Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

1   13 лютого 2018 року від проекту «Зміцнення українських територіальних громад до прийняття внутрішньопереміщених осіб в Україні» програми Ініціативи інфраструктурної програми для України Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) Лозівському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було безкоштовно передано обладнання та меблі для облаштування кімнати психолога.

   Посада психолога до штату Центру була введена у квітні 2017 року, а ось облаштованої кімнати для роботи з клієнтами не було. Завдяки Німецькому товариству міжнародного співробітництва (GIZ) особи, які потребують психологічної підтримки зможуть отримувати  якісні соціально – психологічні послуги.

   Кімната для роботи психолога Лозівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді буде обладнана найближчим часом.

Директор ЛМЦСССДМ  Кишинська Н.О.

2

3

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ