Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

15 travnya den simyi15 травня, традиційно, уся країна відзначає день сім'ї – день наших з Вами родин. Адже саме сім’я є тією цеглинкою з якої складається добробут та спокій у нашій державі. Сім’я, увібравши в себе історичний досвід всіх попередніх поколінь, завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації. Українська нація – працелюбна і талановита. Ці високі якості закладаються саме в сім’ї. В сім’ї дитина отримує перші уроки любові до батька-матері, до своєї Батьківщини. В сім’ї вона набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги.

В цей день особливі слова подяки заслуговують прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, сім’ї опікунів/піклувальників, які прийняли в свої родини дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Родини, які з великою любов’ю виховують дітей, дають їм надію на щасливе майбутнє.

На території Лозівської міської об’єднаної територіальної громади функціонує 6 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 40 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 14 прийомних сімей, в яких виховується 28 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 153 сім’ї опікунів/піклувальників у яких виховується 189 дітей.

Кожна дитина заслуговує виховуватися у сім’ї, кожному хочеться називати когось мамою і татом. Завдання дорослих допомогти дітям знайти свою родину.

           Служба у справах дітей Лозівської міської ради Харківської області вітає родини Лозівщини зі святом. Прийміть найщиріші побажання миру та злагоди. Нехай у Ваших родинах завжди панують любов, взаємодопомога і взаєморозуміння!

Служба у справах дітей

Лозівської міської ради

Харківської області.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ