Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

MV2 5 вересня в Україні офіційно розпочався виборчий процес щодо чергових місцевих виборів, призначених на 25 жовтня 2020 року. Саме цю дату було затверджено Центральною виборчою комісією.

         Отже, 25 жовтня цього року відбудуться чергові вибори до місцевих рад. Уже сьогодні учасники виборчих перегонів проводять активну агітаційну та роз'яснювальну роботу.

         Виконавчий комітет Лозівської міської  ради Харківської області, прийнявши відповідні рішення, визначив спеціальні місця для розміщення агітаційних матеріалів. На сьогодні переважна більшість політичних партій та блоків працюють у рамках чинного законодавства.

          На жаль, як правило, не всі політичні сили є законослухняними, і як показує досвід, територія міста та старостинських округів, може виявитись засміченою політичною рекламою, що буде розклеєна на фасадах будинків, парканах, деревах і стовпах ліній електропередач.

         Такий розвиток подій спонукає мене звернутися до усіх учасників виборчого процесу.

         Як міський голова, пропоную всім політичним партіям, блокам і майбутнім кандидатам у депутати та на посаду міського голови дотримуватись норм загальної та політичної культури, під час виборчої кампанії, а також своїми агітаційними діями не шкодити благоустрою нашої чудової громади.

         Я закликаю усіх учасників передвиборчої кампанії довести свою спроможність і зробити реальні кроки в частині дотримування норм діючого законодавства під час розповсюдження агітаційних матеріалів, ведення передвиборчої компанії та уникати поливання «брудом» та розповсюдження неправдивої інформації про політичних опонентів.

         Переконаний, що разом з вами ми доведемо усім лозівчанам, що вибори можуть бути без сміття та бруду як в прямому, так і переносному сенсі цього слова

 

З повагою,

 

Лозівський міський голова                                                  

Сергій ЗЕЛЕНСЬКИЙ

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ