Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Новини

P1630842Сьогодні, 19 квітня, керівники міста і району під час наради з правоохоронцями, в.о. старост, відповідальними за виборчі дільниці, наголосили на дотриманні законності та забезпеченні належного рівня охорони громадського порядку під час проведення другого туру виборів. Керівники правоохоронних органів, служби надзвичайних ситуацій, військового комісаріату доповіли, що підрозділи переведені на посилені варіанти несення служби й особовий склад готовий стати на захисті прав та законних інтересів громадян.

17.04.2019 року під головуванням першого заступника міського голови Жидкова О.М.,  з метою реалізації права дітей на виховання в сім’ї,  відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини. В засіданні комісії брали участь запрошені громадяни, причетні спеціалісти служб та організацій міста.

P1630724Рішення про увічнення пам’яті двох загиблих військових: Сергія Моторного, який виконував інтернаціональний обов’язок в Афганістані, та Олександра Лавренка – захисника України, зображенням на муралі прийняли сьогодні, 17 квітня, у мерії під час засіданні комісії. Нанесуть портрети двох лозівських героїв на торці будинку № 4 на 3-му мікрорайоні. Сергій Моторний загинув 1984 року в Афганістані, посмертно нагороджений орденом Червоної зірки. Олександр Лавренко - у 2014 році під час бойових дій на сході України. Йому посмертно присвоїли звання Героя України.

Pashalniy yarmarok

IMG f2cba891c3924018cbf15fd971614779 V 1Упродовж минулого тижня працівники бюджетних та державних установ старостинських округів вийшли на прибирання парків, скверів та територій закладів освіти і культури. Білили бордюри та дерева, вирубували сухостої, порослі дерев, упорядковували квітники. Також прибирали території сільських кладовищ та братські могили.

P1620334На минулому тижні КП «Еко-Сан» встановило 70 світлодіодних світильників у Лозовій та Садівському старостинському окрузі.

Sirena trevogi17 квітня 2019 року о 14 годині 25 хвилин Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.

Уривчасте звучання електросирен означає - "УВАГА ВСІМ!". Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення (UA: Харків) , радіомовлення (дротове або ефірне на частоті 67,13 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. В подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.
Під час проведення планової технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

31449Із глибоким сумом повідомляємо, що 12 квітня 2019 року на 65-му році пішов із життя талановитий керівник, колишній головний архітектор міста  Олександр Федорович Міленін.
Олександр Федорович народився 19 серпня 1954 року на ст. Центральній Володарського району Горьківської області в сім’ї військовослужбовців.
З 1956 року мешканець міста Лозова.

IMG 8d7215afcaa5b7f39c1cfcb55ba8bb4c VМайже дві сотні саджанців липи, бобовнику «Золотий дощ» та ялівців висадили в Панютинському, Катеринівському, Миролюбівському та Яковлівському старостинських округах.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ