Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

2Окремі пільгові категорії громадян відповідно до законів України мають право на відшкодування пільг за користування житлом (квартирна плата) та комунальними послугами, до яких належать: холодна та гаряча вода, водовідведення, газопостачання, електропостачання, опалення, а також вивезення побутових відходів. Законом України «Про житлово-комунальні послуги», окрім вищезазначеної послуги, передбачена послуга «управління будинком».

З 01.01.2018 року ст.102 Бюджетного Кодексу України передбачено відшкодування пільг за рахунок коштів субвенцій з державного бюджету за користування послугою «управління багатоквартирним будинком», але Постановою Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» громадянам, які відповідно до законодавства мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг, не встановлено соціальну норму житла для послуги «управління багатоквартирним будинком».
Управлінням праці та соціального захисту населення міста, з метою забезпечення соціальних гарантій окремих категорій громадян, які відповідно до законодавства мають право на пільги по оплаті за користування житлом, направило листа міністру соціальної політики України Реві А.О. для сприяння врегулювання питання щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року № 409 в частині встановлення соціальної норми житла на надання пільг за послугу «управління багатоквартирним будинком».
Маємо надію, що в найближчий час дане питання буде вирішено позитивно.

Адміністрація КП «ЖУК».

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ