Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

    IMG 20180705 084857      5 липня 2018 року відповідно до графіку проведення профілактичних рейдів щодо запобігання бездоглядності, безпритульності серед дітей, виявлення дітей схильних до бродяжництва та жебракування, перевірки умов проживання дітей у сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах службою у справах дітей Лозівської міської ради на чолі з головним спеціалістом служби Бровко В.В., першим заступником Панютинського селищного голови Копи Д.О., начальником відділу соціальної роботи Лозівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Чаплигіною С.І., інспекторів сектору ювенальної превенції Лозівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області Гаврилова М.О., Москалика М.С., головним спеціалістом служби у справах дітей Панютинської селищної ради Гуляєвою Т.А. провели міський рейд щодо перевірки умов проживання дітей у сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах.

           В ході проведення рейду з батьками проводились профілактичні бесіди щодо належного виконання своїх батьківських обов’язків стосовно утримання та виховання дітей, проведено індивідуальні консультування з окремих питань, 4 батькам винесені офіційні попередження щодо відповідальності за недотримання прав дітей згідно із законодавством України, стосовно двох батьків ініційовано притягнення до адміністративної відповідальності за ст.184 КУпАП за неналежне виконання батьківських обов’язків.

        Під час проведення рейду дітей, які б знаходилися без нагляду батьків або бродяжили виявлено не було.

IMG 20180705 103835

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ