вересня 2019 року


ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок розроблення містобудівної документації –«Генеральний план села Нова Іванівка Лозівського району Харківської області, поєднаний з детальним планом території»

У відповідності до норм ст. 17, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Лозівська міська рада Харківської області оголошує про початок розроблення містобудівної документації – Генеральний план села Нова Іванівка Лозівського району Харківської області, поєднаний з детальним планом території.

Підстава: рішення Лозівської міської ради Харківської області від 21 червня 2019 року № 1599 «Про надання дозволу на розроблення генерального плану села Нова Іванівка Лозівського району Харківської області, поєднаного з детальним планом території».

Замовник: виконавчий комітет Лозівської міської ради Харківської області.

Мета проекту: розроблення генерального плану села Нова Іванівка Лозівського району Харківської області, поєднаного з детальним планом території у відповідності до чинного законодавства та з врахуванням перспективи розвитку населеного пункту.

Пропозиції щодо врахування в містобудівній документації інтересів фізичних та юридичних осіб просимо подавати в письмовій формі до виконавчого комітету Лозівської міської за адресою: 64602, м. Лозова. вул. Ярослава Мудрого, 1 або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Пропозиції приймаються до 15 серпня 2019 року.


Оприлюднення результатів розгляду пропозицій
громадськості до проекту містобудівної документації:

План зонування території  (зонінг) міста Лозова

Харківської області

 

Відповідно до ст. 18 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про основи містобудування», розділу ІV Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 р. № 290, ДСТУ-Н Б Б.1.1-12:2011 «Настанова про склад та зміст плану зонування території (зонінг)», рішення Лозівської міської ради від 16.10.2015 р. № 1524 «Про затвердження Програми з розробки плану зонування території міста Лозова на 2016 рік» та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету міністрів України № 555 від 25 травня 2011 р., на офіційному сайті Лозівської міської ради 17 січня 2017 року та в газеті «Голос Лозівщини» від 27 січня 2017 № 9-10 було опубліковано повідомлення про оприлюднення проекту містобудівної документації для врахування громадських інтересів  під час розроблення проекту плану зонування території (зонінгу) міста Лозова Харківської області.

Всі бажаючі ознайомитись з друкованими матеріалами плану зонування території міста Лозова мали змогу зробити це у відділі містобудувння, архітектури та земельних відносин міської ради к. 16, 19 по вул. Ярослава Мудрого, 1 в м. Лозова, а в електронному вигляді - на офіційному сайті Лозівської міської ради.

За період з 17.01.2017 по 17.02.2017 до виконавчого комітету міської ради надійшло три звернення від жителів місця з проханнями змінити призначення земельних ділянок.

Зазначені пропозиції були розглянуті замовником містобудівної документації, виконавчим комітетом Лозівської міської ради, та розробником зонінгу, товариством з обмеженою відповідальністю «Інженерно правовий центр «Гранд» і були враховані в проекті плану зонування міста.

Виходячи з цього, відділу містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради рекомендовано винести проект рішення міської ради «Про затвердження плану зонування території (зонінгу) міста Лозова Харківської області» на засідання міської ради для затвердження.


ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту

«План зонування території (зонінг)

міста Лозова Харківської області»

для врахування громадських інтересів

На виконання рішення Лозівської міської ради від 16 жовтня 2015 року «Про затвердження Програми з розробки плану зонування території міста Лозова на 2016 рік»,  відповідно до Закону  України  „Про регулювання містобудівної діяльності”, Постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. N 555 «Про  затвердження  Порядку  проведення громадських  слухань  щодо  врахування  громадських  інтересів  під  час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» з метою урахування  громадських  і  приватних  інтересів  при  плануванні  і  забудові території  міста Лозова, виконавчий комітет міської ради з 17 січня 2017 року  оприлюднює матеріали  проекту  «План зонування території (зонінг) міста Лозова Харківської області».

  З матеріалами плану зонування можна ознайомитись  протягом місяця у відділі містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради (каб. № 19, вул. Ярослава Мудрого, 1, в м. Лозова), інформація за тел. 2-29-32.

Пропозиції приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції та зауваження слід подавати до  виконавчого комітету міської ради за адресою: м. Лозова, вул. Ярослава Мудрого, 1, к. 7, 9.

Терміни подання пропозицій: з 17.01.2017р. до 17.02.2017р.

Замовник містобудівної документації: виконавчий комітет Лозівської міської ради.

Розробник проекту: Товариство з обмеженою відповідальністю «Інженерно-правовий центр «Гранд».

Відповідальна  особа  за  організацію  розгляду  пропозицій:  начальник відділу  містобудування,  архітектури та земельних відносин міської ради – Кошляк Інна Петрівна. 

Мета проекту «План зонування території (зонінг) міста Лозова Харківської області»: Регулювання планування та забудови території міста з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів, раціонального використання території; створення сприятливих умов для залучення інвестицій у будівництво шляхом забезпечення можливості вибору інвестором найбільш ефективного виду використання земельної ділянки для містобудівних потреб; забезпечення вільного доступу громадян до інформації стосовно розвитку населеного пункту, взаємоузгодження інтересів громади та інвесторів; забезпечення сумісності забудови окремих земельних ділянок з оточуючою забудовою; сприяння реалізації завдань довгострокового розвитку міста з урахуванням екологічного стану та збереження об’єктів культурної спадщини.

Зонінгом визначаються умови і обмеження використання території населеного пункту, надається обґрунтування меж територіальних зон, встановлюються містобудівні регламенти, визначаються види переважного та супутнього використання земельних ділянок, граничні параметри дозволеного будівництва в цих зонах.


ПОВІДОМЛЕННЯ

 

Оприлюднення     результатів     розгляду    пропозицій громадськості  до проекту містобудівної документації: внесення змін до генерального плану міста Лозова Харківської області

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про основи містобудування» та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженим Постановою Кабінету міністрів України № 555 від 25 травня 2011 р. на офіційному сайті Лозівської міської ради 25.01.2016 р. та в газеті «Голос Лозівщини» від 02.02.2016 № 13 було опубліковано повідомлення про оприлюднення проекту містобудівної документації для врахування громадських інтересів  під час розроблення проекту внесення змін до генерального плану міста Лозова Харківської області.

Всі бажаючі ознайомитись з друкованими матеріалами проекту внесення змін в генеральний план міста мали змогу зробити це у будівлі міськвиконкому к. 16 по вул. Ярослава Мудрого, 1 в м. Лозова, а в електронному вигляді - на офіційному сайті Лозівської міської ради.

За період з 25.01.2016 по 26.02.2016 до виконавчого комітету міської ради надійшла пропозиція від Малого підприємства «МКН» з зауваженням до проекту внесення змін в генеральний план, якою пропонувалась незначна зміна трасування вулиці Карла Маркса на ділянці перетину з вулицею Соборна для врахування інвестиційних намірів будівництва МП «МКН» на земельних ділянках по вул. Карла Маркса, які знаходяться в оренді у підприємства.

Зазначена пропозиція була розглянута замовником містобудівної документації, виконавчим комітетом Лозівської міської ради, та розробником проекту, товариством з обмеженою відповідальністю «Інженерно правовий центр «Гранд» та була відхилена як така, що має низку невідповідностей існуючим Державним будівельним нормам.

Виходячи з цього, відділу містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради рекомендовано продовжити роботу з підготовки проекту внесення змін в генеральний план міста Лозова для проходження Державної експертизи, а в подальшому винести проект рішення «Про затвердження проекту внесення змін в генеральний план міста Лозова Харківської області» на засідання міської ради для затвердження.


Оприлюднення     результатів     розгляду    пропозицій громадськості  до проекту містобудівної документації: внесення змін до детального плану території в межах вулиць Покровська, Карла Маркса, Михайла Грушевського, Жовтневої м. Лозова Харківської області

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про основи містобудування» та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженим Постановою Кабінету міністрів України № 555 від 25 травня 2011 р. на офіційному сайті Лозівської міської ради 25.01.2016 р. та в газеті «Голос Лозівщини» від 02.02.2016 № 13 було опубліковано повідомлення про оприлюднення проекту містобудівної документації для врахування громадських інтересів  під час розроблення проекту внесення змін до детального плану території в межах вулиць Покровська, Карла Маркса, Михайла Грушевського, Жовтневої м. Лозова Харківської області.

Всі бажаючі ознайомитись з друкованими матеріалами проекту внесення змін в детальний план території мали змогу зробити це у будівлі міськвиконкому к. 16 по вул. Ярослава Мудрого, 1 в м. Лозова, а в електронному вигляді - на офіційному сайті Лозівської міської ради.

За період з 25.01.2016 по 26.02.2016 до виконавчого комітету міської ради надійшла пропозиція від Малого підприємства «МКН» з зауваженням до проекту внесення змін в детальний план, якою пропонувалась незначна зміна трасування вулиці Карла Маркса на ділянці перетину з вулицею Соборна для врахування інвестиційних намірів будівництва МП «МКН» на земельних ділянках по вул. Карла Маркса, які знаходяться в оренді у підприємства.

Зазначена пропозиція була розглянута замовником містобудівної документації, виконавчим комітетом Лозівської міської ради, та розробником проекту, Державним підприємством Український державний проектний інститут «Укрміськбудпроект» та була відхилена як така, що має низку невідповідностей існуючим Державним будівельним нормам.

Виходячи з цього, відділу містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради рекомендовано винести проект рішення «Про затвердження проекту внесення змін до детального плану території в межах вулиць Покровська, Карла Маркса, Михайла Грушевського, Жовтневої м. Лозова Харківської області» на засідання міської ради для затвердження.


Оприлюднення     результатів     розгляду    пропозицій громадськості  до проектів містобудівної документації - детального плану території м. Лозова Харківської області в південно-східній частині міста з метою відведення земельних ділянок учасникам бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції та детального плану території в межах вул. Польова, Іподромна та території ВАТ «Лозівське АТП-16309» м. Лозова Харківської області з метою відведення земельних ділянок учасникам бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції.

 Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про основи містобудування» та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженим Постановою Кабінету міністрів України № 555 від 25 травня 2011 р. на офіційному сайті Лозівської міської ради 25.01.2016 р. та в газеті «Голос Лозівщини» від 02.02.2016 № 13 було опубліковано повідомлення про оприлюднення проекту містобудівної документації для врахування громадських інтересів  під час розроблення детального плану території м. Лозова Харківської області в південно-східній частині міста з метою відведення земельних ділянок учасникам бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції та детального плану території в межах вул. Польова, Іподромна та території ВАТ «Лозівське АТП-16309» м. Лозова Харківської області з метою відведення земельних ділянок учасникам бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції.

Всі бажаючі ознайомитись з друкованими матеріалами детальних планів територій мали змогу зробити це у будівлі міськвиконкому к. 16 по вул. Ярослава Мудрого, 1 в м. Лозова, а в електронному вигляді - на офіційному сайті Лозівської міської ради.

За період з 25.01.2016 по 26.02.2016 до виконавчого комітету міської ради пропозицій від громадськості із зауваженнями щодо проектів детальних планів не надходило.

Виходячи з цього, відділу містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради рекомендовано винести проекти рішень «Про затвердження детального плану території м. Лозова Харківської області в південно-східній частині міста» та «Про затвердження детального плану території в межах вул. Польова, Іподромна та території ВАТ «Лозівське АТП-16309» м. Лозова Харківської області» на засідання міської ради для затвердження, після чого розпочати процедуру відведення земельних ділянок учасникам бойових дій антитерористичної операції.

На виконання статей 16, 18, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» відділмістобудування, архітектури та земельних відносин міської ради оприлюднює наступні рішення міської ради про розроблення містобудівної документації:

 

Рішення міської ради від 16 жовтня 2015 року № 1524 «Про затвердження Програми з розробки плану зонування території міста Лозова на 2016 рік

 

Рішення міської ради від 20 березня 2015 року № 1361 «Про затвердження Програми з розробки плану зонування території міста Лозова на 2015 рік»

 

Рішення міської ради від 20 березня 2015 року № 1369 «Про внесення змін до детального плану території в межах вулиць Урицького, Карла Маркса, Комінтерну, Жовтневої м. Лозова Харківської області»

 

Рішення міської ради від 20 березня 2015 року № 1370 «Про розробку детального плану території в межах вулиць Жовтнева, Карла Маркса, Паризької Комуни, Рози Люксембург в м. Лозова Харківської області»

 

Після виготовлення плану зонування та детальних планів території проекти згаданої містобудівної документації будуть розміщені у засобах масової інформації для громадського обговорення.

 

Рішення Лозівської міської ради №1307 від 26 грудня 2014 року "Про затвердження Програми внесення змін в генеральний план міста лозова на 2015 рік"

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ