Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

36fa2556ba98cd52eb52f18b3b6696c4 1

     2 та 3 січня 2020 року відповідно до графіку проведення профілактичних рейдів щодо запобігання бездоглядності, безпритульності серед дітей, виявлення дітей, схильних до вживання алкогольних напоїв, перевірки умов проживання дітей у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах, затвердженого першим заступником Лозівського міського голови О.М.Жидковим, службою у справах дітей Лозівської міської ради проведено два профілактичних рейди «Діти вулиці» та перевірки умов проживання дітей в сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах, на території міста Лозова і Панютинського старостинського округу.

     Під час проведення рейдів було відвідано  8 сімей, в яких виховується  16 дітей. З батьками проведені профілактичні бесіди стосовно належного виконання батьківських обов’язків, догляду за дітьми, опанування навичок здорового способу життя та підвищення виховного потенціалу батьків.  

      У зв’язку з неналежним виконанням батьками своїх обов’язків щодо утримання, навчання та виховання, спеціалістами служби у справах дітей Лозівської міської ради Харківської області винесено 3 офіційних попередження щодо відповідальності по дотриманню прав дітей згідно із законодавством України.

 

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ