Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1730141Новий сміттєвоз для обслуговування старостинських округів Лозівської ОТГ та проектор і моторизований екран для сільського будинку культури Нової Іванівки подарувала голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична під час робочого візиту до Лозової сьогодні, 4 липня. Кошти на новий сміттєвоз виділили з обласного бюджету, його вартість 3 млн гривень.

Очільниця області, перебуваючи у Новій Іванівці оглянула хід ремонтних робіт в клубі та  ФАПі. Також відвідала територію, де заплановано будівництво нового вагового майданчика для пересувного габаритно-вагового комплексу. Його будівництво у Новій Іванівці заплановано розпочати у серпні, орієнтовна вартість об’єкту 6,5 млн гривень.

Також у ході робочої поїздки Юлія Світлична поспілкувалася з мешканцями села. Жителі піднімали питання відключення будівель від газопостачання, організації підвозу газу в балонах, ремонту місцевих доріг та функціонування школи у селі.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ