Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Новини

afіsha denj molodі 2019

tatoТурбота про дітей, забезпечення їх всебічного розвитку – одне із найбільш важливих завдань суспільства, яке дбає про своє майбутнє. Особлива увага у нашому місті приділяється дітям сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які влаштовані до сімейних форм виховання. Одним із провідних напрямків роботи центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді є соціальне супроводження прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та сімей опікунів/ піклувальників, їх підтримка та допомога у вихованні дітей, подоланні труднощів, вирішення спірних питань, які виникають у процесі діяльності.

nasulstvo18 червня 2019 року директор Лозівського міського центру соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді Світлана Нескородько взяла участь у нараді з питань взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, організованій Управлінням праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради за участі представників благодійної організації «Благодійний Фонд Карітас Харків». Темою наради стала міжвідомча взаємодія органів державної влади та недержавних організацій, що долучені до роботи у сфері попередження домашнього насильства.

grib  Найкраще відмовтеся від споживання дикорослих грибів, як від продукту взагалі, а споживайте штучно вирощені печериці, гливи, купуючи їх в магазинах.

    Не купуйте гриби на стихійних ринках чи у продавців на автошляхах. Безпечніше купувати гриби на стаціонарних ринках, де вони проходять відповідний контроль.

    Якщо все ж відправились до лісу збирати гриби, то обов'язково врахуйте таке:

P170083419 червня у рамках робочої поїздки до Лозової голова Харківської обласної ради Сергій Чернов відвідав молодіжний хаб «Піксель», де за рахунок коштів німецького співтовариста в Україні GIZ триває капітальний ремонт, на це виділено 1, 3 мільйони гривень. Закінчити роботи планується 30 червня.

P1700681

У ході попереднього візиту до Яковлівського клубу, працівники бібліотеки просили голову обласної ради Сергія Чернова посприяти у виділенні комп’ютеру, який вкрай необхідний для працівників та відвідувачів закладу.

3Футбол

15 червня 2019 року на стадіоні «Авангард» м. Зміїв відбувся матч VІІ туру Чемпіонату Харківської області сезону 2019 року серед аматорських команд Вищої ліги між командами «Лозова-Панютине» та ФК «Зміїв».

P1700481

14 червня у таборі "Зміна" відкрито 62 сезон, цього року тут оздоровиться 471 дитина. Для дітей пільгових категорій Лозівської ОТГ безкоштовно виділено 30 путівок. 

1

   16 червня 2019 року в Україні традиційно відзначають свято- День батька. Батько й мати –найрідніші, найближчі кожному з нас люди. Багато свят ми присвячуємо мамам, але батько- це друге крило любові до дитини і його роль у вихованні донечок і синочків дуже важлива. Від батьків ми отримуємо тепло, ласку, увагу.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ