Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

IMG 20180627 091500          Відповідно до повідомлення сектору ювенальної превенції Лозівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області про факт вчинення насильства в сім’ї, з метою недопущення жорстокого поводження з дітьми або його загрози службою у справах дітей Лозівської міської ради на чолі з головним спеціалістом служби Бровко В.В., фахівцем з соціальної роботи Лозівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Кириченко М.В., головним спеціалістом Управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради  Коваленко Н.О., секретарем Домаської сільської ради Пронь С.В. здійснено візит в родину, що постраждала від домашнього насильства.

           В ході відвідування сім’ї було перевірено факти наведені в повідомленні, з матір’ю проведено профілактичну бесіду щодо недопущення вчинення співмешканцем жорстокого поводження з дітьми, запобігання домашнього насильства, належного виконання своїх батьківських обов’язків стосовно утримання та виховання дітей, винесене офіційне попередження за дотримання прав дітей відповідно до чинного законодавства України, запропоновано шляхи запобігання насильству над дітьми, рекомендована допомога спеціалістів з даних питань.                                                     

           Відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» до особи, яка вчинила насильство в сім’ї будуть застосовані відповідні міри.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ