Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

CIMG7234

11 квітня 2018 року до Панютинської публічної бібліотеки завітали на екскурсію вихованці дошкільного навчально-виховного закладу «Барвінок».

Маленькі читачі вперше завітали в чарівну оселю дитячої книги, яка не залишає жодну дитину байдужою. Тут їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг та журналів. Новенькими палітурками книги посміхнулися до малечі та повели їх у чарівний світ казок. Волкова Н.Ф. зазначила, що книга в житті людини має велике значення. А якщо діти хочуть дружити з книгою, необхідно обережно ставитися до неї, берегти її, і вона розповість багато цікавого.

Дошкільнята познайомилися з правилами користування бібліотекою та книгою. Також Зубрик Л.В. провела вікторину «Відгадай героя та назву казки». Друге завдання було таке: назвати предмети та казку із «Чарівної скриньки». Діти жваво цікавилися книгами та журналами. Слухали розповіді бібліотекаря, відповідали на запитання вікторин. На останок діти прийняли участь у ляльковій виставі за мотивами української народної казки «Ріпка».

CIMG7214

CIMG7232

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ