-5°C

Погода у Лозовій

Мінлива хмарність

Вологість: 87%

Вітер: 27.36 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Новини

P1550552Сьогодні, 13 грудня, нові тарифи на централізоване водопостачання і водовідведення, теплопостачання, вивіз твердих побутових відходів та їх утилізацію затвердили на засіданні виконавчого комітету. Основною підставою для підвищення цін на послуги керівники комунальних підприємств «Теплоенерго», «Лозоваводосервіс» та «Еко-Сан» називають – збільшення вартості складових тарифів.

528335 0Лозівський міський голова Сергій Зеленський, у зв’язку з необґрунтованими обвинуваченнями у соціальних мережах та зверненнями правоохоронних органів, ініціював повну перевірку своєї декларації, як особи уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. З цього приводу 16 листопада 2018 року він з листом звернувся до Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції.

Sport novinyФутзал

08 грудня 2018 року у спортивному залі міського Палацу Культури відбувся Кубок міста Лозова з футзалу серед ветеранів 42+, організатором якого виступила Федерація футболу міста Лозова. У змаганнях прийняли участь чотири футзальні команди: «Ветерани», «ПВРЗ+», «ДК» та «Самарський».

650x480 toHeight 100 images djmediatools img 4652.jpg.2 1Сьогодні, 6 грудня, Лозівський міський голова Сергій Зеленський взяв участь у пленарному засіданні сесії Харківськобї обласної ради.Під час сесії затвердили бюджет області 2019 року, його загальний обсяг складає більше 13 млрд гривень. Виділено кошти на підтримку обласних програм, розвитку житлово-комунального господарства та інфраструктури Харківської області, галузей освіти, спорту та культури. 

P1510142Лозівський міський голова Сергій Зеленський у середу, 5 грудня, зібрав термінову нараду з керівниками правоохоронних органів з приводу неналежної організації роботи щодо боротьби з торгівлею наркотичними засобами та лікарськими препаратами, які у своєму складі містять сильнодіючі речовини, та припинення роботи ігрових закладів у місті. Міський голова незадоволений роботою у цьому напрямку.

P1530252Звіт про підсумки роботи за третій рік перебування на посаді відбудеться 12 грудня о 16.00 годині у великій залі Лозівської міської ради. Мер та його команда запрошують усіх бажаючих взяти участь у заході.

invalid5a23b97140e9cДорогі лозівчани!
Щороку 3 грудня разом зі світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. Цей день покликаний, щоб ми уважніше придивилися до тих, хто живе з нами поруч, і простягли руку тому, хто потребує нашої допомоги та уваги.

снежинкаЗгідно з даними офіційного інформаційного серверу Українського гідрометеорологічного центру протягом найближчих днів на території Лозівської міської об’єднаної територіальної громади очікується зниження температури повітря навколишнього природного середовища до - 15ºС вночі та пориви вітру до 20 м/с.

Відділ цивільного захисту, ОМРСР та ВЗПО Лозівської міської ради рекомендує у разі значного зниження температури повітря навколишнього природного середовища відмовитись (без зайвої потреби) від дальніх поїздок та не виходити на вулицю. У разі перебування на вулиці в цей період необхідно вживати заходи індивідуального захисту від обмороження та переохолодження.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ

Warning: session_write_close(): write failed: Disk quota exceeded (122) in /home/lozova00/lozovarada.gov.ua/www/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 194

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/lozova00/.system/tmp) in /home/lozova00/lozovarada.gov.ua/www/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 194