Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

06

25 вересня у місті Харкові відбувся форум «Захист прав дітей. Актуальні питання та перспективи». Участь в урочистих заходах взяли голова ХОДА Олексій Кучер, Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба,  заступниця Глави Офісу Президента Юлія Соколовська, а також сім’ї з дітьми всіх форм сімейного виховання.

Лозову представляла делегація на чолі з першим заступником Лозівського міського голови Олександром Жидковим, у складі: представників служби у справах дітей та двох дитячих будинків сімейного типу Яцука Володимира Миколайовича та Яцук Тетяни Іванівни й Коваленка Юрія Вікторовича та Коваленко Світлани Григорівни.

У ході поїздки учасники ознайомилися з фотовиставкою «Щаслива сім’я: погляд дитини», присвяченій Дню усиновлення, на якій виставлені світлини двох родин Яцук та Коваленко.

На форумі до прийомних родин з привітальним словом звернувся голова ХОДА Олексій Кучер. Сім’я Коваленко Юрія та Світлани з Лозової висловили слова вдячності державному та обласному керівництву за піклування про такі родини, як їхня, та подарували очільнику області Олексію Кучеру та Главі Офісу Президента Юліії Соколовській на згадку фото своєї великої родини. У відповідь - керівники привітали з днем народження дитину Коваленко Юрія та Світлани - Софію Винник, дівчинці сьогодні виповнилося вісім років.

На завершення поїздки, діти Дитячих будинків сімейного типу Лозівської ОТГ безкоштовно відвідали атракціони у парку «Горького».

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ