2°C

Погода у Лозовій

Злива

Вологість: 98%

Вітер: 20.92 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

SSD10 січня 2018 року відповідно до графіку проведення профілактичних рейдів щодо запобігання бездоглядності, безпритульності серед дітей, виявлення дітей, схильних до вживання алкогольних напоїв, перевірки умов проживання дітей у сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах затвердженого першим заступником Лозівського міського голови О.М.Жидковим службою у справах дітей Лозівської міської ради на чолі з головним спеціалістом служби Бровко В.В., головним спеціалістом сектору опіки та піклування служби Пасічною І.В., разом з представником Лозівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Кобилко А.О. провели міський рейд щодо перевірки умов проживання дітей у сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах.

В ході проведення рейду з батьками проводились профілактичні бесіди щодо належного виконання свої батьківських обов’язків стосовно утримання та виховання дітей, проведено індивідуальні консультування з окремих питань.

Під час проведення рейду дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, або знаходяться без нагляду батьків виявлено не було.

Служба у справах дітей

Лозівської міської ради

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ