31°C

Погода у Лозовій

Сонячно

Вологість: 41%

Вітер: 11.27 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Новини

Сьогодні, 27 червня, на засіданні виконавчого комітету комунальному підприємству «Лозоваводоканал» встановили нові тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення, які вступлять в дію з 14 липня 2017 року.

Сьогодні, 26 червня, під час круглого столу з представниками німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ та україно-німецькою ініціативою «Київський діалог», керівництво міста обговорило нові напрямки співпраці.

22 червня проведено засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури та розглянуті наступні питання:
- про стан доступності до об'єктів сфери обслуговування населення;

Через борги перед АК «Харківобленерго» комунальне підприємство  «Лозоваводоканал» 23 червня відключено від електропостачання, у зв’язку з чим припинено подачу води на місто. Борги у підприємства виникли у зв’язку з невиплатою державою компенсацій за пільги та субсидії.
Сьогодні, 23 червня, о 16.00 годині на позачергове засідання збираються депутати міської ради для виділення коштів у розмірі 1 мільйон гривень для погашення заборгованості за електроенергію перед АК «Харківобленерго».
Інформація про терміни відновлення водопостачання буде повідомлена додатково.

Розрахунки населення за воду за станом на 22 червня 2017 року.

         Рівень оплати населенням за послуги з водопостачання та водовідведення станом на 22 ЧЕРВНЯ 2017 року склав 25,5%.  Недоплата в грошовому вираженні склала 1 млн. 881 тис. Грн.  З метою забезпечення своєчасності розрахунків від споживачів наших послуг в даний час в багатоповерховому секторі працює спеціалізована бригада підприємства з відключення боржників від послуг водовідведення за допомогою запірного пристрою.  Цей пристрій дає можливість відключити тільки абонента-боржника і жодним чином не впливає на функціонування спільних каналізаційних стояків.  Роботи з обмеження подачі води і прийому стоків будуть виконуватися по всій території міста, в першу чергу в житлових будинках з низьким рівнем оплати, що знаходяться в різних районах.  При цьому відновлення послуг буде можливо тільки після повного погашення заборгованості та оплати робіт по підключенню, вартість яких становить 494.06 грн.  Також щодня в приватному секторі проводяться відключення боржників спецбригади КП «Лозоваяводоканал».  Переконливо рекомендуємо всім жителям, у яких є борги перед КП «Лозоваяводоканал», погасити їх і не доводити ситуацію до відключення.

01За останній місяць у нашому місті мали місце три випадки отруєння дітей алкогольними напоями віком 13-16 років.

У більшості українських родин жодне свято не обходиться без спиртного. Доки діти маленькі, їм за святковим столом наливають сік. Та згодом, років у 13-15, вже можуть дозволити пригубити шампанського. А за рік, два той самий підліток сидітиме у дворі з пляшкою пива.

За даним Всесвітньої організації охорони здоров’я, майже 40% наших дітей, старших 13 років вживають алкоголь.

План заходів
щодо відзначення у місті Лозова Дня молоді

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
ВГОРУ