11°C

Погода у Лозовій

Хмарно

Вологість: 100%

Вітер: 6.44 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Новини

P1230188Сьогодні, 20 жовтня, на нараді з керівниками комунальних підприємств, яка пройшла у мерії під головуванням заступника міського голови Валерія Крикуна, обговорили, як триває опалювальний сезон у Лозовій.

CIMG667018 жовтня на канікулах в Панютинській публічній бібліотеці відбулися козацькі розваги "Слава козацька не вмре, не поляже" до  Дня українського козацтва. Діти згадали про видатних гетьманів Петра Вишневецького, Петра Конашевича-Сагайдачного, Богдана та Юрія Хмельницьких, Івана Виговського, Петра Дорошенко і кошового отамана Івана Сірка.

Informaciya dlya pidpriyemciv 3Як сплачуватимуть ЄСВ самозайняті особи завдяки пенсійній реформі

Фізособи-підприємці, у т.ч. спрощенці; особи, котрі провадять незалежну професійну діяльність; члени фермерського господарства, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах, зобов’язані сплачувати ЄСВ, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується ЄСВ. Раніше для самозайнятих осіб, окрім спрощенців, застосовувався річний період сплати ЄСВ.

Informaciya dlya buhgalteriv 3Порядок виправлення помилки в індивідуальному податковому номері платника ПДВ

Виправлення помилки, допущеної в індивідуальному податковому номері (ІПН) покупця податкової накладної (ПН), зареєстрованої в ЄРПН, здійснюється наступним чином:

1) продавець повинен скласти розрахунок коригування (РК) до такої ПН з урахуванням таких особливостей:

Podatkova2На Харківщині у фіскальній службі попереджають про активізацію шахраїв

В органи фіскальної служби Харківщини надходить інформація про осіб, які представляються начебто працівниками фіскальної служби, та вимагають кошти у бізнесменів. У підприємців шахраї вимагають гроші для залагодження питань щодо «перевірок», чи на якісь інші потреби.

П1Зустрічі з психологом завжди цікаві та повчальні. Міська бібліотека запросила на засідання клубу «Родовід» психолога Лиховоз Л.В., яка ознайомила присутніх з психологічними питаннями: як позбутися негативних думок і отримати позитивні, охарактеризувала психологічні особливості сучасної сім’ї, визначила підхід до особливого формування сім’ї та інші повсякденні хвилюючі питання для спілкування. Зустріч пройшла результативно і разом з тим весело.

IMG-76f195ce2e712709ffdd56f8dcd405f6-V Новини

12, 13 жовтня у місті Києві в приміщенні Верховної Ради проходив практикум з галузевої законотворчості за напрямом «Житлово-комунальне господарства». У ньому взяв участь заступник Лозівського міського голови Валерій Крикун. Учасники ознайомилися з принципами законотворчої діяльності та законодавчого процесу, отримали практичні знання і навички з розробки проектів нормативно-правових актів, ознайомилися з роботою Асоціації міст України та Верховної Ради України.

View the embedded image gallery online at:
http://lozovarada.gov.ua/novini.html#sigFreeId6ca002b9e6

P1220720Напередодні святкування державного свята ,  жіночий колектив Лозівської міської ради та виконавчого комітету привітав чоловіків колег зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України та Днем Українського козацтва. Жінки сердечно бажали чоловікам міцного здоров’я,  наснаги, сили і любові та вручили їм подарунки. 

З5«Тобі, Україно, мій мужній народе,

Складаю я пісню святої свободи.

Усі мої сили і душу широку

Й життя я віддам до останнього кроку,

Аби ти щаслива була Україно,

Моя Батьківщино!»

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
ВГОРУ