Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

deti  У І кварталі 2020 року відповідно до графіку проведення профілактичних рейдів щодо запобігання бездоглядності, безпритульності серед дітей, виявлення дітей, схильних до вживання алкогольних напоїв, перевірки умов проживання дітей у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах, затвердженого першим заступником Лозівського міського голови О.М.Жидковим, службою у справах дітей Лозівської міської ради проведено 38 профілактичних рейдів, з них:

  • - 29 рейдів «Діти вулиці» та перевірки умов проживання дітей в сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах, на території міста Лозова і Панютинського, Катеринівського, Новоіванівського, Яковлівського, Чернігівського старостинських округів;
  • - 3 рейди «Ринок» на території Цетрального ринку міста Лозова;
  • - 2 рейди «Вокзал» на території залізничних станцій Лозова та Панютино.
  • - 2 рейди до місць масового збору молоді щодо виявлення дітей, схильних до вживання алкогольних напоїв територія м. Лозова, Авилівська частина  міста та територія Панютинського старостинського округу.
  • - 2 рейди щодо виявлення продукції, яка пропагує жорстокість, насильство та розпусту.

Під час проведення рейдів було відвідано  92 сім’Ї, в яких виховується  183 дитини. З батьками проведені профілактичні бесіди стосовно належного виконання батьківських обов’язків, догляду за дітьми, опанування навичок здорового способу життя та підвищення виховного потенціалу батьків.  

У зв’язку з неналежним виконанням батьками своїх обов’язків щодо утримання, навчання та виховання, спеціалістами служби у справах дітей Лозівської міської ради Харківської області винесено 48 офіційних попереджень щодо відповідальності по дотриманню прав дітей згідно із законодавством України та направлено до Лозівського відділу поліції 13 клопотань щодо притягнення батьків до адміністративної відповідальності за ст.184 КУпАП.

          За результатами рейдів 4 дітей було влаштовано до дитячого відділення Лозівської міської лікарні, 8 дітей - до обласного дитячого протитуберкульозного санаторію до вирішення питання про подальшу долю дітей, 3 дітей - до дитячого державного закладу, 2 дитини - до сімейних форм виховання.

 Служба у справах дітей Лозівської міської ради

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ