5°C

Погода у Лозовій

Хмарно

Вологість: 80%

Вітер: 28.97 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Новини

IMG 1424Сьогодні, 11 листопада, Лозівський міський голова Сергій Зеленський оглянув, як ведуться ремонтні роботи в міському Палаці культури, зокрема ремонту фасадної частини будівлі, малої зали та облаштування прилеглої території. Мер наголосив на дотриманні термінів та вказав на покращення якості виконання робіт.
Цього ж дня,  Сергій Зеленський зустрівся з медичними працівниками Вузлової лікарні, де обговорив питання модернізації закладів охорони здоров’я міста Лозова.

PC051259Для читачів міської бібліотеки діє книжкова виставка-знайомство «На паралельних дорогах прав і обов’язків».

Сьогодні вже нікого не треба переконувати в необхідності правових знань, бо згідно Конституції України: незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності. Тому кожна людина повинна бути хоча б трішки юристом.

Книжкова виставка дуже сподобалась відвідувачам бібліотеки.

06В Панютинській публічній бібліотеці 6 грудня відбулася колективна бесіда з учнями «Чи знаєш ти свої права?» Діти   познайомилися з Декларацією та Конвенцією ООН про права дитини, прийняли участь у грі-вікторині «Права та обов’язки» познайомилися з книгами в яких порушуються або поважаються права інших.

03Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Основним завданням акції є проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення  щодо нетерпимого ставлення до насильства.

     Насильство в сім’ї належить до одного з самих негативних соціальних явищ останнього десятиліття.

   Жертвою домашнього насильства може стати будь-хто: жінка, яку постійно лає і б'є її чоловік, дівчинка-підліток, що страждає від сексуальних переслідувань свого вітчима, хлопчик, якого лупцює мати-алкоголічка, старенька бабуся, що її ненавидять власні діти...

В рамках цієї акції Лозівським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено заходи, спрямовані на запобігання насильству в сім’ї:

  • профілактичні бесіди в сім`ях, які опинилися у складних життєвих обставинах, в сім`ях, в яких виховуються неповнолітні діти, багатодітних та малозабезпечених сім`ях на тему «Попередження домашнього насильства»;
  • роз`яснювальна робота в прийомних сім’ях на тему «Конфлікти в сім’ї та їх розв’язання»;
  • групові консультації для дітей у навчальних закладах міста із залученням інспекторів відділу пробації;
  • вулична волонтерська акція «НАСИЛЛЯ - СТОП!».

   Під час проведення заходів спеціалістами та волонтерами центру розповсюджувалися листівки та буклети відповідної тематики.

   Батькам були надані пам’ятки – рекомендації, розроблені психологом центру щодо взаємовідносин з дітьми – підлітками.

View the embedded image gallery online at:
http://lozovarada.gov.ua/novini.html#sigFreeId3520f5912f

Директор ЛМЦСССДМ

Н.О.Кишинська

zvit8 грудня о 12.00 годині у великій залі Лозівської міської ради відбудеться звіт міського голови Сергія Зеленського про результати роботи у 2016/17 роках. Запрошуються всі бажаючі.

P1250023 Новини

5 грудня 2017 року в приміщенні виконавчого комітету відбулося чергове засідання комісії з питань організації проведення ремонту житлових будинків і квартир окремих пільгових категорій громадян, на якому було розглянуто заяву на проведення поточного ремонту житла учасника бойових дій з числа учасників АТО, який мав поранення. Комісією прийнято рішення про проведення ремонту квартири за рахунок коштів міського бюджету.

View the embedded image gallery online at:
http://lozovarada.gov.ua/novini.html#sigFreeId0cd97d49f0

Informaciya dlya pidpriyemciv 3Житло здавалось в оренду лише декілька місяців на рік

Яким чином застосовується пільга із сплати податку на нерухоме майно для фізичної особи, яка протягом кількох місяців звітного року здавала об’єкт житлової нерухомості в оренду?

Якщо власник об’єкта житлової нерухомості протягом кількох місяців звітного року здавала об’єкт житлової нерухомості в оренду, пільга зі сплати податку на такий об’єкт не застосовується починаючи з того місяця, в якому фактично об’єкт здавався в оренду та до кінця місяця, в якому припинено здачу в оренду такого об’єкта.

Informaciya dlya buhgalteriv 3Cвято наближається: оподаткування новорічних подарунків і квитків на новорічні заходи

До загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається вартість дарунків (а також призів переможцям та призерам спортивних змагань), якщо їх вартість не перевищує 25% однієї мінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої на 1 січня звітного податкового року, за винятком грошових виплат у будь-якій сумі (у 2017 році – 800 грн).

podatkovaМирослав Продан: Податок на виведений капітал суттєво спростить ведення обліку та зменшить податковий тиск

01 грудня 2017 року на зустрічі Президента України і Прем'єр-міністра з бізнесом саме це питання було одним із порядку денного.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
ВГОРУ