35°C

Погода у Лозовій

Переважно сонячно

Вологість: 12%

Вітер: 28.97 km/h

Важливе повідомлення

Бегущая строка

Лозівська міська рада повідомляє, що згідно з розпорядженням міського голови «Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад» № 269 від 15.08.2014 року, будуть проведені громадські обговорення щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад 08 вересня 2017 року о 14.00 годині у залі засідань міської ради за адресою: м.Лозова, вул. Ярослава Мудрого, 1

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Новини

image 0 02 04 ad2e5962e5a1a1ca47869607743ef307c4567147a72d96539f86fccdf93bb367 VПерший заступник міського голови Олександр Жидков учора, 16 серпня, провів зустріч з директором Харківського комунального підприємства «Міський інформаційний центр» по питаннях впровадження електронного реєстру пацієнтів у Лозівських лікарнях. З роботою вже діючої системи перший віце-мер ознайомився на прикладі Харківської міської лікарні № 8. Головний лікар Олена Чумаченко розповіла про переваги впровадження електронного обліку хворих. Це дало можливість покращити якість обслуговування населення у лікарні.
Наразі для створення такої бази у Лозівських лікарнях триває збір даних, які вивчать спеціалісти Харківського міського інформаційного центру та оцінять вартість впровадження проекту у Лозовій.

View the embedded image gallery online at:
http://lozovarada.gov.ua/novini.html#sigFreeIdc047bce684

Gepatit AЗа інформацією Лозівської міськміжрайонної філії ДУ «Харківській обласний лабораторний центр МОЗ України» під час вірусологічного дослідження проби води відкритого водоймища – ставка, розташованого біля Домаського навчально-виховного комплексу на території Домаської сільради, був виявлений антиген вірусу гепатиту А.

З метою недопущення інфікування вірусним гепатитом А відділ цивільного захисту, ОМРСР та ВЗПО Лозівської міської ради рекомендує мешканцям та гостям м. Лозова та с. Домаха утриматись від відпочинку та купання на ставку, розташованого біля Домаського НВК на території Домаської сільради. Крім того нагадуємо, що на зазначеному водоймищі відсутнє організоване місце масового відпочинку (пляж).

2d3f83bdc0c2cdb94a568a5a846beaadВідділ цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Лозівської міської ради  повідомляє, що впродовж пожежонебезпечного періоду на території  міста Лозова та Лозівського району  різко збільшилась кількість пожеж, які виникають у зв’язку із самовільним спалюванням сухих залишків трави, сміття, опалого листя.

При цьому, під час спалювання вздовж автошляхів, залізничних колій, на сільськогосподарських угіддях, вогонь може розповсюджуватися на лісові масиви, де і завдає найбільшої шкоди.

1498489565 volleyballВ м.Нова Каховка пройшли фінальні ігри чемпіонату України з пляжного волейболу серед юнаків 2002 року народження. В змаганнях взяли участь 22 кращі команди переможці зональних змагань.

З підсумками Чемпіонату України друге місце посіла збірна команда м.Лозова –м.Первомайський у складі Кришталь Владислав (ДЮСШ «Олімпія» м.Лозова) та Куринний Данил (м.Первомайський). Юнаки у напруженому  двобої у фінальному матчі поступилися з рахунком 1:2 збірній команді з Нової Каховки.

Вихованець ДЮСШ «Олімпія» - Кришталь Владислав виконав норматив «Кандидат у майстри спорту України»

P1180562Під головуванням міського голови Сергія Зеленського сьогодні, 17 серпня, у мерії пройшла нарада з питання забезпечення міста альтернативними джерелами водопостачання. Мер дав доручення відпрацювати питання подачі води на місто зі свердловин, які знаходяться на території Лозівського ковальсько-механічного заводу та КП «Лозоваводоканал».

1В Лозівській міській бібліотеці пройшла виставка-натюрморт «Свята наші, дайте краси і сили, щоб ми у світі славно жили!» присвячена серпневим святам.

Звичаї народу – це ті прикмети, по яких розпізнається народ не тільки в сучасному світі, а і в його історичному минулому. Наша виставка збагачує людей позитивними емоціями, формує почуття національної свідомості, виховує почуття любові до рідної землі.

Відвідувачам нашої бібліотеки дуже сподобалась виставка, яка сприяла не забувати народні звичаї та традиції, поважати та передавати їх майбутнім поколінням.

Informaciya dlya pidpriyemciv 2ФОП-загальносистемник показує в Книзі витрати за умови відображення доходу

Фізособа-підприємець у графі 2 Книги обліку доходів і витрат підприємця на загальній системі оподаткування «Сума доходу, отриманого від здійснення господарської діяльності» відображає отриманий дохід за підсумками дня.

У графі 6 Книги зазначається сума документально підтверджених витрат, пов’язаних із придбанням товарів (робіт, послуг), дохід від реалізації яких відображено в графі 2 Книги.

Informaciya dlya buhgalteriv 2Реалізація пального відбувається згідно з договором про спільну діяльність без створення юридичної особи. Яка особа підлягає реєстрації як платник акцизного податку?

ДФС веде реєстр платників акцизного податку з реалізації пального. Включення осіб до реєстру платників, внесення змін до нього, виключення з реєстру платників здійснюються засобами СЕАРП і конт­ролюючими органами за основним місцем обліку особи як платника податків.

При цьому до реєстру платників, зокрема щодо договорів про спільну діяльність без утворення юридичної особи, включаються такі ідентифікаційні дані:

  • назва договору;
  • найменування уповноваженої особи;
  • податковий номер, наданий такій особі під час взяття на облік договору згідно ПКУ.

Реєстрація платника податку здійснюється на підставі подання особою не пізніше ніж за три робочі дні до початку здійснення реалізації пального заяви про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального за формою № 1-АКП, наказ Мінфіну України від 25.02.2016 р. № 218.

podatkovaЛозівською ОДПІ забезпечено до Зведеного бюджету 1090,5 мільйонів гривень

Впродовж січня-липня поточного року платники Лозівської ОДПІ перерахували до Зведеного бюджету України 1 млрд. 90,5 млн. грн. Порівняно з відповідним періодом минулого року надійшло на  283,8 млн. грн., або 135% більше коштів.

До Державного бюджету надійшло понад 802 млн. грн., що на 134,2% (+207,6 млн. грн.) більше рівня надходжень відповідного періоду 2016 року.

В розрізі основних податків до Державного бюджету надійшло:

- податку на прибуток – 10,7 млн. грн.;

- податку на додану вартість – 97,8 млн. грн.;

- податку на доходи фізичних осіб – 56,7 млн. грн.;

Частка податкових платежів за сім місяців 2017 року до місцевого бюджету склала понад 288,5 млн. грн. та перевищила на 76,2 млн. грн. рівень надходжень за відповідний період минулого року.

У липні забезпечено до Зведеного бюджету України 72,7 млн. грн. та до місцевого бюджету 51,3 млн. грн.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
ВГОРУ