3°C

Погода у Лозовій

Мінлива хмарність

Вологість: 65%

Вітер: 17.70 km/h

Важливе повідомлення
Управління житлово-комунального господарства та будівництва міської ради попереджує про адміністративну відповідальність за спалювання опалого листя та іншого сміття на території населеного пункту (ст. 152 КУпАП)

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Новини

Найближчим часом поблизу автобусних зупинок «Центральний ринок» з’являться дорожні знаки «Зупинка заборонена». Таким чином міська влада упорядкує рух транспорту, зокрема маршрутних таксі в районі Центрального ринку.

Як зменшити витрати на опалення у багатоквартирному будинку розповіли керівникам комунальних підприємств Лозової та головам ОСББ  консультант проекту IFC в Харківській області Олег Масленніков та регіональний представник компанії Danfoss Андрій Ільченко.  Семінар з енергоефективності відбувся у Лозівському міськвиконкомі 21 квітня.

Про це повідомила начальник Управління освіти, молоді та спорту Вікторія Урванцева. Після вимушених канікул, пов’язаних з різким зниженням температури зовнішнього повітря, лозівські школярі повернуться до навчання 26 квітня.

Працівники КП «Лозоваводоканал» ліквідували надскладний порив магістрального водогону на Авилівському боці міста Лозова, по вулиці Троїцькій (колишня Скорохода), який стався учора 20 квітня. Незважаючи на несприятливі погодні умови, бригади КП «Лозоваводоканал» з 13.00 години 21 квітня відновили водопостачання Авилівки та Панютиного.

У зв’язку зі збільшенням світлового дня, з 21 квітня місто освітлюватиметься з 20.30 до 23.00 години. Вранці вуличне освітлення не включатиметься.

Про це на нараді з керівниками комунальних підприємств, яка пройшла сьогодні, 21 квітня, наголосив заступник міського голови Валерій Крикун. Він зауважив, що погодні умови не покращуються, тому комунальні підприємства повинні готуватися  ефективно і швидко реагувати на будь-які нештатні ситуації пов’язані з погіршенням погоди.

Сьогодні, 20 квітня, Лозівський міський голова Сергій Зеленський у ході зустрічі з проектантами обговорив реконструкцію міського Палацу культури, а саме фасадної частини будівлі, капітального ремонту внутрішніх приміщень та системи кондиціонування. Проектанти узгодили архітектурний стиль фасаду Палацу культури та представили зразки матеріалу для покриття стін будівлі. Також учасники наради розглянули питання благоустрою проспекту Перемоги після завершення реконструкції водогону.

19.04.2017  року  службою у справах дітей Лозіської міської ради Харківської області було організовано та проведено семінар – нараду «Захист прав дітей –сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».

У семінарі взяли участь заступники директорів з виховної роботи навчальних закладів міста; методист методичного кабінету  управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради; лікар ОПТД № 6; секретарі сільської та селищної рад; лікар – психіатр КЗОЗ «Лозівське ТМО»; завідуюча амбулаторією №2 КЗОЗ «ЦПМСД м. Лозова»; представники  міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Під час проведення семінару було обговорено механізм взаємодії структурних підрозділів для забезпечення соціально - правового захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та шляхи вирішення проблемних питань.

 

Заступник начальника служби Н.М.Бережна

Завдяки співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ у 10-й школі та ліцеї № 4 з’явилися нові сучасні парти, стільці і дошки.
Школа № 10 стовідсотково забезпечена новими шкільними меблями, сюди завезли 700 стільців, 320 парт і 11 шкільних дошок. У ліцеї № 4 замінили 75 парт і 150 стільців у п’яти класах.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
ВГОРУ