-5°C

Погода у Лозовій

Хмарно

Вологість: 77%

Вітер: 17.70 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

kanikyluРозпочнуться вони 17 жовтня, а за парти школярі сядуть 30. Такі рішення сьогодні, 10 жовтня, прийняли на засіданнях педагогічних рад у школах міста і погодили їх з Управлінням освіти, молоді та спорту міської ради. Згідно ст. 16 Закону України «Про загальну середню освіту» навчальні заклади скористалися своїм правом відкоригувати структуру навчального року.

Під час канікул у школах планують провести шкільні етапи олімпіад та спортивні змагання. В Управлінні освіти, молоді та спорту розповідають, що зазвичай для їх проведення, учнів доводиться зривати з уроків, або проводити ці заходи у другій половині дня.
Школи на період канікул не закриваються, якщо все ж таки дитину ні з ким залишити вдома, вона може прийти до навчального закладу. Педагогічним колективам на період канікул рекомендовано організувати проведення спортивних заходів, рухливих ігор, Днів здоров’я та екскурсій.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
ВГОРУ